رنگ موی بژ

ترکیب رنگ مو بژ

ترکیب رنگ مو بژ یکی از ابزارهای تنوع و زیبایی در چهره خانم ها رنگ موی آن ها می باشد.

این مساله از دیرباز در جوامع بشری وجود داشته است با این تفاوت که در زمان های قدیم مردم از رنگ های طبیعی برای رنگ کردن موی خود بهره می بردند

و در عصر جدید از رنگ های شیمیایی که تنوع بسیار بیشتری نسبت به گذشته دارند، استفاده میکنند. اینکه چه رنگ مویی بیشتر به شما جذابیت میدهد بستگی به اندام صورت ، رنگ پوست، رنگ چشم و کوتاهی و بلندی موی شما نیز دارد.

رنگ مو بژ یکی از پرطرفدارترین رنگ مو بین خانم ها است. با تکیب رنگ مو های زیر می توانید رنگ مو های تان را به رنگ بژ تغییر دهید.

رنگ مو بژ یکی از آن رنگ های طبیعی و جذاب مو است که تقریباً برای همه افراد با هر رنگ پوست مناسب است. اگر شما نیز مانند من به دنبال یک تغییر جذاب اما طبیعی هستید ، رنگ بژ انتخاب بسیار خوبی است. اما فرمول مناسب موهای بژ چیست؟

شماره ی 8/8 به اضافه ی یک بند انگشت رنگ شماره ی 4 و یک بند انگشت رنگ شماره ی 6 و یک بند انگشت واریاسیون بنفش روی پایه ی 7 دکلره رنگ بژ رو به شما می دهد.

بژ و مروارید

مروارید یکی از سایه های مورد علاقه اکثر خانم ها است. ترکیب بژ و مروارید می تواند ترکیبی بی نظیر برای موهای بلوند روشن در پایه 10 باشد. این رنگ را می توانید با استفاده از این فرمول بدست آورید:

پایه دکلره: 9 یا 10

9.22 مروارید + بژ بسیار روشن 10.87 +واریاسیون قرمز + واریاسیون دودی

نسبت ها: نیم لوله مروارید ، نیمه لوله بژ روشن ، تغییر رنگ قرمز 2 سانتی متر ، تنوع دودی 5 سانتی متر

ترکیب رنگ مو

[the_ad id="30917"]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here