باشگاه لسترسیتی

یک روزنامه قطری از تمایل باشگاه لسترسیتی برای جذب بغداد بونجاح مهاجم تیم السد خبر داد.

روزنامه الشرق قطر از تمایل باشگاه لسترسیتی انگلیس برای جذب بغداد بونجاح مهاجم الجزایری تیم السد قطر خبر داد. گفته می شود درخشش بونجاح در لیگ ستارگان قطر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا مورد توجه باشگاه انگلیسی قرار گرفته است و آنها قصد دارند این بازیکن را به خدمت بگیرند.

بونجاح پیش از این نیز مورد توجه چند باشگاه مطرح دیگر از جمله  لیون فرانسه قرار گرفته بود.

تیم السد قطر حریف تیم پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا است. دیدار رفت دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید و بازی برگشت روز اول آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

بغداد بونجاح

فصل آینده ، هدف راجرز رسیدن به اروپا است و او برای رسیدن به اهداف و اهداف خود باید بخش ضربات خود را تقویت کند.

جیمی وردی منبع اصلی اهداف فاکس در چند سال گذشته بوده است و هنگامی که راجرز جای کلود پاول را گرفت ، رونق خوبی یافت. قبل از آن ، او گاهی تنبل به نظر می رسید و هرگز واقعاً از یک رابطه هماهنگ با Puel لذت نمی برد.

اما ملی پوش سابق انگلیس در حال پیشرفت راجرز است ، نشان می دهد که در 30 سالگی هنوز در راس قدرت خود است.

حتی اگر وردی از تمام عوارض پیری دور شده باشد ، به مسابقه و حمایتی نیاز دارد که کالچی ایاناچو از زمان پیوستن به منچسترسیتی در سال 2017 نتوانسته است ارائه دهد.

شینجی اوکازاکی باشگاه را ترک کرده و در حالی که انتظار می رود ایهاناچو یک فصل دیگر خود را ثابت کند ، لستر به یک مهاجم جدید نیاز دارد و آنها باید علاقه خود را به بغداد تمدید کنند.

[the_ad id="30917"]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here