ترفندهای کامپیوتری

چگونه تبلیغات Kmplayer را حذف کنیم | آموزش تصویری | delete ads

بستن تبلیغات در برنامه KMPlayer

ما در این مطلب یاد میگیریم که چگونه تبلیغات Kmplayer را حذف کنیم . از جمله کاربردهایی که KMPlayer دارد تماشای ویدئو است. و این برنامه در مقایسه با پلیر های دیگر جزء برترین ها است ما گاهی بروز رسانی‌هایی که در این برنامه صورت می‌گیرد باعث می‌شود که برای مخاطبان و کاربران، ناراحت کننده و آزاردهنده شود. برای اینکه از شر این تبلیغات مزاحم راحت شوید به راهکاری که در ادامه با شما به اشتراک می‌گذاریم، عمل کنید.

چگونه تبلیغات Kmplayer را حذف کنیم

در اولین قدم برای حذف این موارد، شما باید از طریق control panel سیستم خود اقدام کنید. برنامه استارت را باز کنید و control panel را فرا بخوانید. همان طوری که مطلع هستید در ویندوزهای مختلف، اجرا کردن کنترل پانل با روش‌های مختلفی امکان پذیر است. پس با هر روشی که بلد هستید وارد پنجره مربوطه شوید، تا بتوانیم ادامه تنظیمات را به اتفاق هم پیش ببریم.

چگونه تبلیغات  Kmplayer را حذف کنیم

وقتی کنترل پانل سیستم خود را باز کردید دنبال Network and Internet بگردید. بعد از پیدا کردن این عبارت، بر روی آن کلیک کنید تا قسمت بعدی باز شود.

چگونه تبلیغات Kmplayer را حذف کنیم

با کلید بر روی Network and Internet کادر زیر برایتان باز می‌شود.

چگونه تبلیغات Kmplayer را حذف کنیم

با کلیک کردن بر روی internet Options، پنجره‌ای مانند زیر برایتان باز می‌شود. بر روی تب Security رفته با انجام یک کلیک چپ، کار را ادامه دهید.

چگونه تبلیغات Kmplayer را حذف کنیم

بعد از این مرحله باید بر روی Restricted sites کلیک کنید. در قدم بعدی، روی sites یک کلیک کنید و آن را باز کنید.

چگونه تبلیغات Kmplayer را حذف کنیم

با باز کردن sites، تصویری مانند زیر برایتان باز می‌شود. در محلی که با کادر قرمز رنگ مشخص شده است، عبارت player.kmpmedia.net را تایپ کنید.

|ارتقاء ویندوز| 7 یا 8 به ویندوز 10 چگونه است؟

چگونه تبلیغات Kmplayer را حذف کنیم

بعد از تایپ عبارت بالایی، بر روی add کلیک کنید. در گام بعدی نیز بر روی close کلیک کنید تا تمام مراحلی که انجام داده‌اید، ذخیره شود. در این مرحله، می‌توانید برنامه KMPlayer را مجددا باز کرده و مشاهده کنید که تمام تبلیغاتی که موجب آزار و ناراحتی‌تان شده بود، وجود ندارد.

حال ما آموختیم که چگونه تبلیغات Kmplayer را حذف کنیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید