طبق آمار ، سالن کاپیتان سالهاست که بالاترین رتبه را در بین آرایشگران مردانه دارد.
رزومه قوی سالن کاپیتان به یکی از قوی ترین و مشهورترین میکاپ آرتیست ها و آرایشگاه های کرج تبدیل شده

 

خدمات سالن:

– کوتاهی موی سر و صورت
– پاکسازی تخصصی پوست (هیدرودرمی ، میکرودرم ابریژن ، سوزن …)
– خدمات تخصصی داماد
– خدمات صاف کردن مو و کراتین (فیلتر – احیا)

 کاپیتان

خانه داماد سالن کاپیتان یکی از سالن های معروف و قدیمی در زمینه آرایش داماد است در این سالن خدمات مختلف آرایشگری دامادی طابق روش مدرن روز دنیا و با کمک بهترین مواد گریم انجام می شود.

برای روز دامادی ، همه چیز به خواسته های داماد بستگی دارد. اگر داماد می خواهد پوست را تمیز و جوان کند ، باید از هفته های قبل به آرایشگاه مراجعه کند تا خود را برای روز عروسی آماده کند. اگر داماد می خواهد موهای خود را رنگ کند ، باید چند روز قبل به آرایشگاه مراجعه کند. در روز عروسی ، مواردی مانند اصلاح و تمیز کردن ابروها انجام می شود. از کرم ها و پودرها برای صاف کردن پوست و  پنکیک برای جلوگیری از عرق استفاده می شود.

معمولاً از کرم هایی که در سینماها رایج است برای داماد استفاده می شود. به عنوان مثال ، با کرم آرایش ، صورتهای نازک را می توان پر کرد. و سیاهی دور چشم استفاده می شوند. یا از کرم ضد چروک یا دور چشم برای جوانسازی پوست استفاده می کنید. البته همه اینها بستگی به رضایت شما دارد. مدل موی داماد نیز به او بستگی دارد.

امروزه رنگ پلاتین در بین مردان بسیار محبوب است. این رنگ خاص فقط توسط آرایشگران حرفه ای قابل حذف است.رنگ های سرد مانند استخوان و نقره بر جذابیت مردان می افزاید.

رنگ پلاتین

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here