فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

نوشیدن قهوه قارچ گانودرما + خواص و عوارض

آنچه در این مطلب می‎خوانید:

نوشیدن قهوه قارچ گانودرما

قهوه گانو درما از قارچ گانودرما تهیه شده است. این قارچ یک ساله به دست می آید. قارچ گانو درما سابقه ای پنج هزار ساله در میان تمامی قارچ ها دارد و به همین سبب به آن پادشاه قارچ ها لقب داده اند.

جالب است بدانید که به دلیل خواص بیش از حد قارچ گانو درما به آن اکسیر جوانی نیز می گویند. این قارچ بیشتر در کشور های چین و ژاپن یافت می شود، بنابراین اصلی ترین قهوه گانو درما را می توان در این دو کشور تجربه کرد.

به طور کلی طعم و مزه قهوه قارچ گانو درما با سایر قهوه ها متفاوت است. به گونه ای که شما با یک بار نوشیدن از این نوع قهوه سعی می‎کنید قهوه های دیگر را کنار گذاشته و این قهوه را استفاده کنید.

قهوه گانوداما، قهوه، خواص گانودرما

راز قارچ گانودرما

قارچ گانو درما باعث از بین رفتن سریع التهاب می‎شود، تعادل را در سیستم امنیتی برقرار می کند، تولید انرژی بالایی دارد و به دلیل ساختار تری پنتوئیدی که دارد خاصیت ضد سرطانی دارد. علاوه بر آن قارچ گانو درما به سیستم ایمنی بدن کمک می کند و باعث کاهش صدمات فیزیکی بدن می شود برای مثال تب،مسمومیت،عفونت و انواع تشعشات عصبی را از بدن دور می کند.به همین دلیل است که شما می توانید با استفاده از قهوه این قارچ پر خاصیت سیستم ایمنی خود را قوی تر کنید.

قارچ گانودرما، گیاه گانودرما، عکس گانودرما

قهوه گانودرما

قهوه گانودرما نوعی نوشیدنی است که از عصاره قارچ گانودرما ساخته می‎شود. معمولا این قهوه به صورت پودر فوری به فروش می‎رسد. معمولا افرادی که می خواهند تعداد دفعات نوشیدن قهوه را در طول روز کم کنند این قهوه را جایگزین انواع دیگر قهوه می کنند چرا که خوردن قهوه گانو درما همراه با خاصیت های بی شمار است که با دانستن این خاصیت ها شما هم به نوشیدن قهوه گانو درما علاقه مند خواهید شد. معمولا در ساخت قهوه گانو درما از دانه های قهوه تفت داده شده و عصاره گانودرما استفاده می شود.

پرخاصیت ترین قهوه

انواع قهوه

به طور کلی قهوه نوعی دانه است که با پودر کردن آن و مخلوط کردن آن با عصاره های مختلف مزه های متفاوتی به آن می دهند. علاوه بر آن قهوه انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها خاصیت های متفاوتی دارند و علاوه بر آن طرز تهیه آن ها نیز متفاوت است.

 1. قهوه اسپرسو
 2. قهوه ترک
 3. قهوه فوری
 4. قهوه دمی
 5. قهوه فرانسه
 6. اسپرسو لانگو
 7. اسپرسو ماکیاتو
 8. اسپرسو کوبانو
 9. اسپرسو دوپیو
 10. اسپرسو ریستریتو
 11. لاته ماکیاتو
 12. کاپو چینو
 13. کافه لاته
 14. اسپرسو کن پانا
 15. قهوه رد آی
 16. قهوه بلک آی
 17. قهوه دد آی
 18. کافه برو
 19. آمریکانو
 20. کافه موکا
 21. گانودرما

 

خواص قهوه گانودرما

به نظر شما قهوه گانودرما خاصیت دارد؟ در سال ۲۰۱۶ مقاله ای بر اساس خاصیت های موجود در قهوه گانو درما منتشر شد که با توجه به این مقاله گانودرما می تواند جایگزین بسیاری از درمان های سنتی باشد.

همان طور که پیش از این گفتیم قهوه گانودرما می‎تواند باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شود. به دنبال تقویت سیستم ایمنی بدن دیگر هیچ ویروس و باکتری نمی‎تواند وارد بدن شود.

از طرفی در چندین سال اخیر گفته شد که گانو درما خاصیت ضد سرطانی نیز دارد اما طبق آزمون های مختلف این خاصیت صددرصد در گانودرما وجود نداشت اما هنوز هم گفته می شود که خاصیت ضد سرطانی دارد.

خواص قهوه گانودرما، عوارض قهوه گانودرما

در سال ۲۰۰۶ هم خواصی مثل درمان انواع بیماری های مزمن از قارچ گانودرما یافت شد. قهوه گانودرما قادر است از بیماری هایی هم چون “پارکینسون” و “دیابت” جلوگیری کند. قهوه گانودرما باعث جلوگیری از بیماری های قلبی می شود و از طرفی در درمان دیابت نوع دوم نیز نقش دارد. مصرف چند باره این نوع قهوه باعث جلوگیری از اختلالات شش شده و درمان بیماری های ریوی را سبب می‎شود.

انواع قهوه، گانودرما

عوارض قهوه گانودرما

در مورد عوارضی که قهوه گانودرما ایجاد می کند هنوز اطلاعات دقیق و کافی به دست نیامده است اما در برخی افراد عوارضی مثل خشکی گلو، حالت تهوع و خشکی بینی مشاهده می شود. معمولا افرادی که دارای فشار خون هستند و یا قرص فشار خون مصرف می کنند باید با مشورت با پزشک خود قهوه گانو درما مصرف کنند.

یکی دیگر از عوارضی که در انواع قهوه ها وجود دارد بهم ریختن نظم خواب است که بر اثر وجود کافئین اتفاق می افتد. در گزارش های دیگر مبتلا شدن افراد به هپاتیت پس از مصرف مکرر و زیاد قهوه گانو درما مشاهده شده است.

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.