طراحی کابینت

کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین ابزارها در هر خانه ای است که از نظر عملکردی نقش مهمی در زیبای داخلی آشپزخانه دارد.

بیشتر فضای آشپزخانه توسط کابینت ها اختصاص شده بنابراین باید در طراحی کابینت آشپزخانه خود احتیاط کنید.

با رنگ های تزئینی ، سخت افزار و پایان های جدید ، به راه حل های ذخیره سازی آشپزخانه خود روح تازه ای بخشید. خواه لمس مدرن تری داشته باشید یا چیزی با ظاهر سنتی ، این ایده های طراحی کابینت آشپزخانه فراتر از سبک های استاندارد کابینت است که امروزه در بازار می بینید. ما تمام نیازهای الهام بخشی را که شما به دنبال آن بوده اید ، برای شما به اشتراک می گذاریم.

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید قبل از شروع نصب ایده های جدید کابینت آشپزخانه به آنها فکر کنید.

طراحی کابینت آشپزخانه

  • برنامه ریزی : قبل از شروع کار بازسازی ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که برنامه ریزی نهایی است . تصمیم بگیرید که کدام مناطق را می خواهید باز بگذارید و کابینت های شما در کجا قرار دارند . طراحی کابینت باید مربوط به میز کار و سایر تنظیمات اتاق باشد و همچنین اندازه آن متناسب با نیاز آشپزخانه شما باشد . کابینت های مدرن تر به طور خاص برای کار با فضای سینک ساخته شده اند که به صاحبان خانه اجازه می دهد اتصالات آب را بدون هیچ مشکلی متصل کنند . کمد نباید این قسمت را مسدود کند و باید کاملاً کاربردی باشد.
  • مواد : قبل از شروع در مورد مواد کابینت تحقیق خواهید کرد ، چوب محبوب ترین انتخاب برای سبک های کابینت آشپزخانه است. ترکیبات مختلفی وجود دارد که می توانید از طریق چوب های چوبی ، بلوط ، توس ، افرا ، گیلاس یا انواع دیگر چوب خریداری کنید که همگی از نظر بافت ، سبک و رنگ متفاوت هستند . گزینه هایی که نگهداری آنها آسان باشد و به تعمیرات و تعویض های مکرر نیاز نداشته باشند ، گزینه های خوبی هستند . سخت افزار مناسب همچنین نکته ای است که باید در مورد رنگهای خلاقانه کابینت آشپزخانه فکر کنید ، از تطابق و دوام آن در فضای اتاق اطمینان حاصل کنید.

طراحی آشپزخانه مدرن

  • کیفیت : کیفیت کابینت ها باید تا حد ممکن بالا باشد تا اطمینان حاصل شود که سالها در بهترین حالت قرار دارند . اگر این نصب کابینت فقط یک راه حل سریع باشد و قصد داشته باشید ظرف چند سال آن را تعویض کنید ، کیفیت مواد اهمیتی نخواهد داشت . هنگام نصب یا نصب دستگاه ، مواد مرغوب آسیب نخواهند دید. مخازن با کیفیت از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.
  • درهای کابینت : رنگهای رایگان مورد نیاز است ، که به آشپزخانه شما تداوم می بخشد . ظاهر آشپزخانه شما باید با سبک کمد شما مطابقت داشته باشد تا اتاق شما عجیب به نظر نرسد . کابینت ها ، کاشی ها ، قوس ها و مربع ها به سبک کلیسای جامع متداول ترین اتمام کارهایی هستند که در طراحی آشپزخانه پیدا خواهید کرد اما باید مطمئن شوید که آنها با خیال راحت و ایمن نصب شده اند. کابینت ها باید به راحتی در دسترس باشند و در هنگام بسته شدن با یکدیگر تداخل نداشته باشند.
  • فضای ذخیره سازی : هرچه کابینت آشپزخانه شما بزرگتر باشد ، کار در داخل و ذخیره سازی وسایل آسان تر است . عملی بودن دلیل اصلی ذخیره سازی است و باید فضای کافی برای حمل قابلمه ها ، ظروف ، کارد و چنگال و سایر تجهیزات آشپزخانه وجود داشته باشد و این ممکن است با روش های مختلف سازماندهی داخل کمد یا مواردی مانند جعبه های مخفی یا یخچال باشد.

ایده های طراحی کابینت آشپزخانه

طرح مربع خاکستری

این آشپزخانه کاملاً به اتمام رسیده است ، از بسیاری از ملاحظات توصیه شده ما مانند تطبیق رنگ با میزها پیروی می کند و درهای کابینت چوب در سراسر آشپزخانه مداوم هستند.

طراحی کابینت مدرن و زیبا
آشپزخانه در یک خانه لوکس جدید

طراحی آشپزخانه مدرن

در طراحی آشپزخانه تعیین سبک مورد نظر شما است ، آیا به سبک مدرن علاقه دارید یا کلاسیک یا آیا طرح خاصی مد نظر شماست؟ شما می توانید با استفاده از دکوراسیون کلی خانه سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اگر می خواهید آشپزخانه ای به سبک مدرن داشته باشید مدل کابینت باید با مبلمان منزل همخونی داشته باشد یا اگر دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک دوس دارید می توانید طرح های ترکیبی را برای آشپزخانه سفارش دهید.

کابینت آشپزخانه در این آشپزخانه دارای طبع سنتی و غیر معمول است. یک طرح کابینت مربع از فضای اتاق پیروی می کند اما دارای رنگ های متضاد مختلف است. کابینت های پایین خاکستری است. همه آنها آنچه را که در داخل است پنهان می کنند ، اما کابینت های فوقانی با رنگ سفید رنگ آمیزی شده اند و برخی از آنها دارای درهای شیشه ای هستند که احتمالاً برای ظروف یا سایر وسایل آشپزخانه است.

طراحی کابینت آشپزخانه
فضای داخلی یک آشپزخانه چوبی مدرن و خاکستری و سفید

دکور کمد آبی

الگوهای زیادی از این آشپزخانه گرفته شده است ، سایه هایی از رنگ آبی برای برجسته سازی سطح کار با چوب سبک است. در این آشپزخانه از قفسه های باز و کابینت های بسته استفاده شده است که وقتی دیده می شوند علاقه مند می شوند. فضاهای کابینت بدون درب برای وسایلی که هر لحظه ممکن است به آنها احتیاج داشته باشید مانند گیاهان و ادویه جات مناسب است.

طراحی کابینت آشپزخانه اداره
عکس آشپزخانه مدرن

سفید لوکس

رنگ سفید در آشپزخانه ها و حمام ها زیاد مورد استفاده قرار می گیرد ، برای داشتن نهایت آرامش ، احساس آرامش و آرامش ایجاد می کند و آن را به رنگی مناسب برای آشپزخانه تبدیل می کند. یک فضای آشپزخانه باید مکانی آرام برای پخت و پز و سرگرمی باشد و گاهی اوقات هیچ چیز خیلی شلوغ آرامش دلخواه شما را هنگامی که یک روز شلوغ در کار دارید ، به شما نمی دهد.

طراحی کابینت ساده و تزئینی
آشپزخانه لوکس سفید در یک خانه زیبا

طراحی آشپزخانه مدرن

آشپزخانه های کشور یک طرح بسیار محبوب هستند ، آنها خانگی هستند و به آن احساس سنتی می دهند. طرح های کابینت مربع کاملاً منطبق با این نوع آشپزخانه ها است ، با جزئیات قاب در هر درب می تواند نتایج خوبی کسب کند.

طراحی کابینت شیک و ساده
در یک خانه مدرن

سخت افزار شیک

سخت افزار کابینت می تواند تأثیر زیادی در پایان آشپزخانه شما داشته باشد. این اتاق با کابینت های مشکی و استیل ضد زنگ که کاملاً بر خلاف آن کار می کنند ، ظاهری مدرن ارائه می دهد. یک ویژگی طراحی عملی ، حوله حوله ای است که سطوح بالای کابینت را جدا می کند ، چیزی که غیر معمول استفاده می شود.

صحنه داخلی آشپزخانه خانگی اسکاندیناوی به صورت دیجیتالی ایجاد شده است. صحنه با سایه و روشنایی واقع گرایانه در Autodesk® 3ds Max 2019 با V-Ray 3.7 با افزودن برخی از محصولات پس از تولید ارائه شد.

طراحی کابینت روز

مخازن روستایی

در این آشپزخانه به سبک اسکاندیناوی ، فضای کابینت زیادی وجود ندارد ، زیرا از قفسه ها و محلول های ذخیره سازی آویز بیشتر برای ساخت ظروف آشپزخانه به عنوان بخشی از دکور استفاده می شود . از کابینت ها برای ایجاد حس و حال روستایی ، با چوب های تصفیه نشده که در قسمت هایی که رنگ طبیعی چوب زیر آن را نشان می دهد ، فرسوده به نظر می رسد.

طراحی داخلی آشپزخانه به سبک اسکاندیناوی محلی ما به صورت دیجیتال و با میز ناهار خوری ، پیشخوان آشپزخانه و وسایل زیادی ساخته شده است. صحنه با سایه و روشنایی واقع گرایانه در Autodesk® 3ds Max 2016 با V-Ray 3.6 همراه با افزودن برخی از مراحل پس از تولید ، ارائه شد.

طراحی کابینت کوچک و ساده

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن زیبا

شکل این آشپزخانه غیر معمول است و به صورت زاویه دار و دارای یک دریچه سرویس خمیده است تا افراد بتوانند به راحتی بنشینند و از آن لذت ببرند . کابینت های سفید موجود در این آشپزخانه به خوبی با اتاق کار می کنند و به خوبی با پیشخوان مرمر سیاه و سفید مطابقت دارند.

طراحی کابینت آشپزخانه بزرگ
عکس رنگارنگ از یک آشپزخانه مدرن زیبا

حداقل طراحی کمد

کابینت منحصر به فرد آشپزخانه چیزی است که همه در آشپزخانه خود می خواهند ، چیزی جدید که دوستانشان ندارند. گاهی اوقات این امکان وجود ندارد ، اما استفاده از واحد کمی متفاوت است اما بسیار یکسان است . کابینت های موجود در این آشپزخانه کاملاً دقیق ، از نظر شکل ، اندازه ، رنگ و سخت افزار استفاده شده هستند و زیبایی را به ارمغان آورده اند.

طراحی کابینت ا دی اف
فضای داخلی آشپزخانه ساده

طراحی کابینت های سفید مدرن

طراحی آشپزخانه در اینجا همه چیز در مورد ایده های کابینت است . کابینت و درب و کابینت های روباز را که مانند واحد قفسه بندی هستند ، مخلوط می کند. این ترکیب ایده های ذخیره سازی زیبا به نظر می رسد و دیوار کابینت های سفید را می شکند.

طراحی کابینت آشپزخانه کوچک
آشپزخانه مدرن

اتمام چوبی

در این آشپزخانه زیبا ، ویژگی های چوبی زیادی وجود دارد که طبیعت را به طرز شگفت انگیزی به داخل خانه می آورد. کابینت ها نیمه سفید و نیمه چوبی هستند. پارتیشن چوبی اتاق دانه ریز جلوه طبیعی چوب را نشان می دهد که شخصیت زیادی را به این فضا وارد می کند.

طراحی کابینت کلاسیک و رومی
آشپزخانه در یک خانه لوکس تازه ساخته شده

طراحی کابینت آشپزخانه مشکی معاصر

طراح این آشپزخانه مشکی شیک و خیره کننده از طرح های ثابت کابینت در کل استفاده کرده است. نتیجه یک فضای کاملاً معاصر ، باز و تمیز است. از چاشنی قرمز متضاد برای تکمیل استفاده از رنگ مشکی برای ظرافت بیشتر استفاده شد.

آشپزخانه خانگی مدرن و اتاق ناهار خوری کف چوبی. صحنه با سایه و روشنایی واقع گرایانه در Autodesk® 3ds Max 2016 با V-Ray 3.6 با افزودن برخی از مراحل پس از تولید ارائه شد.

طراحی کابینت آشپزخانه

کمد لباس های مجلل

لمس شیشه در کابینت های آشپزخانه می تواند زیبایی خاصی به اتاق ببخشد. به طور معمول در آشپزخانه های سبک کشور استفاده می شود . عمدتا برای نگهداری لیوان ، بشقاب و سایر موارد مانند این استفاده می شود. رنگ سفید به کار رفته در این آشپزخانه به زیبایی با میز کار چوبی مطابقت دارد.

طراحی کابینت ساده
طراحی داخلی آشپزخانه مدرن با جزیره ، سینک ظرفشویی ، کابینت و پنجره خلیج در یک خانه لوکس جدید

پایان چوب و سیاه

این سبک آشپزخانه سیاه و سفید مدرن تمرکز اصلی این اعدام بود. کابینت های چوبی مشکی مات بالای ظرفشویی در مقابل درب های چوبی استفاده شده در کابینت های زیر بیان واقعی دارند. ترکیبی از دو رنگ یا مواد مختلف می تواند احساسی منحصر به فرد به هر اتاقی ببخشد.

طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی روشنایی کابینت

این آشپزخانه به شکلی روشن و جسورانه طراحی شده است. کف و میزها کاملاً نور را منعکس می کنند و به اتاق تمیزتر می شوند. لامپ ها در داخل کابینت ها ظاهر می شوند تا آنچه در داخل است را روشن کنند.

طراحی کابینت معماری
آشپزخانه خانگی لوکس و زیبا با کابینت های سفید

غذاهای مدرن اسکاندیناوی

کابینت های استفاده شده در این آشپزخانه مدرن اسکاندیناوی دارای طراحی دقیق و بدون هیچ وسیله ای هستند. به این ترتیب که در بالای درهای کابینت ، یا در انتهای واحدهای بالایی برای باز و بسته شدن شیارهایی وجود دارد ، یک ظرافت عالی ایجاد می کند.

طراحی کابینت
عکس یک آشپزخانه مدرن ، شبیه اسکاندیناوی

طراحی کابینت آشپزخانه کشور معاصر

این سبک شیک آشپزخانه کشور برای کل اتاق است. جزیره مرکزی بزرگ با اتاق سفید روشن به عنوان ویژگی اصلی آشپزخانه در تضاد است. کابینت ها در داخل خانه دارای نورافکنهایی هستند که مناطق لعاب دار را روشن می کند و دستگیره های مشکی که استفاده شده کاملا با این سبک آشپزخانه کار می کنند.

طراحی کابینت
آشپزخانه معاصر

طراحی کابینت آشپزخانه بی نظیر

این آشپزخانه مدرن و زیبا دارای بسیاری از ویژگی های چشم نواز است. کاشی هایی با رنگ آبی تا سقف امتداد یافته و به آنها رنگ و لعاب می بخشد.

به اتاق کابینت ها کاملاً از چوب ساخته شده اند ، زیرا ذرات افقی در فضای اتاق حرکت می کنند و نتایج شگفت انگیزی را ارائه می دهند.

طرح کابینت
آشپزخانه در یک خانه لوکس تازه ساخته شده

حداقل طراحی مشکی

یک طرح ساده برای این آشپزخانه فوق العاده انتخاب شده است. کابینت های براق درخشش ظریف را ارائه می دهند. رنگ مشکی مورد استفاده به طور واضح در کل آشپزخانه مداوم است و زیبایی در عین حال مدرن به اتاق می دهد.

طراحی سه بعدی ساده آشپزخانه مشکی. کف و دیوارهای سفید ، درهای کابینت سفید براق ، یخچال و اجاق گاز سیاه و سفید وجود دارد ، اتاق دارای پنجره های بزرگ است. به منظره شهر نگاه کنید.

مدل کابینت ام دی اف

طراحی خارق العاده آشپزخانه

این یکی از آنچه شما در آشپزخانه می خواهید ، از تیرهای چوبی آشکار در سقف گرفته تا یک جزیره مرکزی عالی برای سرگرمی دارد. کابینت ها به زیبایی با سخت افزار طلای استفاده شده در رنگ های سیاه و سفید کابینتی ارتباط برقرار می کنند.

قیمت کابینت ام دی اف
عکس رنگارنگ از یک آشپزخانه مدرن زیبا

آشپزخانه معاصر با کابینت های سفید

این یک آشپزخانه کوچک است بنابراین فضای ذخیره سازی از حداکثر ارزش برخوردار است. بسیاری از گزینه های مختلف در اینجا با کابینت های بالا و پایین در یک منطقه دیوار آشپزخانه وجود دارد. طراحی ساده و سفید رنگ با دستگیره های کوچک متناسب با میز کار و جزئیات کوچک زیبا.

مدل کابینت آشپزخانه ایرانی جدید
آشپزخانه معاصر با کابینت های سفید و میز ناهار خوری با صندلی های مشکی

کابینت های مربع زیبا

فضای زیادی در این آشپزخانه وجود دارد ، این جزیره بزرگ است و با افتخار در وسط اتاق نشسته است. جزئیات جزئی درب کابینت با یک مربع برجسته کوچک وجود دارد ، این طرح در تمام اتاق استفاده می شود ، و یک ظاهر کلاسیک تمیز است که در بسیاری از خانه ها دیده می شود.

کابینت ام دی اف سفید
آشپزخانه در یک خانه لوکس تازه ساخته شده

طراحی آشپزخانه اپن

این نمونه آشپزخانه یک فضای باز بزرگ ، حجم زیاد است که برای خانواده های پرجمعیت با حجم زیاد که وارد و خارج می شوند ، ایده آل است. در سخت افزار مورد استفاده در سبک کابینت یک اشتباه جزئی وجود دارد اما رنگ آمیزی این ترکیبات اتاق را به هم گره می زند.

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه

دسته های خاکستری شیک

دستگیره ها و سخت افزارهای بیرونی که برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب می کنید ، می تواند تفاوت زیادی در سبک ایجاد شده شما ایجاد کند. این دستگیره های از جنس استنلس استیل به رنگ خاکستری روشن در آشپزخانه های مدرن و لوازم مطابق مانند اجاق گاز ، اجاق گاز و یخچال به خوبی کار می کنند.

دستگیره های شیک و خاکستری روشن برای کابینت ها از نزدیک ، فضای داخلی آشپزخانه با مبلمان مدرن و لوازم استیل. طراحی آشپزخانه به سبک اسکاندیناوی

کابینت آشپزخانه قیمت

آشپزخانه به سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل

این آشپزخانه دارای سبک پرنعمت برجسته ای است . چوب های آبی و لوازم طلایی آینه ای بیانگر یک حقیقت است. در پشت اتاق یک واحد قفسه سازه ای با همان لحن مسی-طلایی وجود دارد که به زیبایی مطابقت دارد.

مدل کابینت آشپزخانه ایرانی جدید
ارائه یک آشپزخانه مدرن و به سبک قدیمی

طراحی کابینت آشپزخانه روستایی خاکستری

این آشپزخانه دارای حس کشور است و عمدتا از سینک پیش بند مورد استفاده بین میز آشکار می شود . با طراحی کابینت مربع خاکستری ، این موارد به زیبایی در کنار هم کار می کنند . ظاهری مدرن و تمیز به آشپزخانه ای روستایی می بخشند.

نرم افزار طراحی کابینت آشپزخانه
عکس اتاق آشپزخانه خانگی معاصر

جزیره خزانه داری

طراحی های مدرن کابینت همیشه لازم نیست که بخشی از واحد آشپزخانه در برابر دیوار باشد . برای یک ایده ذخیره سازی بیشتر ، استفاده از یک جزیره مرکزی می تواند مکان مناسبی برای بدست آوردن فضای کمتری برای کابینت باشد.

طراحی کابینت مدرن
عکس رنگارنگ از یک آشپزخانه مدرن زیبا

طراحی کابینت های سفید و خنک

آشپزخانه های سفید همیشه زیبا هستند و فضای تمیز و آرامی را برای آشپزی در اختیار شما قرار می دهند . این دستگاه سازگار با آشپزخانه از جنس استنلس استیل کاملاً کار می کند . هیچ ویژگی خارجی از کابینت ها بیرون نمی زند و باعث می شود طراحی کاملا روان داشته باشند.

کابینت رومی
یک آشپزخانه مدرن و سفید

یک جزیره کابینت آشپزخانه با کابینت های تیره

اگر به دنبال کابینت آشپزخانه با تزئینات سنتی هستید ، این طرح می تواند تمام الهام شما را فراهم کند . کابینت آشپزخانه از چوب تیره همراه با یک جفت جزیره مرمری زیبا برای ظاهری کلاسیک و ظریف.

کابینت آشپزخانه هایگلاس
آشپزخانه در یک خانه معمولی

طراحی کابینت کمد شیک

اگر طراحی ظریف و ظریف همان چیزی باشد که شما هستید ، این امکان وجود دارد. نوع آشپزخانه مورد نظر خود باشید. در هیچ یک از کابینت ها دستگیره وجود ندارد . که باعث برش سطوح چوبی شده و باعث مدرن شدن طرح می شود.

طراحی کابینت رومی

طراحی کابینت کلاسیک

طراحی کابینت شیک

طراحی کابینت قهوه ای

 

طراحی کابینت سفید قهوه ای

طراحی کابینت سفید

طراحی کابینت قهوای تیره

طراحی کابینت کلاسیک

طراحی کابینت شیک

طراحی کابینت قهوه ای سفید

طراحی کابینت سفید مدرن

طراحی کابینت قهوای کلاسیک

طراحی کابینت صورتی

طراحی کابینت آبی کم رنگ و کاربنی

طراحی کابینت زرشکی

طراحی کابینت یاسی قهوه ای

طراحی کابینت قرمز

طراحی کابینت یاسی سفید

طراحی کابینت طوسی

طراحی کابینت سفید طوسی

طراحی کابینت بنفش سفید

طراحی کابینت سرخابی قهوه ای

طراحی کابینت کاربنی سفید

طراحی کابینت بنفش زرد

طراحی کابینت سفید بنفش

طراحی کابینت طوسی قهوه ای

طراحی کابینت سفید

طراحی کابینت مشگی

طراحی کابینت زرد

طراحی کابینت سفید کله غازی

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here