مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
فال و طالع بینی

طالع بینی چینی متولدین سال گاو

مطالب پربازدید
در طالع‌بینی چینی متولدین سال گاو، طالع افرادی که متولد سال‌های ۱۳۴۰، ۱۳۵۲، ۱۳۶۴، ۱۳۷۶ و ۱۳۸۸ هستند بررسی می‌شود و صفات بارزشان گفته می‌شود.سال گاوبین سال‌های چینی دومین سال، سال گاو است. شما می‌توانید به جدول سال‌ها نگاه کنید و ببینید سال تولدتان چه سالی می‌شود؟

حیوان سال تولد
موش ۱۳۱۵ ۱۳۲۷ ۱۳۳۹ ۱۳۵۱ ۱۳۶۳ ۱۳۷۵ ۱۳۸۷
گاو ۱۳۱۶ ۱۳۲۸ ۱۳۴۰ ۱۳۵۲ ۱۳۶۴ ۱۳۷۶ ۱۳۸۸
ببر ۱۳۱۷ ۱۳۲۹ ۱۳۴۱ ۱۳۵۳ ۱۳۶۵ ۱۳۷۷ ۱۳۸۹
گربه ۱۳۱۸ ۱۳۳۰ ۱۳۴۲ ۱۳۵۴ ۱۳۶۶ ۱۳۷۸ ۱۳۹۰
اژدها ۱۳۱۹ ۱۳۳۱ ۱۳۴۳ ۱۳۵۵ ۱۳۶۷ ۱۳۷۹ ۱۳۹۱
مار ۱۳۲۰ ۱۳۳۲ ۱۳۴۴ ۱۳۵۶ ۱۳۶۸ ۱۳۸۰ ۱۳۹۲
اسب ۱۳۲۱ ۱۳۳۳ ۱۳۴۵ ۱۳۵۷ ۱۳۶۹ ۱۳۸۱ ۱۳۹۳
بز ۱۳۲۲ ۱۳۳۴ ۱۳۴۶ ۱۳۵۸ ۱۳۷۰ ۱۳۸۲ ۱۳۹۴
میمون ۱۳۲۳ ۱۳۳۵ ۱۳۴۷ ۱۳۵۹ ۱۳۷۱ ۱۳۸۳ ۱۳۹۵
خروس ۱۳۲۴ ۱۳۳۶ ۱۳۴۸ ۱۳۶۰ ۱۳۷۲ ۱۳۸۴ ۱۳۹۶
سگ ۱۳۲۵ ۱۳۳۷ ۱۳۴۹ ۱۳۶۱ ۱۳۷۳ ۱۳۸۵ ۱۳۹۷
خوک ۱۳۲۶ ۱۳۳۸ ۱۳۵۰ ۱۳۶۲ ۱۳۷۴ ۱۳۸۶ ۱۳۹۸

طالع‌بینی چینی متولدین سال گاو

گاو متین و خوددار، کم‌رو، کند، وسواسی، عاشق کار و خانواده، منظم و خاکسار است. او هوشیاری ذاتی‌اش را پشت چهره‌ای ساده مخفی می‌کند و به راحتی می‌تواند اعتماد قلبی دیگران را جلب کند و همین ویژگی بزرگ‌ترین برگ برنده او در زندگی است.

متولدین سال گاو بسیار اندیشمند هستند و شاید به همین خاطر است که تنهایی را دوست دارند. آن‌ها می‌توانند هدف‌شان را با نهایت پشتکار تعقیب کنند. گاهی هم میهن‌پرستی افراطی و تعصب بیش از حد آن‌ها باعث می‌شود دیگران ملامت‌شان کنند.

 

مطالب پربازدید

بهتر است زیاد سر به سر این افراد نگذارید چون ممکن است خطرناک باشند. متولدین سال گاو ظاهری آرام دارند. ولی گاو برخلاف ظاهر آرامش حیوانی یک‌دنده و نافرمان است. حیوانی که از این که کسی پایش را در کفش او بکند، متنفر است. بیچاره کسی که سر راه او قرار بگیرد، زیرا اگر به قول معروف آن روی سگش بالا بیاید دیگر کسی جلودارش نیست و تر و خشک را با هم می‌سوزاند. او پیشرو و پیشواست و هیچ عاملی نمی تواند مانع او از این کار شود.

گاو از نوگرایی بیزار است، به این خاطر که فکر می‌کند نوگرایی، اصالت‌ها را نابود می‌کند. شما اغلب می‌توانید او را بین گروه‌هایی که با موسیقی روز، مکتب‌های هنری مدهای جدید لباس و مو مخالف هستند، پیدا کنید. به یاد داشته باشید که او هیچ گاه نوگرایی را در خانواده‌اش نخواهد پذیرفت.

متولدین سال گاو موجوداتی خود‌کامه و زورگو هستند که خانواده‌شان برایشان اهمیت زیادی دارد اما روحیه واپس‌گرای آن‌ها مانع از هر نوآوری است. یک زن متولد سال گاو، آشپز و کدبانویی برازنده و خوش‌لباس است که به زنانگی خود فوق‌العاده پایبند است.

 

این گاو پرکار و سخت‌کوش می‌تواند سعادت و آسایش اطرافیان خود را مهیا کند. روستاییان ویتنام معتقد هستند که گاو نماد ثروت برای خانواده است.

مطالب پربازدید

گاو در خانه‌اش یک فرمانروای توانا و بی چون و چراست. کسی که احترام و اطاعت همگان را بر می‌انگیزد.

زنان متولد سال گاو خانه‌داری را به کارهای دیگر ترجیح می‌دهند. آن‌ها کدبانوها و میزبان‌های شایسته‌ای هستند.

نقطه ضعف شخصیت یک متولد سال گاو این است که بیشتر مواقع فکر می‌کند دور و بری‌هایش او را به خوبی درک نمی‌کنند. او در عین حال که کله‌شق و لجوج است به شدت خانواده‌اش را دوست دارد. مثلا به وجود فرزندانش افتخار می‌کند، اما از آن‌ها انتظار اطاعت مطلق دارد و در موردشان جدی و سخت‌گیر است. گاو رئیس خانواده است و حرف او به منزله قانون است. در عوض آماده هر نوع فداکاری برای خانواده‌اش می‌باشد.

 

برای گاو عشق فقط یک سرگرمی خوشایند است. او می‌تواند مهربان، باوفا و حتی با‌احساس باشد، اما هیچ وقت عاشق نمی‌شود. چون اصلا علاقه‌ای به روابط عاشقانه ندارد و این کارها را نوعی وقت تلف کردن می‌داند. در بیشتر موارد شکست گاو در مسائل عشقی و ازدواج به خاطر بینش‌های مادی گرایانه‌اش است.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

متولدین سال گاو، هیچ وقت خود را موظف به وفاداری به همسران‌شان نمی‌دانند، اما همین قضیه را از طرف مقابل اصلا تحمل نمی‌کنند انگار که وفاداری همسرشان یکی از حقوق مسلم‌شان است. آن‌ها از نظر احساسی شاید وفادار و صادق باشند، اما برای این حالت خود اهمیت زیادی قائل نیستند.

دوران کودکی و نوجوانی متولدین سال گاو عموماً آرام و بی‌دردسر می‌گذرد، ولی آن‌ها در جوانی دچار مشکلات ازدواج می‌شوند. همسران این افراد اغلب از بی توجهی آشکارشان شاکی هستند و شادمانی و رضایت‌شان را جای دیگری جست‌و‌جو می‌کنند تا احساس عاشقانه‌ای را که در خانه پیدا نمی‌کنند، جای دیگری پیدا کنند. آن گاه است که اگر گاو نتواند از هوش ذاتی خود برای حل این مشکل استفاده کند، به قدری خشمگین و غضبناک می‌شود که حتی ممکن است خانواده‌اش از هم بپاشد.

 

 

متولدین سال گاو اهل کار هستند و فرصتی برای درک رفتارهای بی معنا ندارند.

این افراد در دوران سالخوردگی به مشکلات زیادی دچار می‌شوند، اما اگر بتوانند با مشکلات خود کنار بیایند و راه‌ حل‌های عاقلانه‌ای برای حل آن‌ها پیدا کنند، زندگی آرام و بی‌دردسری خواهند داشت.

و آخرین نکته این است که گاو متولد زمستان شادتر و راضی‌تر از گاو متولد تابستان است. چون در زمستان کارها کمتر است، اما گاو متولد تابستان باید با سر سختی در تمام طول سال کار کند و زحمت بکشد.

 

متولدین سال گاو از نظر شغل و پیشه

گاو در فعالیت‌های گروهی، امور هنری و اداره واحدهای تولیدی و خدماتی موفق عمل می‌کند و چون قدرت شگرفی در ترکیب اندیشه و عمل دارد می‌تواند جراح موفقی شود، اما بیش از هر کار دیگری، برای کشاورزی خلق شده است.

او بهتر است از کارهای تجاری خدماتی که مستقیماً با مردم سر و کار دارد، دوری کند. همچنین باید از کارهایی که نیاز به سفر دارد پرهیز کند، چون ممکن است تندرستی و آرامش روحی او را بر هم بزند.

مشاغلی که برای متولدین سال گاو مناسب هستند عبارتند از:

کارگر مزرعه، کشاورز، مکانیک، آرایشگر، دندانساز، جراح، صاحب تعمیرگاه، کارگر متخصص، کاردان فنی، صنعتگر، طراح و نقشه‌کش، مهندس معمار، عکاس، مسئول پذیرش، پرستار، آشپز، استوار، دیکتاتور و پلیس

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا