ترفندهای کامپیوتری

پاک کردن کش در مرورگر | Google Chrome |

پاک کردن کش در مرورگر گوگل کروم

گاهی اوقات کاربران مختلف در هنگام کار با رایانه خود متوجه کندی سرعت در عملکرد آن می شوند که شاید نتوانند دلیل این عملکرد ضعیف را پیدا کنند. یکی از این موارد که موجب بروز این مشکل می گردد، پر بودن حافظه نهان در مرورگر گوگل کروم است. از این رو کاربر باید بتواند با نحوه پاک کردن کش این مرورگر آشنایی کامل داشته باشد. پاک کردن کش در مرورگر گوگل کروم موضوع مهم مورد بحث این مقاله بوده است. پس اگر به عنوان کاربر حرفه ای ویندوز با این مسئله آشنایی ندارید، می توانید با نحوه انجام آن اطلاع یابید.

ترفند پاک کردن حافظه پنهان خود در Google Chrome

یکی از ساده ترین فرآیندهایی که می توانید آن را انجام دهید پاک کردن حافظه پنهان در  گوگل کروم است. چندین مرحله وجود دارد که اگر به ترتیب آن ها را انجام دهید، می توانید به سادگی در این کار موفق شوید.

از منوی سمت راست بالا بر روی سه نقطه کلیک کنید و به گزینه Settings بروید.

پاک کردن کش در مرورگر

هنگامی که بر روی گزینه تنظیمات کلیک کردید، یک پیج جدیدی باید در مرورگر شما باز شود. این پیچ شامل تمامی گزینه هایی است که می توانید آن ها را تغییر دهید.

در این مرحله باید از منوی سمت چپ گزینه   Privacy and security را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید. سپس منوی برای شما باز می شود که Clear browsing data را در بالای صفحه مشاهده می کنید بر روی آن کلیک کنید.

اجرای همزمان 2 زیرنویس در برنامه kmplayer | به همراه آموزش

پاک کردن کش در مرورگر

به منظور باز کردن یک پنجره جدید تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب آپشن Clear browsing data  است. در این این پنجره می توانید تمامی داده هایی که ذخیره شده اند را انتخاب کنید و به صورت دستی اقدام به حذف آن کنید و همینطور می توانید برای حذف کش مرورگر بازه ی زمانی انتخاب کنید. مثلا: data یک هفته پیش یا ۲۴ ساعت گذشته را برای شما پاک کند.

پاک کردن کش در مرورگر

در انتها برای اتمام مراحل پاک کردن کش مرورگر بر روی  Clear data کلیک کنید.

حال شما موفق به پاک کردن کش در مرورگر شده اید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید