طرح کیک تولد

شاید بخواهید طرح کیک تولد خود را خودتان ایجاد کنید. این کار بسیار راحتی است که توضیحی درباره آن به شما می دهیم و در آخر طرح هایی برای ایده به شما نشان می دهیم . طراحی کیک تولد بسیار ساده است اگر که برای طرحی پایه آماده باشید و آن را یاد گرفته باشید . شما میتوانید روی کیک دایره شکل و مربع این گار را انجام دهید.

در این مقاله گام به گام دنیای شیرینی های خلاق و کیک تولد فوق العاده را کشف کنید . از طراحی و طرح های اولیه ، نقاشی رنگی ، ایجاد بافت و تزئینات نهایی . با استفاده از تکنیک های مدرن تزئین ، می توانید یاد بگیرید که چگونه یک طراح کیک شگفت انگیز شوید .

طرح کیک تولد السا و آنا ، طرح کیک تولد برای مادر

شروع طرح برای کیک تولد

همه چیزهایی را که برای تهیه کیک خود نیاز دارید . از روی کیک برای طرح کیک تولد ، روی هم چیده شدن ، بسته بندی و بسته بندی با روکش خرده ، آماده کنید.

خامه شیرینی را با جلوه مرمر طراحی کنید و آن را با گلوله های شکلات سفید تزئین کنید . و برای “مایه کیک” واقعی ، یاد بگیرید که برخی از لمس های طلای خوراکی را در خلاقیت خود بکار ببرید.

طرح برای کیک تولد یک کیک وانیلی 6 لایه چند رنگ با پر کردن خامه ، روکش مرمر درست کنید . و به عنوان لمس نهایی ، آن را با مرواریدهای شکلات سفید و جزئیات خوراکی طلایی طراحی کنید.

طرح کیک تولد السا ، طرح کیک تولد اسب

این آموزش مناسب کیست؟

برای آشپزهای مبتدی و غیرحرفه ای که عاشق پخت و شیرینی هستند . این مقاله همچنین برای کسانی که تجارت شیرینی دارند و مایل به یادگیری تکنیک های مدرن تزئین هستند ایده آل است.

چه چیزی نیاز دارید

برای لذت بردن از این مقاله ، شما به یک دانش اساسی در زمینه آشپزی برای طرح کیک تولد ، مانند پختن کلوچه و تهیه دستورالعمل . و تمایل شدید به ایجاد چیزی باورنکردنی نیاز دارید.

از نظر مواد ، به برخی از اسباب و وسایل اساسی آشپزخانه از جمله یخچال . اجاق گاز ، اجاق گاز ، پایه چرخان ، مقیاس ، قالب و سایر وسایل آشپزخانه معمول نیاز خواهید داشت.

منبع : domestika

طرح کیک تولد اسب تک شاخ ، طرح کیک تولد اسب شاخدار طرح کیک تولد استقلالی ، طرح کیک تولد اسپرت طرح کیک تولد ساده ، طرح کیک تولد همسر طرح کیک تولد پسرانه با خامه ، طرح کیک تولد پسرانه شیک طرح کیک تولد پدر ، طرح کیک تولد پسر طرح کیک تولد زنانه ، طرح کیک تولد عاشقانه طرح کیک تولد برای عشقم ، طرح کیک تولد برای همسر عکس کیک تولد تیر ماهی ، عکس کیک تولد تک شاخ طرح کیک تولد توپ فوتبال ، طرح کیک تولد تکواندو طرح کیک تولد تک شاخ ، طرح کیک تولد تصویری طرح کیک تولد دخترانه ، طرح کیک تولد پسرانه طرح کیک تولد مردانه ، طرح کیک تولد مادر عکس با کیک تولد در طبیعت ، طرح کیک تولد پاییزی طرح کیک تولد برای رفیق ، عکس با کیک تولد

کیک

کیک

کیک تولد

کیک

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here