ترفندهای کامپیوتری

اجرای همزمان ۲ زیرنویس در برنامه kmplayer | به همراه آموزش

اجرای همزمان ۲ زیرنویس در برنامه Kmplayer

یکی از قابلیت‌هایی که در برنامه KMPlayer برای کاربران در نظر گرفته شده است، اجرای همزمان ۲ زیرنویس در برنامه kmplayer است. با این قابلیت می‌توان، دو زیرنویس را همزمان اجرا کرد که یکی از آنها می‌تواند زیر نویس مربوط به زبان مادری شما باشد و دیگری می‌تواند زبان اصلی فیلم مورد نظرتان باشد. در این متن قصد داریم تا با هم نحوه اجرای همزمان دو زیرنویس در برنامه kmplayer را با یکدیگر فرا بگیریم. پس ادامه متن را مطالعه کنید تا با این ترفند آشنا شوید.همچنین برای دانستن نحوه اجرای دو فایل همزمان در kmplayer  روی اینجا کلیک کنید.

آموزش تصویری اجرای همزمان دو زیرنویس در برنامه Kmplayer

در اولین مرحله باید شما نرم افزار KMPlayer را اجرا کنید. بعد از اینکه برنامه را باز کردید، مطابق عکس زیر، بر روی open file رفته و با یک کلیک دستور مربوطه را اجرا کنید. همان طوری که مشاهده می‌کنید با یک فلش مشخص شده که باید بر روی چه کلمه‌ای کلیک کنید.

اجرای همزمان 2 زیرنویس در برنامه kmplayer

برای اجرای همزمان دو زیرنویس در برنامه kmplayer تصاویر را دنبال کنید. بعد از آن، یک پنجره مانند زیر باز می‌شود که می‌توانید فیلم مورد نظرتان را ا نتخاب کنید و آن را فعال کنید. بعد از یافتن فیلم، بر روی دکمه open کلیک کنید تا فیلم باز شود.

 

اجرای همزمان 2 زیرنویس در برنامه kmplayer

بعد از اینکه فیلم با این نرم افزار باز شد، بر روی هر قسمت از فیلم که می‌خواهید کلیک راست کرده تا منوی این برنامه فعال شود و بتوانید ادامه تنظیمات را انجام دهید. کلمه subtitles را بیابید تا زیر مجموعه‌های آن باز شود. بعد از دیدن زیر مجموعه‌ها، بر روی Load Subtitle کلیک کنید. اگر نخواهید تمام این مراحل را به صورت مو به مو انجام دهید، می‌توانید با گرفتن همزمان دو کلید Alt+O به این قسمت برسید.

پاک کردن حافظه پنهان مرورگر موزیلا فایرفاکس (دستی،اتوماتیک)

 

اجرای همزمان 2 زیرنویس در برنامه kmplayer

با انتخاب Load Subtitle قسمتی که زیر نویس دوم را در آنجا ذخیره کرده‌اید، باز می‌شود. آن را پیدا کرده و آن را اجرا کنید. بعد از این مرحله می‌بینید که زیر نویس دوم نیز فعال شده است و فیلم با دو زیر نویس پخش می‌شود.

حال شما اجرای همزمان ۲ زیرنویس در برنامه kmplayer را آموختید .

موفق باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید