فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

تعبیر فال قهوه اژدها

تعبیر فال قهوه اژدها

فال قهوه گرفتن یکی از کار های رایج و معمولی در مهمانی ها و محافل دوستانه است این سرگرمی دل چسب حامل خبر هایی از آینده است و آینده ی نه چندان دور صاحب فال را پیش چشم او باز می کند. گاهی نیز بیان کننده ی احساسات و عواطف آن فرد در آن لحظه را می گوید این که در چه حالی است و چه فشاری را تحمل می کند‌ .اگر می خواهید تعبیر فال قهوه خود را انجام دهید در این بخش ما را همراهی کنید تا شما را با تعبیر فال قهوه اژدها  بیش تر آشنا کنیم.

برای مشاهده جواب فال قهوه با فارسی کلاب همراه باشید.

طریقه گرفتن فال قهوه

گرفتن فال قهوه همان طور که همه شما می دانید آداب و رسوم مخصوص به خود را دارد و جدیدا یک روش دیگر به آن اضافه شده است. این که قهوه را کف نعلبکی ریخته و ظرف را از چپ به راست و از بالا به پایین طوری تکان می دهند که قهوه کل نعلبکی را در بربگیرد اما به یک سری نکات باید توجه کنید.

این که مقدار قهوه ی ته فنجان باید اندکی غلیظ تر بوده و پس از برگرداندن فنجان اندکی صبر کنید و سپس فنجان را روبروی قلب خود گرفته و نیت کنید سپس به آرامی فنجان را برگردانید و به اشکال ته فنجان توجه کنید اما برای روش نعلبکی لازم نیست که قهوه آن قدر هم غلیظ باشد و بهتر قهوه ی رقیق را انتخاب کنید هم چنین لازم به ذکر است که نعلبکی مورد استفاده ی شما بهتر است صاف و یک دست باشد تا طرح شکل ها به درستی روی آن بیفتند.

تعبیر فال قهوه اژدها

نکات کلیدی در رابطه با گرفتن فال قهوه

  • اشکالی که در بالای ظرف می افتند تاثیر گذاری بیش تری نسبت به اشکال پایین دارند.
  • اشکال بالای ظرف بیان کننده ی اتفاق های خوب هستند و اشکال پایین برعکس عمل می کنند.
  • اشکال و طرح های سمت راست نیز بیان کننده ی اتفاق های خوب است اما اشکال سمت چپ این گونه نیستند.
  • در فال قهوه تنها یک نیت می توانید کنید به این نکته توجه کنید که نمی شود چند نیت برای یک فال داشت.
  • بهتر است ابتدا هر شکل را به طور جدا معنی کنید سپس همه را به یک دیگر ربط دهید.
  • حتما می دانید که باید قبل از هر کاری فنجان را در راستای عقربه های ساعت بچرخانید.
  • برای یک نیت دو بار پشت سر هم فال نگیرید ممکن است بد یومنی بیاورد.
  • برای گرفتن فال قهوه بهتر است فنجان قهوه خود را در دست راست خود نگه دارید.
  • دقت کنید که نباید مقدار قهوه ای که ته فنجان می گذارید زیاد باشد زیرا در این صورت اشکال به خوبی خود را نشان نمی دهند.
  • نکته آخر هم این است که بهتر است از یک طرف فنجان قهوه خود را میل کنید.

تعبیر فال قهوه اژدها

تعبیر فال قهوه اژدها  بستگی به شرایط زندگی شما دارد این یعنی تعبیر و معنی این شکل در حالت های مختلف زندگی شما ممکن است تفاوت هایی با یک دیگر داشته باشد. دیدن اژدها در فنجان به این معنی است نکات و اتفاق هایی که تا کنون در حاله ای از ابهام بوده اند در آینده ی نزدیک روشن تر می شوند و شما را از سر در گمی نجات پیدا می کنید. در زمان های مختلف مثلا وقتی که در ذهن خود قصد انجام یک کار را دارید اما از انجام آن می ترسید تعبیر فال قهوه اژدها  برای شما به معنی یک تغییر بزرگ است و شما را به انجام آن کار تشویق می کند. با ما همراه باشید تا دیگر تعابیر فال قهوه اژدها  را با یک دیگر بخوانیم.

نکات آخر در رابطه با تعبیر فال قهوه اژدها

گاهی تعبیر فال قهوه اژدها می خواهد این مژده را به شما بدهد که ممکن است در آینده ای نزدیک به فردی که در نزدیکی شما است علاقه مند شوید  زیرا اژدها نماد رسیدن و قدرت می باشد. اما اگر در گذشته ی خود کار های اشتباه بسیاری داشته اید و دائما ذهن و فکر تان درگیر آن کار ها و گذشته است باید این نکته را خدمت شما عرض کنیم که  در آینده ی نه چندان دور تاوان کار های گذشته ی خود را پس خواهید داد و آن کار تاثیرات خود را بر روی زندگی فعلی شما می گذارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۱]

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.