زیباترین مدلهای مو زیر شال و روسری

با در نظر گرفتن این نکته که قد و حجم موی شما چه اندازه است و چه کمیت و کیفیتی دارد، مو‌های صاف و لخت دارید و یا موی فر یا مجعد دارید، شما می‌توانید انواع مدل بافت مو، چتری، و یا انواع مدل‌های مو سشوار شده را برای زیر شال و روسری در نظر بگیرید.

مدل موی 1

مدل موی رنگی

زیباترین مدلهای مو زیر شال و روسری

زیباترین مدلهای مو زیر شال و روسری اگر موهای کوتاه یا متوسط ​​دارید ، می توانید پس از خشک شدن یا اتو کشیدن موهای خود را باز بگذارید و قسمت جلوی مو را مطابق با سلیقه و نظر خود حالت دهید تا در زیر روسری و شال جلوه زیبایی تری داشته باشد. بافتن جلوی مو ، پیچیدن مو ، صاف یا ایجاد حالت موج دار و مجعد برای جلوی مو از جمله پیشنهادهایی است که می توانید برای زیباتر شدن موهای خود در زیر روسری و شال استفاده کنید.

اگر موهای بلندی دارید ، نباید سشوار یا اتو را از دست بدهید. زیرا نه تنها موهای شما را بهتر و جذاب تر نشان می دهد ، بلکه به شما کمک می کند تا موهای خود را در جلوی خود بهتر حالت دهید. دم اسب ، گره زدن مو ، شانه زدن موهای پشت سر یا باز گذاشتن مو – همه چیز به سلیقه ، نظر و سبک شما بستگی دارد!

اگر همیشه جلوی موهای خود را با مدل و مدل خاصی حالت دهید ، ممکن است تغییر این مدل دائمی کمی دشوار باشد ، اما بهتر است مدل های مختلفی را امتحان کنید و مدل موی جلویی را به مدل موی خاصی محدود نکنید! زیرا مو در افزایش زیبایی و جذابیت صورت تأثیر زیادی دارد و یک تغییر کوچک در این حالت می تواند زیبایی شما را چند برابر کند!


مدل موی 2

مدل مو زیر شال برای مهمانی

مدل موی 3

مدل موی معمولیمدل موی 4

مدل مو مجعد زیر شالمدل موی 5

مدل مو فر زیر روسریمدل موی 6

مدل مو زیر روسری برای مهمانیمدل موی 7

مدل مو فرق کج زیر روسریمدل موی 8

مدل مو بافته زیر روسریمدل موی 9

مدل مو فرق وسط زیر روسریمدل موی 10

مدل مو ساده زیر روسری

 

زیباترین مدلهای مو روسری

مدل مو زیر روسری

مدل مو یک طرفه

مدل مو زیبا

مدل ی طرفه

مدل مو یه طرفه فر

مدل مو فر

مدل مو صاف یه طرفه

مدل فر

مدل فر زیبا

مدل مو بافت

مدل فر شیک

مدل مو زیر شال و روسری

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here