تعبیر خواب مارمولک

با توجه به این که در هنگام خوابیدن روح ما از تن خارج می شود و به زمان های گذشته و یا آینده سفر می کند و علاوه بر این ها آوردن نام خواب در قرآن دلیل بر اهمیت این موضوع است افراد زیادی بوده اند در دل تاریخ که به علم تعبیر خواب آگاه بودند و ما همچنان از تعابیر این افراد کمک می گیریم با ما همراه باشید تا بیش تر در رابطه با تعبیر خواب مارمولک مطالعه کنیم.

آنلی بیوتین در رابطه با تعبیر خواب مارمولک می گوید اگر شما در خواب دیدید که مارمولک را کشته اید بدانید که درآینده ی نه چندان دور شهرت و مقام بر باد رفته ی خود را بار دیگر در دست می گیرید. و این نشانه ی خوبی است هم چنین ایشان اضافه می کند که اگر تنها قصد کشتن مارمولک را داشتید اما موفق به انجام آن نشدید تعبیر این خواب این است که در رابطه احساسی خود دچار شکست خواهید شد.

به منظور تعبیر خواب با فارسی کلاب همراه باشید.

دیگر تعابیر دیدن مارمولک در خواب

اگر زنی در خواب ببیند که مارمولک از تن و یا لباس او بالا می رود به این معنی است که فرد دچار اندوه و غصه می شود این ناراحتی ممکن است بر اثر اتفاق نا خوشایندی که برای همسر او می افتد باشد. بر اساس نظر نویسنده ی کتاب سرزمین رویا تعبیر خواب مارمولک از دشمنان در اطراف شما خبر می دهد هم چنین لازم است بدانید که این دشمنان در کار خود نیز موفق می شوند. در این کتاب اضافه شده است که اگر دیدید مارمولک را در قفس انداخته اید به این معنی است که مقام و منزلت شما در بیداری زیاد می شود.

اگر در خواب دیدید که کیف یا کفش و کمربندتان از پوست مارمولک است باید به شما این مژده را بدهیم که در آینده به ثروت می رسید اما اگر دوست های شما پوست مارمولک داشتند از توطئه و خیانت آن ها خبر می دهد.

تعبیر خواب مارمولک

تعبیر خواب مارمولک از دید کارل یونگ

کارل یونگ درباره ی تعبیر خواب مارمولک می گوید: این خواب به این معنی است که کسب و کار و برنامه هایی که برای آینده داشتید درست خواهد شد هم چنین او معتقد است که دیدن مارمولک در خواب به معنی زنده شدن دوباره است. علاوه بر این ها این خواب می تواند از نگرانی های شما در رابطه با احساساتتان خبر بدهد. شاید برای شما نیز جالب باشد اگر بدانید این خواب به منزله ی این است که فردی بی بخار و بی مسئولیت در زندگی شما است.

دیدن مارمولک در خواب از نظر لیلا برایت به چه معنا است.

لیلا برایت در رابطه با تعبیر خواب مارمولک  می گوید اگر رنگ مارمولک در خواب خاکستری رنگ بود خبر از جنگ و دعوا در آینده می دهد. مارمولک سبز رنگ نیز چراغ خطر را روشن می کند و به شما این هشدار را می دهد که بیش تر از سابق مراقب خود و اطرافیان خود باشید. خالد اصفهانی نیز در این رابطه می گوید:

اگر این مارمولک بزرگ باشد و از آن بترسید نشانه ی جدایی است. لازم است اضافه کنم که اگر خانم بارداری در خواب خود مارمولک ببیند این خواب به نشانه ی این است که یک درگیری بیا آن و خانواده ی همسرش به وجود می آید. ایشان می گوید که مارمولک در حالت کلی نشانه ی رابطه است و اگر در خواب خود از آن بترسید و پا به فرار بگذارید احتمالا در رابطه خود دچار شکست خواهید شد.

نکات آخر در رابطه با تعبیر خواب مارمولک

  • دیدن مارمولک در خواب نیز ممکن است به منزله ی خیانت، فقر و یا بدبختی باشد.
  • دیدن مارمولک در خواب گاهی به این معنی است که شما دیگر مانند گذشته نمی توانید به دیگران اعتماد کنید.
  • اگر تعداد مارمولک های در خواب شما بیش از حد بود به این معنی است که در تلاش هستید که سبک زندگی خود را عوض کنید.
  • برخی از تعبیر گران معتقد هستند که دیدن مارمولک در خواب نشان دهنده ی مردی است که باعث فساد در مردم می شود.
  • گاهی تعبیر خواب مارمولک از غریزه های اساسی خبر می دهد و نشان دهنده ی این است که درباره ی آن ها نگران هستید‌.
  • اگر در خواب خود دیدید که مارمولک به شما حمله می کند یعنی کسی که سال ها مورد اعتماد شما بوده است در آینده ی نزدیک به شما خیانت می کند.

خزیدن مارمولک

اگر در خواب ببینید یک مارمولک روی زمین می خزد و به سمتتان آمد احتمالاً یکی از نزدیکان شماست که می خواهد به شما آسیب برساند. شما از فریب او آگاهی ندارید. اگر این خواب را دیدید به کسی اعتماد نکنید.

اگر خواب ببینید مارمولکی روی بدن شما می خزد ، این بدان معناست که مردم سعی در جلب اعتماد شما دارند و از شما به نفع خود استفاده می کنند. این به شما امکان می دهد از فرصت های مناسب زندگی استفاده کنید.

خواب مارمولک

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here