فال و طالع بینی

سرکتاب آنلاین با قرآن “سرکتاب رایگان” مجله خبری فارسی کلاب

سرکتاب رایگان آنلاین ابجد

گاهی بسیاری از ما واژه سرکتاب آنلاین با قرآن را در برخورد با مشکلات یا کاری پیچیده، از زبان دیگران شنیده ایم.”سرکتاب با قرآن”

سرکتاب آنلاین با قرآن  اگر به روش درست و توسط افراد عالم و متخصص به علوم ماورا و متافیزیک انجام شود می تواند راه گشا باشد که البته هیچ چیز قطعی نیست و این خداوند دانا و حکیم است که از عواقب تمام کارها خبر دارد.

سرکتاب آنلاین با قرآن

سر کتاب گرفتن یا سر کتاب باز کردن در اصل چیست؟

سرکتاب یا تفأل زدن در واقع یک علم خاص و منحصر به فرد در مورد متافیزیک وامور ماورایی در مورد کائنات وتمام موجودات پیرامون انسان می باشد.

در واقع با سرکتاب با قرآن از اموری آگاه میشویم که برای ما ناشناخته و نا مفهوم است.

سرکتاب درواقع برای اموری که برای انسان مهم است و از نتیجه آن بی اطلاع است انجام می شود، مانند : ازدواج، شروع به کار کردن دریک موقعیت شغلی جدید، وجود فرزند در طالع افرادی که بچه دار نمی شوند و ….

سرکتاب در اصل از روی اسم اشخاص و اسم مادر اشخاص انجام می شود. این اسانی بایداسم شناسنامه ای افراد باشد نه اسم دوم افراد.

دلیل ضرورت بکار بردن اسم شناسنامه ای در سر کتاب باز کردن:

همان طور که گفتیم سرکتاب مربوط به امور ماورایی ومتا فیزیک محیط پیرامون ما می باشد و چون اسمی که انسان در بدو تولدش به آن خوانده می شود، باعث می شود با همان اسم در بدو تولد بصورت غیر ارادی و ناخود آگاه با ماورا و کائنات اطرافش  ارتباط برقرار می کند که این ارتباط در بدو تولد نقش مهمی در سرنوشت افراد دارد.

طالع بینی از روی حروف اول اسم!

اسم شناسنامه ای افراد در بدو تولد براساس ویژگی های آن فرد در زندگی آینده اش، اسم اشخاص الهام می شود که والدین هم به صورت ناخوداگاه و براساس همین الهامات  اسم فرزند خود را انتخاب می کنند.

نشانه ها شک به وجود سحر و جادو و انجام سرکتاب

گاهی اوقات در زندگی شاهد مشکلات عدیده ای می شویم که هرچه تلاش در جهت رفع این مشکل می نماییم بالعکس آن مشکل بزرگتر می شود و به قول معروف به در بسته می خوریم که می تواند علائم سحر وجادو باشد که توسط بدخواهان شما گرفته شده است.

یکی از روش های سرکتاب آنلاین با قرآن

یکی از روش های سرکتاب آنلاین با قرآن این است که عدد ابجد اسم فرد و عدد ابجد اسم مادر شخص را باهم جمع می کنیم عدد حاصل از جنع را بر عدد۱۲تقسیم می کنیم که باقی مانده این تقسیم یکی از اعداد ۱تا ۱۲می باشد که به براساس این عدد به برج مربوطه مراجعه کرد و طالع فرد را می بینند.

برج ها شامل

 • حمل
 • ثور
 • جوزا
 • سرطان
 • اسد
 • سنبله
 • میزان
 • عقرب
 • قوس
 • جدی
 • دلو
 • حوت

مواردی که در سرکتاب آنلاین با قرآن دیده می شود

 • محاسبه برج شما
 • عنصر شما
 • سنگ اقبال شما
 • روزهای اقبال و روزهای نحس شما

همه این ها برطبق فرمول خاصی محاسبه می شوند که ملاک اسم شناسنامه ای افراد می باشد.

معمولا انسان ها در جوامع امروزی با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند و وقتی از پس مشکلات بر نمی آیند ممکن است  دست به دامن سرکتاب با قرآن شوند که در این بین ممکن است افراد بیسواد سودجو به فکر اخاذی باشند.

اگر متولد مردادماه هستید این مطلب را از دست ندهید

تنها خداوند حکیم است که از همه چیز آگاه است و همه کائنات گوش به فرمان او می باشند.پس بهتر است همه چیز را به خداوند بزرگ واگذار کنیم که دانای حکیم است.

نوشته های مشابه

۴۲ دیدگاه

 1. سلام. نام من عاطفه و اسم مادرم فاطمه است. چند ماهی است که ازدواج کردم ولی شوهرم به من مهر و محبتی ندارد و دائم با من قهر است و الان هم یک ماهی است قهر است می شود سرکتاب من را بازکنید

 2. سلام
  علت اختلاف با همسرم چیست؟
  ما بدرد هم میخوریم ؟
  راه حل چیست؟
  آیا تقدیر من برای بار دوم توسط خودم اشتباه انتخاب شده؟

 3. سلام وقت بخیر
  اسم خودم کبری ومادرم گوهر
  اسم کسی که هم دیگه رو دوست داریم مجتبی واسم مادرش گوهر
  برا ازدواج میخواستم

 4. سلام اسم خودم زهرا و اسم مادرم فاطمه، اسم شوهرم نظر و اسم مادرش محسنه حدود چند ماهی بین سردی شده سرکتاب بگیرد

  1. سلام من یه دختر ۲۵ ساله هستم که از سن ۱۷ سالگی به مدل های مختلف مریض شدم هربار یه جور درد یه دکتر چند مدت دارو بعدشم خوب میشدم دوباره یه جور دیگه مریضی،و تو همه ی این مدت پزشکا تو یک چیز حرف مشترک میزدند که آدم استرسی هستم. الان هم دوساله که مشکل معده دارم دارو میخورم اما خیلی تاثیری نداره به هر بهونه ای حالم بد میشه حس میکنم خیلی ضعیف شدم هم روحی هم جسمی دیگه خسته شدم از مریضی و دارو

   1. سلام فکر کنم شما با ورزش کردن ودوری از استرس وشرایط استرس زا ومدیریت ان که حتما باید پیش مشاور متخصص بروید تا دلیل استرس های شما را پیدا کند وارتباط با خدا ونماز خواندن وانجام اعمال عبادی واز خدا کمک بخواه ان شاالله با نزدیک شدن به خدا و ایجاد ارامش درونی و ورزش وتعذیه خوب وکار وتلاش مفید وپیش متخصص رفتن خوب میشید ان شاالله

   2. وقت بخیر طبق تجربیاتی که در این چند سال داشتم تمام امراض مربوط به جسمی دنیوی نمیباشد و برخی امراض ریشه ماورا دارند لطفا پیگیر باشید با تشکر 🌸

 5. سلام بنده اسیر کاری شده ام که نیتم خوب بود ولی دچار گرفتاری بزرگی شده ام و فریب خورده ام
  اسم بنده مسعود مادرم شادمان
  لطفا برای بنده انجام دهید

 6. سلام اسم شناسنامه ایم محمدامین هست امین صدام میکنن واسم مادر سیما و پدرم علی اکبر تاریخ تولد ۱۳۷۵/۵/۹ هست دلیل مشکلاتم و تصادفم(ضربه مغزی) و مجبور به پرداخت ۷۲میلیون تومن و بیماری تشنج ، اعصاب و… میخوام ببینم چیه و ایا وضعم خوب میشه مادی ،روحی ، معنوی و سلامتی کامل

 7. سلام وقت بخیر خواستم یه سرکتاب واسه شوهرم بگیرید وقتی اومد خواستگاری عقد کردیم خیلی گرم بود اما الان خیلی سرد شده انگار نه انگار من زنشم نمی‌دونم چرا اینجوری شده . اسم خودم کفایت دختر زبیده
  اسم شوهرم بهنام فرزند نشمیه

  1. سلام اسم من سمیه اسم مادرم ژاله واسم همسرم مهدی ونام مادرش عفت ایشون ۱۲ساله منودخترموترک کرده ومن دوستش دارم چه کنم به طرفم کشیده بشه

 8. سلام اسم من لیلا و اسم مادرم سکینه هست. دچار تنبلی. افسردگی و کسلی هستم و همش تو زندگیم مشکل دارم.

 9. به مادرم شناسنامه خواهرش را که فوت کرده داده اند.حالا باید اسم مادرم را بزنم یا خواهرش را که شناسنامه اش برای مادرم شده؟

  1. سلام ی سرکتاب میخواستم اسمم فاطمه و نام مادر نازپری
   شبیه دیوونه ها شدم نمیدونم چرا اینجوری شدم هرکیم میاد سمتم بعد ی مدت کلا تغییر رفتار میده و یا ضربه میزنه خیلی داغونم

  1. سلام خسته نباشید
   من فاطمه هستم اسم مادرم زهرا است
   من همیشه دچارسرگیجه تنبلی
   بی حوصلگی افسردگی همیشه ام بدنم جون نداره.

   1. سلام .من مهناز فرزند بهجت احساس سنگینی دارم وبرا زندگی مشترکم میخام سر کتاب باز کنی .ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید