لباس مجلسی سایز بزرگ زنانه

بسیاری از خانم‌های سایز بزرگ از پوشیدن لباس مجلسی اجتناب می‌کنند، چرا که فکر می‌کنند آن‌ها برای دختران لاغر اندام هستند، اما این درست نیست. یک لباس مجلسی به شما اجازه می‌دهد تا منحنی‌های خود را به گونه‌ای نشان دهید که هیچ لباس دیگری نمی‌تواند اینگونه باشد.
فقط مطمئن شوید که از سبک خیلی گشاد یا چیز‌هایی که فیت اندام شما نیست استفاده نمی‌کنید.
 لباسی که انتخاب می‌کنید از بین مدل‌های جعبه‌ای و بدون شکل نیز نباشد. یکی دیگر از سبک‌های لباس مجلسی که باید از آن اجتناب کنید، لباس بلند و بدون شکل است که در اواخر دهه ۱۹۸۰ بسیار محبوب بود. بنابراین، به دنبال یک سبک جذاب و دلپذیر بروید

لباس مجلسی سایز بزرگ 1

لباس مجلسی A-line استایلی کلاسیک دارد که از قسمت کمر به آرامی گشاد می‌شود. این نوع لباس اغلب برای هر فرم اندامی مناسب است.

لباس مجلسی سایزبزرگ 2

 

لباس‌های مجلسی کمربندی که بسیار با فرم اندام خانم‌های سایز بزرگ سازگار است، زیرا کمر بند آن قابل تنظیم بر روی هر فرم بدن است و منحنی‌های دوست داشتنی شما را برجسته‌تر می‌کند.

راهنمای خرید لباس مجلسی سایز بزرگ

 

لباس‌های Con لباس‌های بار نامیده می‌شوند و بسیار تنگ هستند. برای لباس شب، آن‌ها می‌توانند بسیار جذاب باشند و زنانگی شما را هر چه بیشتر به نمایش بگذارد. با این حال، این لباس‌ها بسیار بدن نما هستند و دختران جوان را اغلب جذب می‌کنند.

راهنمای خرید لباس مجلسی سایز بزرگ

لباس مجلسی سایز بزرگ زنانه

لباس مجلسی سایز بزرگ زنانه پیراهن های کمر می تواند ایده خوبی برای انتخاب مدل لباس مجلسی برای خانم های لاغر باشد. با پوشیدن لباس مجلسی دور کمر می توانید قسمت بالاتنه و کمر خود را طوری تنظیم کنید که برجستگی های بدن مناسب تر به نظر برسد. لباس مجلسی با پارچه های نرم بدن شما را پوشانده اما پارچه های تنگ برجستگی های بیشتری را روی بدن نشان می دهد.

لباس مجلسی سایزبزرگ 3

لباس مجلسی سایزبزرگ 4

لباس مجلسی سایزبزرگ 5

لباس مجلسی سایزبزرگ 6

لباس مجلسی سایز بزرگ 7

لباس مجلسی سایزبزرگ 8

لباس مجلسی سایز بزرگ 9

لباس مجلسی سایزبزرگ 10

کت دامن سفید سبز

لباس مجلسی زیبا

کت دامن زرشکی

لباس مجلسی ساده مشکی

لباس مجلسی شیک و ساده

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here