مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
فال و طالع بینی

فال انبیا الهی برای ازدواج آنلاین ” فال و طالع بینی”

مطالب پربازدید

فال انبیا الهی برای ازدواج

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که اهل این فال ها وطالع بینی ها باشید. اگر هنوز مجرد هستید و یا اگر در شرف ازدواج هستید برایتان جالب خواهد که فال ازدواج را بخوانید.

در تمام جوامع امروزی و نه تنها در ایران بلکه در کشور های مختلف دنیا افرادی وجود دارند که از طالع بینی ازدواج براساس ماه تولد، حروف ابجد یا سخنان و فال انبیای الهی به عنوان یک کار شاد و سرگرم کننده استفاده می کنند.

فال و طالع بینی

فال ازدواج

ازدواج یک امر سرنوشت ساز است. مهمترین عامل در خوشبخت شدن زوجین در ازدواج شناخت کامل افراد از یگدیگر، از خانوه های همدیگیر و از نیاز های روان شناختی هم می باشد گه اگرهمه این موارد مورد توجه درست قرار بگیرند ازدواج خوب و مثمر ثمری خواهید داشت و نیازی به هیچ گونه طالع بینی یا فالی ندارید.

مطالب پربازدید

یکی از طالع بینی های پرکاربرد در امر ازدواج بعد از طالع بینی با حروف ابجد، طالع بینی انبیای الهی می باشد. فال انبیا جزو قدیمی ترین و محبوب ترین فال ها در زمینه ازدواج می باشد.

اگرچه نعداد پیامبران الهی۱۲۶۰۰۰است و هر کدام پیش گویی خود را برای ازدواج دارند اما ما به دلیل محدودیت زمانی به طالع بینی های برخی از پیامبران الهی می پردازیم.

فال حضرت شیث (ع)

شخصی تو را با چاپلوسی راضی نگه داشته است اما آن فرد دوست تو خواهد بود در امر ازدواج عجله نکن و بیشتر فکر کن.

سعی کن از گناهان خود توبه کنی راز هایت را درسینه خود پنهان کن که بهترین رازدارها می باشد. در طالع تو فدزندی زیبا و خوش قدم دیده می شود.

فال حضرت موسی(ع)

مدتی است که از فکر کردن به موضوعی  عاجز مانده ای و ذهنت را به شدت به خود مشغول ساخته است اما نگران نباش صبور باش خداوند راهی را نشانت می دهد. خاستگاری داری که تورا دوست دارد با شناخت کامل ومشورت تصمیم بگیر.ستاره بخت و اقبال تو بلند است  و روزها و خبرهای خوشی در انتڟارت است.

مطالب پربازدید

فال حضرت لقمان(ع)

به نظر می آید فردی مومن، متقی و درستکار باشید، اگر مشکلی برایتان پیش آمده است به حکمت الهی ایمان داشته باشید که صلاح تان این است. ازدواجتان خیر و مبارک است و خوشبختی در انتظارتان است. مدتی است چیزی را ازدست داده ای به زودی خبری از آن به دستت می رسد که باعث شادی ات می شود. چشمتان به دنبال ثروت افراد نباشد. سعی کنید بخشش را سر لوحه کار خود قرار دهید تا نام نیک از شما برجای بماند.

فال حضرت محمد(ص)

ازدواجتان بسیار مبارک است. گذشته ای سخت داشته اید و درد های بسیاری کشیده اید ولی مژده که ایام غم رو به اتمام است و دوران شادی و خوشی شما فرا رسیده است و دولت به شما روی آورده و خوشحال می شوید.

فال حضرت لوط(ع)

ازدواجتان ممکن است با سختی رو به رو شود همسرتان رفتاری دارد که باید محتاطانه با او برخورد کنید.

فال حضرت ایوب (ع)

چیزی را از دست داده ای که به خاطرش ناراحتی، اما تو از حکمت خداوند حکیم خبر نداری صبر داشته باش تا حکمت خدا را ببینی. گره از کارت باز می شود و ازدواج به امید خدا مبارک خواهد بود.

فال حضرت ذوالکفل(ع)

شما فردی صبور هستید. به کسانی قول انجام کاری دادی، حواست باشد که به قول هایت عمل کنی تا بد قول نشوی.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

برای ازدواجت کمی صبر کن و به حرف بزرگتر ها گوش بده.شاید مجبور شوید مدتی را تنها زندگی کنید اما ایمان داشته باشید این روزهای سخت هم خواهد گذشت و شادی تو نیز نزدیک است.

فال حضرت زکریا (ع)

در ازدواج شتاب نکن چرا که امری مهم است بیشتر تحقیق کن و با عقل و اندیشه تصمیم بگیر. به زودی به دولت خواهی رسید. فدزند شادی در طالع تو وجود دارد. از موضوعی نگرانی در دل داری ناراحت نباش که خدا با توست و اقبالت بلند است  و کارهایت به زودی درست می شود.

فال حضرت یوسف(ع)

در کارهای خود سخنان بزرگان را بشنو و سر لوحا کار خود قرار دهد کسی به خاستگاری تو می آید که تو را از جان بیشتر دوست خواهد داشت و تورا خوشبخت می کند اما ممکن است قبل از ازدواجتان مشکلاتی داشته باشید گه با توکل به خدا و تلاشتان حل خواهد شد.اگر قصد سفر داری دو سه هفته صبر کن که انشاالله خیرباشد.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا