یوگا چیست ؟ به زبان ساده تر ، بهترین زمان برای انجام یوگا زمان برای شما است. از آنجایی که کلید دسترسی به همه فواید بسیاری از یوگا یک تمرین مداوم در طول زمان است (و امیدوارم در آینده طولانی باشد) ، باید روال خاصی پیدا کنید که متناسب با سبک زندگی شما باشد و با برنامه خود کار کند. این ممکن است با تغییر زندگی شما به مرور زمان تغییر کند. در این مقاله به بررسی بهترین زمان روز برای انجام یوگا ، زمان یوگا در خانه می پردازیم.

یوگا چیست

به عنوان مثال ، شما ممکن است درست بعد از کار سالها به کلاس های یوگا رفته باشید. اما پس از آن وقتی بچه دار شدید ، این حس وجود داشته باشد که در طول روز در مدرسه می روید. حتی مهم نیست که در روزهای مختلف هفته یوگا انجام دهید ، تا زمانی که روال پایداری پیدا کنید. به جای تلاش برای متناسب کردن برنامه یوگا ، یوگا را متناسب با برنامه خود قرار دهید.

روایات صبح

برخی از آداب و رسوم یوگا ، مانند سیستم آشتانگا در پاتابحی جویز ، صبح زود ، در صورت امکان قبل از طلوع آفتاب ، خواستار آسانای یوگا می شوند. بسیاری از متخصصان خانه اشتمان به این روال می پردازند و کلاسهای سبک میسور اغلب ارائه می شود. (اگرچه من شنیده ام که در KPJAYI در میسور می توانید تعداد زیادی از دانش آموزان وقت خود را برای شروع دوباره یکدیگر به اواخر صبح شروع کنند ، که این نشان می دهد که حتی توصیه های استاد نیز باید انعطاف پذیر تفسیر شود.)

با توجه به یوگا ، pi. Iyengar توصیه می کند که یوگا را در اوایل صبح یا اواخر عصر انجام دهید ، و خاطرنشان کرد که برای هر کدام مزایایی وجود دارد.

یوگا برای چی خوبه

“تمرین در صبح باعث می شود فرد در حرفه خود بهتر عمل کند. در عصر ، خستگی ناشی از استرس روز را از بین می برد و فرد را با طراوت و آرامش می کند.”

زمان مناسب برای یوگا چیست ؟

هر دو زمان خوب به نظر می رسند مهم نیست که چه زمان روز آنقدر خاص است که باید قبل از امتحان آسانا روده های خود را خالی کنید.

در حالی که تمرین صبح زود موارد زیادی دارد که می توان از آنها توصیه کرد ، از جمله سازگاری با تمرین یوگا بر روی معده خالی (و روده) و فضیلت شروع روز خوب شما ، ممکن است برای افراد مشغول و کار در سراسر جهان (“صاحبان خانه” در یوگا) عملی نباشد. فقط به این دلیل که نمی خواهید قبل از طلوع آفتاب از خواب بیدار شوید به این معنی نیست که باید یوگا را بنویسید.

بهترین زمان یوگا
شاید متوجه شده باشید که استودیوهای یوگا کلاس هایی را در طول روز ارائه می دهند: یک کلاس در ساعت 6:00 صبح برای بیدار شدن از خواب زود ، یک کلاس ساعت ناهار سریع و یک کلاس در ساعت 6:00 بعد از ظهر که پذیرایی از جمعیت بعد از کار است. با توجه به ضربات ، سعی کنید توجه کنید که موقعیت های مختلف در زمان های مختلف روز چگونه است. شما ممکن است استحکام بیشتری داشته باشید اما در صبح انرژی داشته باشید ، در حالی که شما لاغر هستید اما در شب خسته تر هستید.

زمان یوگا در خانه

اگر می خواهید یک کلینیک خانگی درست کنید ، پیدا کردن وقت مناسب روز به ویژه مهم است. صبح یا عصر عملی ترین راه برای افراد شاغل است. این کار روزمره صبحانه می تواند به شما در استراحت روز و شروع با پای راست کمک کند. تمرین عصرانه به شما در آرامش کمک می کند.

راهنمای کامل شما برای شروع یک تمرین یوگا در منزل

هرچه که باشد ، باید بدانید ساعت یوگا چیست. غیر از این ، بسیار آسان است که او را به نفع چیزهایی که ضروری تر به نظر می رسند سوق دهند. اگر می خواهید برنامه شما ثابت بماند ، باید به برنامه خود پایبند باشید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here