علیرضا کریمیصاحب دو مدال برنز کشتی آزاد جهان (علیرضا کریمی) در رابطه با حقوق های نجومی برخی ازمسئولان و شرایط زندگی لاکچری آنها و مقایسه با زندگی قشر ضعیف جامعه در مصاحبه با ایسنا گفت: برخی مسئولان حقوق‌های نجومی می‌گیرند و فرزاندان‌شان هم در آمریکا و دیگر کشورها زندگی لاکچری دارند، آن‌وقت طوری صحبت می‌کنند که انگار از مردم طلبکار هستند.

وی همچنین اظهار کرد: نود درصد کشتی گیران از قشر ضعیف جامعه هستند و مثل بیشتر مردم مشکلات اقتصادی و گرانی شدید را لمس می‌کنند و زیر بار فشار هستند. پدر من ۲۵ سال کارگری کرده و الان زیر ۳ میلیون تومان در ماه حقوق بازنشستگی می‌گیرد. خدا رو شکر می‌کنم همیشه با آبرو زندگی کرده‌ایم و مشکلی نداشتیم. اما آیا آن مسئولی که ما را به تحمل سختی راهنمایی می‌کند، می‌تواند با این حقوق زندگی کند؟

۷۰ درصد مردم از قشر ضعیف جامعه هستند و زیر فشار شدید قرار دارند. مسئولان با حقوق‌های نجومی در این شرایط دیگر طلبکار نباشند و فکری به حال مردم کنند. ما ورزشکاریم و کشتی گیران همیشه از دل جامعه و پایین شهر بیرون آمده‌اند. اینکه حق‌مان را بخواهیم و بگویند چطور جرأت دارید این حرف را می‌زنید درست نیست.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here