تاریخچه قهوه آمریکایی

اصطلاح ” آمریکانو” به معنای “آمریکایی” است ، قدمت آن به دهه  1970 بازمیگردد، عقیده ای مشهور ، اما تأیید نشده وجود دارد که ریشه این نام از جنگ جهانی دوم زمانی است که دستگاه های اطلاعاتی آمریکایی در ایتالیا اسپرسو را با آب داغ رقیق می کنند تا قهوه ای را که به آن عادت کرده اند تقریبی کند.

برای خرید و مشاوره قهوه آمریکانو با ما (09906504057) در ارتباط باشید.

قهوه آمریکایی دقیقاً چیست و چگونه تهیه می شود ؟ بسیاری از مردم بر این باورند که این یک قهوه اسپرسو “آب خورده” است ، اما ، در واقع ، این اصلاً درست نیست.

طرز تهیه قهوه ترک

طرز تهیه قهوه تلخ

قهوه آمریکایی

آمریکایی ها از صبح که بیدار می شدند تا عصر که برای استراحت شبانه آماده می شدند ، از نوشیدن قهوه استقبال می کردند. در طول انقلاب آمریکا ، محبوبیت قهوه همچنان ادامه داشت. رئیس جمهور جورج واشنگتن وارد کننده دانه های قهوه بود در حالی که همسرش ، مارتا ، فرآیند دم قهوه را کامل کرد.

همانطور که در اواسط دهه 1800 آمریکا رشد می کرد ، گاوچران ها ، مرزنشینان و شهرک نشینانی که به غرب می رفتند ، سنت های قهوه نوشیدن در شرق را دنبال می کردند. این آمریکایی های ماجراجو با جوشاندن قهوه در گلدان های آزاد روی آتش ، از مزایای کافئین بهره مند شدند و به دنبال راهی جدید برای زندگی به سمت غرب سفر کردند.

در طول جنگ داخلی (1865-1861) از قهوه برای بالا بردن روحیه سربازان استفاده می شد. مردان هم در اتحادیه و هم در کنفدراسیون در جیره غذایی روزانه خود قهوه می نوشیدند. مصرف قهوه پخته شده در کتری بر روی آتش های آزاد به سربازان کمک می کند تا در حین تمرین ، راهپیمایی و حتی نبردها هوشیاری خود را حفظ کنند. در نتیجه ، پس از جنگ ، مردان عادت به نوشیدن قهوه ، به ویژه در صبح را ادامه دادند. بسیاری بر این باورند که جنگ داخلی همان چیزی بود که باعث شد قهوه به عنوان نوشیدنی آمریکا در نظر گرفته شود.

از نظر آمریکایی ها ، قهوه “نقشی” متفاوت از آنچه که برای ایتالیایی ها دارد بسیار متفاوت است: در واقع در ایالات متحده نوشیدن قهوه همراه غذا ، نوشیدن آرام آرام هنگام خواندن یا هنگام چت با دوستان یا همکاران اغلب در  به خوبی شناخته شده است . پیشنهاد ما به شما برای لاغری سریع استفاده از قهوه گانودرما و بهرمندی از خواص این قارچ محبوب است.

قهوه آمریکایی

و ما سعی خواهیم کرد این نکته را در مقاله روشن کنیم.

این قهوه با اضافه کردن آب داغ به اسپرسو درست می شود. آب، کمی اسپرسو را تضعیف می کند، قهوه قبل از اینکه در مورد نحوه تهیه یک فنجان صحبت کنیم ، باید یک قدم برگردیم و در مورد یک موضوع چسبناک ، تعریف ” قهوه آمریکایی ” صحبت کنیم. قهوه ای که در ایالات متحده نوشیده می شود ، به طور کلی هیچ ارتباطی با اسپرسوی سیراب شده با آب داغ ندارد ، بلکه بیشتر یک قهوه دم کرده یا قهوه فیلتر است .

اسپرسوی آمریکایی رقیق

با گفتن همه اینها ، بسیاری از بارها در واقع قهوه می فروشند که در واقع یک اسپرسوی سیراب است. این عادت از کجا ناشی می شود؟ داستان در واقع ساده تر از آن است که شما فکر می کنید. تقریباً مسلم است که این عادت در طول جنگ جهانی دوم بوجود آمده است . افسران آمریکایی مستقر در ایتالیا طعم قهوه ایتالیایی را دوست نداشتند .

قهوه آمریکایی

بنابراین آنها خواستار آوردن آب گرم با قهوه بودند تا بتوانند آن را رقیق کنند . از زمانی که هیچ دستگاه قهوه فیلتر وجود نداشت ، امروزه این یک عادت “سخت” است و بدون شک بر ایده ای که ایتالیایی ها از قهوه آمریکایی دارند تأثیر می گذارد.

دستگاه قهوه ساز آمریکایی

حال بیایید نگاهی به تهیه قهوه دم کرده بیندازیم. قهوه صافی که در آمریکا و همچنین در اروپای شمالی دوست دارد ، طعم غنی دارد و باید آن را با استفاده از پودر قهوه متوسط ​​آسیاب شده ، منشأ واحد ، با استفاده از دستگاه مناسب تهیه کنید.

قهوه آمریکایی: چند کالری دارد؟

قهوه آمریکایی در واقع همان مقدار کافئین اسپرسو یا قهوه تهیه شده با موکا و مقدار بسیار کمی کالری ، 2 کیلوکالری در هر 38/3 اونس کافئین دارد . اگر سیاه و سفید بنوشید ، بدون اینکه قند اضافه شود ، نوشیدن آن تأثیر کمی روی شکل بدن شما خواهد داشت

مواد تشکیل دهنده قهوه آمریکایی

  • 14-18 گرم دانه قهوه
  • آب داغ یا آب جوش
  • دستگاه اسپرسو
  • ترازو
  • آسیاب
  • تمپر (وسیله ای که برای فشرده کردن قهوه استفاده می شود)

دستورالعمل تهیه قهوه آمریکایی

دانه های قهوهخود را اندازه گیری کنید. آن­ها آسیاب کنید.

قهوه را فشرده کرده و در جای خود در دستگاه قرار دهید.

اسپرسو را آماده کنید.

آب را تا 170 درجه فارنهایت گرم کنید.

اسپرسو را داخل لیوان آب داغ بریزید، به ازای هر 1 قسمت اسپرسو 2 قسمت آب اضافه کنید.

طرز تهیه آیس آمریکانو

طرز تهیه قهوه آمریکانو

مرحله 1: دانه قهوه خوب را تهیه کنید.

دانه های قهوه یک چیز شخصی است. اما ، برای تهیه قهوه آمریکایی خوب ، شما به دانه های اسپرسوی خوب نیاز دارید.

مرحله 2: اندازه گیری کنید.

دانه های قهوه خود را اندازه بگیرید.

مرحله 3: دانه های قهوه خود را خوب خرد کنید.

اولین قدم برای رسیدن به یک آمریکایی عالی آسیاب کردن دانه های قهوه است. همانطور که می دانید این نوشیدنی قهوه با یک یا دو شات اسپرسو تهیه می شود (بسته به علاقه شخصی شما). بنابراین شما باید دانه های قهوه خود را همانطور که برای تهیه یک اسپرسو درست می کنید خرد کنید – بسیار  خوب پیش بروید.

اندازه خرد کردن موضوع کمی نیست . کنترل اندازه دانه های قهوه به شما امکان می دهد طعم قهوه خود را بهبود بخشید ، از تکرار پذیری آن اطمینان حاصل کنید.

مرحله 4: دانه های آسیاب شده را داخل دستگاه قرار دهید.

اگر متوجه شدید که هوس قهوه آمریکایی می کنید و سازنده اسپرسو وجود ندارد ، باز هم می توانید این کار را انجام دهید. نحوه ساخت اسپرسو بدون دستگاه را اینجا ببینید.

ادامه طرز تهیه قهوه آمریکانو

مرحله 5: وارد آب گرم شوید

هنگام ساخت قهوه آمریکانو ، بحث در مورد گرم بودن آب وجود دارد. و این به ترجیح شما شخصی است . اگر خیلی گرم باشد، خنک شدن بیش از حد طول می کشد و این بر طعم آن تأثیر می گذارد. اگر خیلی سرد باشد کیفیت اسپرسو را نیز کمی پایین می آورد. به طور کلی ، حدود 160-170 درجه فارنهایت به خوبی کار می کند.

می توانید از کتری خود برای رسیدن آب به آن درجه حرارت استفاده کنید.

مرحله 6: اسپرسو را در آب بریزید

نسبت آب به اسپرسو یکی از مواردی است که می خواهید متناسب با سلیقه شخصی خود تغییر دهید. به طور معمول ، شما 1 قسمت اسپرسو را با 2 قسمت آب مخلوط می کنید . برای جلوگیری از سوختن قهوه توصیه می شو اسپرسو را در آب بریزید ، نه برعکس. به نظر می رسد اسپرسو  از این طریق بهتر با آب ترکیب می شود.

تجربه نشان می دهد که ریختن آب در اسپرسو طعم را از بین می برد و آن کرم زیبایی را که با این همه زحمت برای آن کار کرده اید بهم بریزد. آن را به آرامی در آب داغ فنجان خود بریزید. عجله در روند کار اشتباه است – و در این حالت ، سرعت بهتر است. .

مرحله 7: از قهوه آمریکانو گرم خود لذت ببرید

به طور معمول ، یک آمریکانو به رنگ سیاه سرو می شود ، اگر خامه و شکر مورد شماست می توانید به همراه قهوه ی خود میل کنید ، . هنگامی که اسپرسو را در آب ریختید ، بنشینید و لذت ببرید.

 

برای بهبود تمرکز: نوشیدن اسپرسو انرژی زیادی به شما می دهد. این انرژی می تواند تمرکز شما بر روی فعالیتهای روزمره برای مغز شما را آسان کند.

یک فنجان اسپرسو می تواند تفاوت زیادی در عملکرد شما ایجاد کند.

2 COMMENTS

  1. ممنونم از سایت خوبتون.
    اگ اومدی کامنت بخونی ببینی قهوه اش خوبه یا ن باید بگم‌عالیه امتحان کردنشو از دست ندید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here