محبوب‌ترین تیم فوتبال رئال مادرید

باشگاه های فوتبال ، از نیروگاه های برق سنتی گرفته تا روحیه عصر جدید ، برای عشق هواداران در حال رقابت هستند.
فوتبال ، مانند اکثر ورزش ها ، به همان اندازه که در زمین واقعاً اتفاق می افتد ، مورد علاقه هواداران است.

تجارت بیشتر به نگهداری تراسها به شکل فروش بلیط و اخیراً به بازار خرده فروشی ، جایی که کالاهایی مانند ماکت به فروش می رسد ، متکی است.

باشگاه های موفق معمولاً بهترین پشتیبانی را دارند ، اما متغیرهایی مانند جغرافیا ، تاریخ و اهمیت فرهنگی وارد عمل می شوند ، بنابراین موفقیت لزوماً به معنای حمایت نیست. اما مطمئناً کمک می کند

سایت “jdSport” در گزارشی به معرفی محبوب ترین تیم های فوتبال جهان پرداخت. به نوشته این سایت بررسی جستجوی نام تیم های مطرح جهان  در کشورهای مختلف نشان می دهد که رئال مادرید محبوب ترین تیم فوتبال حال حاضر دنیا است.

رئال مادرید با داشتن بیشترین میزان جستجو در 97 کشور جهان محبوب ترین تیم فوتبال جهان است. آرسنال با اختلاف زیاد نسبت به رئال در 17 کشور بیشترین میزان جستجو را داشته و دوم است و دیگر تیم انگلیسی یعنی منچستریونایتد با داشتن بیشترین میزان جستجو در 16 کشور دنیا در رده سوم قرار دارد.

برای شناسایی محبوب ترین تیم های یک باشگاه فوتبال ایران ، این مرکز به رسانه جامع تلگرام در ایران رفت که هنوز مسدود نشده است و با اختلاف قابل توجهی نسبت به سایر رسانه ها موفق به دستیابی مردم ایران شد

تحقیقات ما در مورد کانال های هواداری تیم های باشگاه های فوتبال ایران نشان داده است که بر خلاف ادعای اغراق آمیز اکثر رسانه های ایرانی ، که هر سه تیم بعدی ادعا می کنند بین 20 تا 30 میلیون هوادار دارند ، محبوب ترین تیم ایرانی پرسپولیس نیست ممکن است 2.5 میلیون طرفدار داشته باشد.

[the_ad id="30917"]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here