مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
ترفندهای کامپیوتری

اجرای همزمان چند فایل در Kmplayer + آموزش به همراه عکس +

مطالب پربازدید

اجرای همزمان چند فایل در Kmplayer

برنامه KMPlayer یکی از برنامه‌هایی است که می‌توان با استفاده از آن فایل‌هایی که صوتی و تصویری هستند را مشاهده کرد. همچنین برنامه کی ام پلیر امکانات بسیار خوب و بالایی دارد و در مقایسه با بقیه پلیرها این برنامه محبوبیت بیشری دارد. اما یکی از مشکلاتی که معمولا برنامه‌هایی شبیه به این نرم افزار دارد، آن است که نمی‌توان دو فایل را به صورت همزمان اجرا کرد و در صورتی که بخواهید دو برنامه را با هم نگاه کنید، امکان پذیر نیست. برای اطلاع از نحوه اجرای همزمان چند فایل در Kmplayer با ما همراه باشید .

اجرای همزمان چند فایل در Kmplayer چگونه است؟

در اولین گام، این برنامه را اجرا کنید.

در مرحله بعدی با کلید F2 روی صفحه کلیدتان را فشار دهید.

 

مطالب پربازدید

 

در مرحله بعدی کادری مانند کادر زیر برایتان ظاهر می‌شود. واژه option را بیابید و سپس مکان نمای موس را بر روی آن نگه دارید تا کادر دیگری در مقابل آن برایتان باز شود. بر روی اولین کلمه یعنی preferences کلید کنید. چنانچه نتوانستید با استفاده کلید میانبر F2 به این صفحه برسید، می‌توانید بر روی صفحه KMPlayer کلیک راست کنید و از آن جا تمام مراحل گفته شده را از ابتدای مرحله انجام دهید.

اجرای همزمان چند فایل در Kmplayer

بعد از باز شدن پنجره preferences، بر روی تب General کلیک کنید. با کلیک بر روی این تب، چند گزینه مشاهده می‌کنید. درقسمت پایین سمت راست، Disallow multiple instances را بیابید و بر روی مربعی که در کنار آن قرار دارد، کلیک کنید تا این قسمت غیر فعال شود.

اجرای همزمان چند فایل در Kmplayer

مطالب پربازدید

حال در نهایت نیز بر روی close کلی کنید تا تنظیمات انجام شده اعمال و برنامه بسته شود. با انجام تمام کارهای بالا، شما می‌توانید از این به بعد چند فایل را در KM Player هم زمان باز کرده و به تماشای آن بنشینید .

 

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا