ساخت ایران 3 ساخته میشود

ساخت ایران 3 با حضور گرم مجید صالحی به همراه بازیگر مشهور امین حیایی در حال ضبط می باشد. کارگردان ساخت ایران 3 بهمن گودرزی می گوید: تمامی افراد برای فیلمبرداری و ضبط آمواده شده اند در حالی که تمامی آن ها واکسینه شده و تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند.

ساخت ایران 3 در آفریقا

فیلمبرداری ساخت ایران 3 در شهر های آفریقایی و جنوب ایران ” قشم و کیش ” در حال انجام است. بازیگران مشهور سینمایی بار دیگر سریال طنز ساخت ایران 3 را برای اکران سینمایی آماده کرده اند. با وجود کرونا طی سال های اخیر شاهد کم شدن سریال ها و فیلم های سینمایی بوده ایم. این بار سوپر استارهای کشور عزیزمان ایران سریال محبوب و در عین حال طنز را برای ضبط آماده کرده اند.

ساخت ایران فصل 3 کی میاد

اگه خیلی عجله دارید سریال های متنوع و شایدم بهتری در حال پخش می باشد که می توانید خودتان را سرگرم کنید. ماهم عین شما بی خبریم … 😂😂 ولی نگران نباشید با سرعت عمل فیلمبرداری و ضبط اواسط پاییز برای نمایش خانگی آماده میشه و به راحتی می تونید از سایت های معتبر و قانونی تهیه کنید و زحمات عزیزانی که در این سریال با وجود بیماری کرونا در تلاش هستند تا بتوانند بهترین و با انگیزه ترین فیلم های نمایش خانگی را برای مردم عزیزمان تهیه کنند.

ساخت ایران ۳ چند قسمت است

سریال های نمایش خانگی به صورت مجموعه ای بوده و معمولا بین 15 تا 25 قسمت دارند. در حالی که فصل دوم این سریال 22 قسمت و فصل 1 سریال ساخت ایران 10 قسمت می باشد. استقبال بی نظیر از این سریال باعث شده تا بازیگران و تهیه کنندگان این فیلم انرژی بیشتری برای ساخت این مجموعه بگذارند.

فصل 3 سریال محبوب و پر طرفدار ساخت ایران 3 به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی و گروه بازیگران : امین حیایی ، مجید صالحی و..

بازیگران سریال ساخت ایران 3

  • محمد رضا گلزار در نقش جمشید
  • امین حیایی در نقش غلام
  • مجید صالحی در نقش بهین

و دیگر بازیگران این سریال : محسن کیانی ، فرهاد اصلانی ، سحر دولتشاهی ، مهران احمدی ، سارا بهرامی ، بهاره رهنما ، پاملا الکیک ، بهنام تشکر ، گوهر خیر اندیش ، الیکا عبدالرزاقی ، امیر حسین رستمی ، حسین امیدی ، آرش استیلاف ، پیر داغر و …

بهمن گودرزی از کارگردان های نام آشنا در ایران فصل 3 سریال ساخت ایران را به عنوان کارگردان پذیرفت زیرا که آشنای و رزومه درخشانی در ژانر کمدی دارد از آثار این کارگردان میتوان به : شش و بش ، آتیش بازی ، ثبت با سند برابر است و… نام برد

قسمت اول سریال ساخت ایران

قسمت دوم سریال ساخت ایران

قسمت سوم سریال ساخت ایران

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here