افزایش سن باعث ایجاد چین و چروک در برخی از افراد می شود و روش های مختلف جوان سازی پوست را برای از بین بردن آن امتحان می کنند. روش های مختلفی مانند تزریق چربی و بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک و پر شدن حفره های صورت وجود دارد. با این حال ، به دلیل هزینه تزریق بوتاکس و فواید بی نظیر آن ، که از موثرترین روشهای بالینی است ، افراد این روش را به سایر روشهای درمانی ترجیح می دهند. شاید باورتان نشود ، اما مواد تشکیل دهنده بوتاکس از صد سال پیش وجود داشته و حتی در بسیاری از خانه ها یافت می شود. در این مقاله به بررسی هزینه تزریق بوتاکس ، هزینه بوتاکس دائمی ، قیمت بوتاکس ایرانی ، هزینه بوتاکس گونه ، قیمت بوتاکس خط خنده میپردازیم پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

هزینه بوتاکس

این باکتری حاوی سم خطرناک است که در صورت مصرف می تواند باعث ایجاد بوتولیسم در انسان شود. بنابراین لازم است قبل از خوردن غذای کنسرو ، آن را به مدت 20 دقیقه بجوشانید ، در غیر این صورت ممکن است عضلات را فلج کرده و حتی باعث مرگ شود. محققانی که باکتری را مورد مطالعه قرار داده اند دریافتند که عملکرد فلج کننده آن می تواند برای اهداف پزشکی استفاده شود.

بوتاکس در واقع نام تجاری سم بوتولینوم است و برای فلج کردن عضلات پوست استفاده می شود. بسیاری از افراد به دنبال راه های جدیدی برای از بین بردن چین و چروک های پوستی خود هستند اما از هزینه ها و فواید آن بی اطلاع هستند. بنابراین ، در این مقاله می خواهیم عوامل تعیین کننده برآورد هزینه بوتاکس را بشناسیم.

هزینه تزریق بوتاکس و عواملی که بر آن تأثیر می گذارند

بهتر است قبل از عمل جراحی بوتاکس با پزشک خود مشورت کنید تا از هزینه ها و شرایط جراحی مطلع شوید. این قرارها بسیار مهم هستند و علاوه بر دانستن قیمت ها ، به پزشک کمک می کنید نوع پوست و انتظارات شما را بشناسد. هزینه های تزریق به چندین فاکتور مهم بستگی دارد که در زیر به مهمترین آنها اشاره می شود.

میزان تزریق بوتاکس

مهمترین عامل در تعیین قیمت بوتاکس میزان محلول تزریق شده است. طبیعتا هرچه دامنه جراحی ها بیشتر باشد ، نیاز به تزریق نیز بیشتر می شود و این به نوبه خود باعث افزایش هزینه های درمانی خواهد شد. بنابراین بهتر است قبل از جراحی با مشاوره با پزشک مقدار لازم برای تزریق را بدانید. البته شناخت دقیق از میزان تزریق در این جلسات مشاوره امکان پذیر نیست ، زیرا ممکن است این مقدار در حین عمل تغییر کند و پزشک ممکن است نیاز به تزریق محلول دیگری داشته باشد.

اندازه منطقه ای که باید جریان پیدا کند

طبیعتاً با افزایش دامنه ، هزینه تزریق بوتاکس گران می شود. به عنوان مثال ، تزریق بوتاکس به پیشانی بیشتر طول می کشد ، در حالی که برای تزریق محلول در گونه ها به مقدار بسیار کمتری نیاز است. بنابراین ، هزینه تزریق بستگی به اندازه ناحیه ای دارد که به درمان نیاز دارد و در افراد مختلف متفاوت است.

هزینه کلینیک و هزینه دکتر

علاوه بر هزینه خرید محلول بوتاکس ، باید هزینه کلینیک و هزینه پزشک را نیز پرداخت کنید. البته به دلیل اینکه روند کار بسیار سریع است ، این هزینه بسیار کم است و در حدود 100000 تا 200000 هشت ضلعی ایستاده است. البته محل کلینیک و شهرت پزشک نیز در این امر دخیل است. بنابراین قطعاً هزینه های درمان در یک کلینیک مجهز و معتبر بیش از کلینیک های متداول و متداول است. همچنین مهارت پزشک در تعیین قیمت بسیار مؤثر است و پزشکان باتجربه حقوق بالاتری را درخواست می کنند. البته پرداخت هزینه کمی برای استخدام پزشک با تجربه و ماهر برای کاهش عوارض تزریق نادرست ، مقرون به صرفه به نظر می رسد.

هزینه تزریق دکتر بوتاکس

نیاز به تزریق مجدد دارد

در بعضی موارد ، پزشک ممکن است تصمیم بگیرد که تزریق باید در طی چند جلسه درمان انجام شود. بستگی به عمق چین و چروک دارد. بنابراین یکی دیگر از عوامل مؤثر در تعیین هزینه تزریق بوتاکس تعداد جلسات درمانی است. هرچه جلسات بیشتر باشد ، هزینه های آن نیز بیشتر است. البته گاهی اوقات پزشک در یک جلسه درمان چندین قرار ملاقات می گذارد ، در این صورت بسته به زمان جراحی هزینه ها متفاوت خواهد بود.

هزینه های قبل و بعد از جراحی

شما باید آزمایش هایی انجام دهید تا به پزشکتان اطلاع دهید نوع پوست شما چیست. این آزمایشات به تشخیص پزشک انجام می شود و اغلب نیازی به انجام آنها نیست. این کار فقط در شرایطی انجام می شود که بیمار به دلیل استرس و ترس از جراحی ، بیهوشی بخواهد. البته این به ندرت اتفاق می افتد زیرا بیش از 90٪ از جراحی ها تحت بیهوشی موضعی بر اساس خارجی انجام می شود.

هزینه تزریق بوتاکس بعد از جراحی نیز به شدت کبودی و قرمزی پوست بستگی دارد. اگر این روش طولانی باشد ، پزشک ممکن است تونرهایی را برای کاهش تورم و التیام پوست تجویز کند. قبل از مراجعه به کلینیک ، باید از افرادی که این روش را گذرانده اند بخواهید که در مورد سایر هزینه های احتمالی اطلاعات کسب کنند.

  • هزینه تزریق در خط اخم: حدود 450،000 اختاپوس
  • هزینه تزریق روی پیشانی (به استثنای خط اخم): حدود 450،000 تومان
  • هزینه تزریق بوتاکس در اطراف چشم: حدود 400000 تومان
  • هزینه تزریق بوتاکس به لب: حدود 400000 تومان
  • هزینه تزریق در سه ناحیه (اطراف چشم ، خط اخم و پیشانی): در کل 1/200/000 تومان

لطفا توجه داشته باشید که تمام این قیمت ها تقریبی است و به دلیل نوسانات موجود در بازار و نوسانات قیمت تجهیزات پزشکی ، امکان ارائه رقم دقیق وجود ندارد.

معمولاً هزینه جراحی های پزشکی روز به روز متفاوت است و به دلیل بی ثباتی و تورم هرگز قیمت مشخصی نداشته اند. بنابراین بهتر است برای آگاهی از قیمت دقیق جراحی زیبایی با کلینیک ها مشورت کنید. برای این کار کافی است از افرادی که تجربه دارند برای مراجعه به این مراکز درمانی استفاده کنند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here