بیوگرافی هنری

سانیا سالاری متولد 20 تیر ماه اواخر دهه 60 می باشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته تدوین اسـت و از تئاتر با افراد صاحب نامی شروع کرد و حالا بـه تلویزیون رسیده و در رویایی درخشندگی دراین عرصه می‌باشد.

سانیا سالاری

سانیا سالاری متولد 20 تیرماه در دهه 60 از بازیگران سینما و تلویزیون ایران می باشد. سانیا سالاری با شرکت در کلاس های بازیگری خانم نصیرپور و آقای رحمانیان توانسته است فنون و تاکتیک های هنرپیشگی را بیاموزد.

سانیا سالاری بازیگری که با بازی در چند نمایش به دنیای هنر معرفی شد که به خاطر عملکرد خوب سانیا سالاری در تئاتر فیلمسازان مشهور کشورمان مانند آقای منوچهر هادی، از او برای سریال جدید خود به نام دلدادگان استفاده کردند

سریال دلدادگان اولین تجربه خانم سانیا سالاری بوده که توانسته در نقش ارغوان در کنار بازیگران مطرحی چون شاهرخ استخری ، لیندا کیانی ، مهرانه مهین ترابی به ایفای نقش بپردازد.

سانیا سالاری در نمایش مجلس ضربت زدن به کارگردانی بهرام بیضایی یکی از سخت ترین نقش های زندگی اش را ایفا کرد و در قالب دو شخصیت نویسنده و قطام جلوی دوربین رفت و با وجود اینکه اولین تجربه بازیگری اش بود به خوبی توانست از عهده این نقش برآید.

قبل از حضور در نمایش ، در چندین مراسم قرائت از جمله مجلس ضربات با محمد رحمانیان همکاری داشتم. پدیده جمال ، دستیار محمد رحمانیان ، با من تماس گرفت و بعد از اینکه به دفتر رفتم و با محمد رحمانیان آشنا شدم ، فهمیدم که فکر می کنم نقش کتام را بازی می کنم.

و من کاملاً خوشحال شدم. حضور در نمایشی به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی محمد رحمانیان برای من چالش بزرگی بود ، بسیاری از بازیگران بزرگ تئاتر ما آرزو دارند در چنین نمایشی بازی کنند و هیجان زده شدن برای من یک ماجراجویی بزرگ است.

سانیا سالاریبازیگر ساینا سانیا سالاریبازیگر سالاری

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here