مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
سرگرمیفال و طالع بینی

تعبیر فال قهوه ی بوسه

مطالب پربازدید

تعبیر فال قهوه ی بوسه

همانطور که مستحضر هستید بوسه نماد عشق است و افتادن تصویر آن در فنجان فرد با توجه به شرایط کنونی وی تفسیر می شود. تعبیر فال قهوه ی بوسه برای فرد مجرد نشان از این است که اون به زودی عاشق خواهد شد. اما اگر فرد در رابطه باشد، اینگونه تعبیر می شود که روز به روز عشق در رابطه ی آنها بیشتر شده و رابطه ی عاشقانه آنها بهبود خواهد یافت. در صورتی که اگر فرد متاهل باشد، تعبیر فال قهوه ی بوسه برای او خبر از عشق و محبت بیشتر در رابطه ی زناشویی را می دهد.

برای مشاهده جواب فال قهوه با فارسی کلاب همراه باشید.

تعبیر فال قهوه ی بوسه

خواندن فال قهوه

در فال خوانی فنجان قهوه، فالگیر تفاله های باقی مانده قهوه را در فنجان و نعلبکی تفسیر می کند. این امکان بیشتر در قهوه ترک وجود دارد زیرا قهوه ترک یک ته مانده ی غلیظ گل آلود در کف فنجان باقی می گذارد و به همین دلیل است که اکثرا با قهوه ی ترک فال می گیرند.

مطالب پربازدید

پس از اتمام نوشیدن قهوه، فالگیر فنجان را می چرخاند، ته دل مانترایی می خواند و آن را برعکس روی نعلبکی وارونه می کند. تصاویر و اشکال ایجاد شده در کف فنجان قهوه اطلاعاتی را در مورد فرد ارائه می دهد.

نمادهای قهوه خوانی گسترده و متنوع هستند و هر فالگیری تعبیر منحصر به فرد دارد. موارد دخیل در فال قهوه ی گرفته شده عبارتند از:

  • یک فالگیر ممکن است نماد بوسه را به عنوان محبت تفسیر کند و دیگری ممکن است آن را نمادی از تنهایی ببیند. گاهی اوقات نمادها از طریق زمینه اطراف و حاشیه های فنجان معنی می گیرند. مثلا کنار بوسه چه تصاویر دیگری قرار دارد؟ و با ربط دادن تصاویر ایجاد شده در اطراف آن به داستان پردازی در مورد اشکال ایجاد شده در داخل فنجان می پردازند.
  • نکته بسیار مهم دیگری که باید در نظر گرفت این است که اشکال و نمادها در همه ی سطح فنجان و نعلبکی ظاهر می شوند. به عنوان مثال حاشیه های نعلبکی، رویدادهایی را نشان می دهد که اهمیت کمتری دارند اما مرکز فنجان مهمترین قسمت فال است.
  • همچنین مهم است که چه حجم از قهوه در نقاط مختلف فنجان و بشقاب جمع شده و شکل بوسه را با آن ایجاد کرده است.

تعبیر فال قهوه ی بوسه

تعبیر فال قهوه ی بوسه به صورت آنلاین

همزمان با پیشرفت جامعه ی مجازی و گسترده شدن ارتباطات، برنامه هایی ایجاد شدند که ارتباط تصویری را بهبود بخشیده و همین امر باعث شد که فالگیران هم از پیشرفت فناوری و ارتباطات بهره ببرند و فال خوانی را از راه دور هم انجام دهند. امروز دیگر لازم نیست که برای خواندن فال قهوه ی خود مسافت طولانی را تا مکان فالگیر طی کنید.

پیشنهاد سایت فارسی کلاب برای تهیه قهوه با قیمت متناسب espressomaker است که به راحتی و خیالی آسوده میتوانید قهوه را درب منزل تهیه کنید.

مطالب پربازدید

فالگیران آنلاین می توانند به نمایندگی از شما از یک فنجان، نعلبکی و قهوه استفاده کنند و مراسم خواندن فال قهوه را به نمایندگی از شما به تنهایی برگزار کنند یا اینکه در صورت تمایل می توانید تصویری از باقی مانده قهوه در فنجان خود را برای آنها بفرستید و همچنین میتوانید به صورت آنلاین و با ارتباط تصویری همزمان روبروی هم قرار گرفته و پس از خوردن قهوه و نیت کردن فنجان خود را به وی نشان دهید تا تعابیر تصاویری که در ته فنجان شکل گرفته است را بیان کند.

بدیهی است که این امر، هم کار فالگیر و هم کار مشتری را آسانتر ساخته است و بدون اتلاف هیچگونه وقتی هر کدام در منزل خود می توانند حتی به صورت تفریح این فالگیری آنلاین را انجام دهند. در حال حاضر فال قهوه ی خوانی آنلاین در حدی گسترش یافته و مورد استقبال قرار گرفته است که بسیاری از افراد حتی از چندین روز قبل اقدام به رزرو وقت از فالگیر میکنند.

جالب است بدانید که صرفه نظر از تعابیری که از فال قهوه می شود، این موضوع به عنوان تفریحی برای بانوان سرزمین های شرقی تبدیل شده است.

.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا