به دلیل اینکه این مدل تونیک‌ها معمولا بلند هستند، پایین تنه و قسمت هایی که کمتر تمایل دارند در معرض دید باشند را به خوبی پوشش می‌دهند.
تونیک سایز بزرگ 1
تونیکی را انتخاب کنید که با فرم اندام شما هماهنگ باشد. بطور کلی اندام افراد با فرم‌ها و سایز‌های مختلفی شناخته می‌شود. نکته‌ای که در زمان خرید تونیک سایز بزرگ باید مورد توجه قراد دهید این است که بهتر است به دنبال تونیک‌هایی باشید که بیشترین هماهنگی را با فرم اندام شما دارند و ویژگی‌های مثبت اندام شما را نمایان‌تر و نواقص آن را پنهان می‌کند.

نحوه انتخاب تونیک سایز بزرگ

  • اگر پایین تنه شما نسبت به بالاتنه، پهن‌تر است (فرم اندام گلابی)؛ تونیک سایز بزرگی را انتخاب کنید که توجه را به سمت شانه‌های شما جلب کند. همچنین، بهتر است تونیک را از بین نمونه‌های چاک دار که چاک آن تا پهن‌ترین قسمت اندام شما کشیده شده باشد، انتخاب کنید. برای برجسته‌تر نشان دادن شانه‌ها نیز، به دنبال تونیک‌های سایز بزرگ یقه هفت و یقه قایقی باشید و برای ایجاد تعادل در قسمت بالا و پایین اندام، از یک گردنبند چوکر یا دستمال گردن به عنوان اکسسوری بهره ببرید.
  • اگر اندام شما به عنوان اندام سیب شکل شناخته می‌شود، یعنی بالاتنه درشت تری نسبت به پایین تنه دارید؛ باید تونیکی را انتخاب کنید که توجه را به سمت پایین تنه شما جلب می‌کند. بنابراین، تونیک سایز بزرگ کوتاه با یقه هفت برای شما مناسب‌تر است. این مدل تونیک، تاکید را بر روی پایین تنه و توجه را به سمت صورت شما جلب خواهد کرد.

 

تونیک سایز بزرگ 2

تونیک بلند
تونیک سایز بزرگ 3
تونیک طرحدار
تونیک سایزبزرگ 4
آستین کلوش
تونیک سایز بزرگ 5
حریر بلند

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here