فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

آدم در فال قهوه | در فال قهوه آدم چه معنایی پیدا کرده است؟

آدم در فال قهوه

قهوه نوشیدنی مورد علاقه ی ۷۰ درصد از مردم جهان است این نوشیدنی به خاطر مزه ی بی نظیر و تلخی که دارد عضو ثابت اکثر مهمانی ها، قرار های عاشقانه و یا حتی دورهمی  های دوستانه است. دانه های قهوه از گیاه قهوه که عموما در نقاط گرم و گرم سیری مانند آفریقا و آمریکای شمالی رشد می کند کشت می شود و پس از رسیدن دانه ها آن ها را برشته می کنند و به شکل های مختلف به فروش می رسانند البته لازم به ذکر است که امروزه حدود ۷۰ کشور در جهان هستند که قهوه مورد نیاز خود را می کارند‌ و یا آن را صادر می کنند. با آدم در فال قهوه همراه ما باشید.

مطالب زیر را نیز دنبال کنید:

خرید ریپورتاژ آگهی

کسب درآمد با بیت کوین

فال قهوه

با ثابت ماندن قهوه در مجالس مردم استفاده از آن به یک سرگرمی تبدیل شد و فال قهوه کم کم روی کار آمد. فال قهوه بیانگر حس و حال آن فرد در آن زمان است البته تعدادی ویژگی ثابت را نیز نشان می دهد اما خب در کل اتفاق های چند وقت پیش روی شما را پیش بینی می کند.

اما دقت کنید که شما با هر فنجان قهوه فقط برای یک موضوع می توانید نیت کنید و معمولا فال قهوه به دو شکل گرفته می شود یا فرد کمی از قهوه خود را می خورد و بقیه قهوه را در نعلبکی می ریزد و قهوه را در کل نعلبکی پخش می کند و از روی اشکال آن تعبیر فال انجام می شود و یا از ته فنجان و اشکال در آن آینده ی نه چندان دور شما به شما گفته می شود و در یک اصل یک نوع تفریح به حساب می آید‌.

آدم در فال قهوه

برای گرفتن فال قهوه به این نکات توجه کنید.

  • همان طور که به شما گفتیم فقط یک نیت کنید.
  • فنجان را به جهت عقربه های ساعت بچرخانید.
  • از یک طرف فنجان قهوه را میل کنید.
  • قهوه زیادی ته فنجان نگذارید تا اشکال واضح باشند.

آدم در فال قهوه به چه معناست؟

قطعا هر شکل در ته فنجان و نعلبکی بیانگر و نماد یک اتفاق است حال ما در این مقاله به این که آدم در فال قهوه به چه معناست می پردازیم‌.  اگر شکل آدمی که در فنجان شما افتاده است به دسته فنجان نزدیک باشد یعنی این که یک ملاقات در پیش روی شما است و اگر این اشکال به صورت سایه روشن بود بیانگر این است که با اطرافیان خود دچار درگیری خواهید شد. افتادن چهره ی آدم نیز تعابیر مختلف دارد مثلا اگر یک چهره در ته فنجان دیدید این یعنی شخصی شما را دوست دارد و به شما فکر می کند و درباره ی احوال شما نگران است.

اما اگر چند چهره و صورت در ته فنجان بود نشان دهنده ی این است که مدل زندگی شما دست خوش تغییراتی قرار می گیرد اما حالت کلی دیدن چهره و آدم در فال قهوه دیدن و ملاقات کردن با یک فرد است که می توان یک فرد جدید نیز باشد  و اگر فرد در ته فنجان افتاده مو های پرپشتی داشته باشد کادویی در آینده نزدیک دریافت می کنید.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.