فال و طالع بینی

معتبرترین فال دنیا ” فال حافظ ” برترین فال جهان و پیشگویی آینده

معتبر ترین فال دنیا

از گذشته تا به حال برای پیش بینی آینده فال های زیادی مطرح شده‌اند اما هنوز که هنوز است مشخص نشده است که کدام فال دقیقا پیش بینی مشخصی دارد چرا که هر کدام از فال ها بخشی از زندگی آینده را نشان می دهند. فال های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آنها میتوان تا حدودی آینده را مشخص کرد یکی از معتبرترین فال های دنیا فال قهوه می باشد. فال حافظ درست نیز تا حدود زیادی می تواند آینده را پیشگویی کند البته اگر توسط افراد با علم انجام شود. معتبر ترین فال جهان شامل فال تاروت  و چوب نیز می شود که قدمت بسیار زیادی دارند.

برترین و معتبرترین فال جهان

فال چوب

یکی از اصلی ترین و قدیمی ترین فال های دنیا فال چوب می باشد. این فال را معمولاً به دانیال نبی و امام جعفر صادق نسبت می دهند فال چوب یکی از پرطرفدار ترین فال ها برای پیشگویی آینده می باشد که البته در گذشته طرفداران بیشتری داشته است و امروزه با وجود فال های مختلف اما بازهم فال چوب طرفداران خاص خود را دارد. برای گرفتن فال چوب باید تمرکز و ذهن خود را به سمت آن چیزی که می‌خواهید سوق دهید و این در واقع نیت شما می باشد.  فال چوب به شما یک سری از حروف الفبا را ارائه می دهد که بر پایه ابجد نوشته شده است هر کدام از این حروف معانی خاصی را برای شما باز خواهد کرد.

معتبرترین فال

معتبرترین فال دنیا ” فال تاروت

یکی از پرطرفدار ترین و دقیق ترین فال ها در عصر امروز فال تاروت کائنات میباشد. برای گرفتن فال تاروت یک سری کارت ساخته شده‌اند که هر کدام از این کار تا نشانه های جدا دارند فال تاروت سه کارتی و فال تاروت ۴ کارت از انواع فال تاروت می باشند در کل فال تاروت شامل ۲۲ کارت میباشد این فال از اواسط قرن ۱۵ میلادی وارد عرصه دنیای پیشگویی شده است.

معتبرترین فال حافظ اصلی

فال قهوه

فال قهوه از قرن ۱۸ میلادی که قهوه کشف شد پا به عرصه گذاشت و طرفداران زیادی را به خود جلب کرد در واقع پیش بینی آینده با استفاده از فال قهوه به دنبال یک سری نشانه انجام می شود که این نشانه ها را تعبیر کرده و هر کدام نشان دهنده راه متفاوتی در زندگی می باشد. فال قهوه تنها با همین اشکال متفاوت نشان داده می شود. برای گرفتن فال قهوه باید نیت کرد و سپس فنجان قهوه را سر کشید پس از آن نعلبکی را بر روی فنجان گذاشته و برگردانده و پس از چند دقیقه از روی فنجان یا نعلبکی فال خوانده می شود.

معتبرترین فال دنیا تاروت

معتبرترین فال دنیا ” فال حافظ

یکی از معتبرترین فال های ایرانی فال حافظ می باشد که به بلندای تاریخ ایران می باشد.  این فال از اشعار معروف شاعر بزرگ حافظ گرفته می شود و تا عمق وجود ایرانیان ریشه دوانده است تا جایی که امروزه به یکی از رسم و رسومات شب چله ایرانیان تبدیل شده است. این که آینده چه می‌شود و سرنوشت چگونه می ‌شود یکی از عواملی است که ذهن خیلی از انسان‌ها را درگیر کرده است و فال حافظ یکی از فال هایی است که آینده را پیشگویی می کند.

معتبرترین فال دنیا

گرفتن فال حافظ کار سختی نیست اما تعبیر درست معانی آن سخت است بنابراین کسانی که دستی در شعر و شاعری دارند و حتی  استادان ادبیات قادر هستند که شعرهای حافظ را درست معنی کنند. برای آنکه بتوانید فال حافظ بگیرید ابتدا باید نیت کنید و پس از آن فاتحه ای برای شادی روح حافظ بفرستید  سپس یکی از صفحات اشعار حافظ را باز کرده و آن را تفسیر می کنید این تفسیر بستگی به درک شما از شعر دارد گاهی نیز معانی اشعار بسیار آسان و نتیجه خوبی دارند.

معتبرترین فال دنیا حافظ انگشتی

فالگیری و علم

علم های امروزی مفاهیمی مثل صبر و ایمان و عشق و توکل را توصیف نمی کند. فال هایی مثل فال حافظ و فال تاروت نیز که از برترین فال ها هستند بر همین اساس می باشند. در پیشگویی توسط فال ها انسان به صبر و توکل بر خدا تشویق می شود گفته می‌شود که در سختی های زندگی علم و داشتن دانش به انسان کمک نمی کند و تنها داشتن صبر و تلاش و توکل می تواند راه درست را به انسان نشان دهد گاهی نیز خیلی از انسان ها احساس می کنند زمانی که آینده آنها مشخص شود خیالشان از بابت همه چیز راحت می شود بدین ترتیب این افراد به سمت پیش بینی آینده قدم بر می دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید