فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

تاریخچه فال قهوه ” طالع بینی و پیش بینی آینده ” نشانه های فال قهوه

تاریخچه فال قهوه :حتی در گذشته نیز خیلی از مردم علاقه داشتند که توانایی پیش بینی آینده را داشته باشند بنابراین علم های متفاوتی مثل ستاره شناسی ،طالع بینی، روانشناسی رنگها، فال قهوه ،کف بینی ، تاروت و غیره به وجود آمدن و فال قهوه نیز یک فال پیش بینی آینده می باشد. قطعاً فال قهوه به اندازه رویاهای صادقه تعبیر واقعی و صددرصد نخواهد داشت اما خیلی وقت ها فال قهوه واقعی  اگر توسط  بهترین فالگیر انجام شود  قطعاً تعبیر واقعی خواهد داشت.

فال قهوه چیست

در حال حاضر فال قهوه را می توان در هر ساعت از شبانه روز انجام داد و جالبی این قضیه این است که هرگاه که شما این فال را تکرار کنید جواب فال قهوه مثل سری قبل خواهد بود به غیر از  تغییرات جزئی که رخ خواهد داد.  در فال قهوه یکسری نشانه ها از تفاله قهوه بر روی فنجان  باقی خواهد ماند که این نشانه ها هر کدام تعبیر خاص خود را خواهند داشت و در نهایت حدودی از آینده را پیشگویی خواهند کرد.  اما این مسئله که فال توسط یک فرد کاملاً حرفه‌ای و آگاه از علم نشانه شناسی انجام شود بسیار مهم است.

تاریخچه فال قهوه ” پیدایش فال گیران “

پس از قرن ۱۸ میلادی توسط ساکنان اروپا و آمریکا قهوه شناسایی شد و پس از آن به مصرف رسید پیدایش قهوه مربوط به زمانی بود که ترک ها مجبور به ترک وین شدن و در آنجا هزاران گونی قهوه جا ماند یکی از تاجران و سران از این قهوه استفاده کرد و یکی از اولین قهوه خانه ها را در برلین تاسیس نمود. پس از مدتی قهوه به عنوان یکی از نوشیدنی های محبوب اروپایی و آمریکایی ها قرار گرفت.

تاریخچه پیدایش فال قهوه

پس از مدتی برخی از افراد سودجو برای آنکه بتوانند پولی از افراد بگیرند خود را به عنوان مشاور نیروی ماورا طبیعه معرفی می کردند و از روی قهوه پیش بینی هایی برای مردم انجام می دادند پس از مدتها علم نشانه شناسی اولین گروه پیشگویان را در پاریس تربیت کرد  سپس این کار گسترده تر شد و به آلمان نیز رسید. از آن زمان تا به حال در تمامی کشورهای دنیا فال قهوه به عنوان یکی از پیشگویی های آینده شناخته شده است.

فال قهوه آنلاین

آموزش فال قهوه

اگر شما نیز می خواهید که خودتان تعبیر فال قهوه را انجام دهید می توانید با مطالعه این بخش با آموزش فال قهوه آشنا شوید اما اگر فال قهوه صد درصد تضمینی را می ‌خواهید به شما پیشنهاد می کنیم که با ما تماس بگیرید.

فال قهوه

پیش از آنکه قهوه را بنوشید بهتر است نیت کنید و پس از آن نعلبکی را روی فنجان قرار داده و به آرامی برگردانید چند دقیقه صبر کنید تا فال شما ظاهر شود سپس میتوانید از روی نعلبکی یا فنجان تعبیر فال قهوه را انجام دهید فنجان را در دست راست قرار دهید و در ذهن خود فنجان را به چهار قسمت تقسیم کنید هر بخش از فنجان یک سری نشانه ها را نشان می دهد  که حالا این نشانه ها را می بایستی تعبیر کنید.

تاریخچه فال قهوه ” نشانه های فال قهوه

خانه

نشانه ای از داشتن یک زندگی خانوادگی و صمیمی و نشان سلامتی و سعادت.

کشتی

کشتی نشان از به دست آوردن پول و یا ارث است البته نشان از سفر دریایی نیز دارد.

انسان

انسان  چند تعبیر دارد اگر فقط صورت انسان دیده شود نشان دهنده ازدواج است، اگر انسان با دو دست باز دیده شود نشان  از جسارت و باهوشی دارد، اگر انسان با دست هایی بسیار دراز دیده شود نشان از حماقت و بی اعتقادی فرد است.

خط

معمولاً در فال قهوه خط های متنوع دیده می شود اول خط مستقیم که به صورت بریده بریده نشان داده میشود و نشان از فرا رسیدن مرگ دارد ، اگر خط منحنی باشد نشان‌دهنده خیانت دیدن از دوستان نامناسب می باشد و خط های منکسر نشان دهنده فقر اقتصادی هستند.

سه پایه

دیدن سه پایه نشاندهنده حیله و نیرنگ است.

ماهی

اگر در فال قهوه ماهی دیده شود نشان دهنده رسیدن به سعادت و موفقیت ای است که در انتها با بدبختی همراه است.

اسب

نشانه‌ای از رسیدن به آمال و آرزوها  می باشد گاهی نشان‌دهنده تغییر در وضع زندگی است.

برج

شاید با خود فکر کنید که دیدن برج در فال قهوه نشانه مثبت دارد اما در حالی که اینطور نیست اگر در فال قهوه برج دیده شود نشان دهنده تصادف ناگهانی و ترس و دعواست.

فال قهوه صد درصد تضمینی را از ما بخواهید.

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.