امروزه افراد برای اینکه بتونن بدونن طرف مقابلشون بهشون علاقه داره یا نه به فال رجوع می کنند که ما انواع فال ها رو داریم که در ادامه به فال واقعی و درست عشق اشاره می کنیم. فال واقعی و درست عشق یکی از محبوب ترین و بهترین فال های واقعی عشق در کشور ایران است.

فال عشق سنج

یک روش برای سنجش میزان عشق افراد با اسمشان است که از طریق اینترنت انجام می‌شود.

فال عشق با ورق آنلاین

برای دانستن نظر طرف مقابل نسبت به خودتان می توانید از این فال استفاده کنید.

فال تاروت عشق

برای گرفتن این فال باید 7 عدد از کارت های تاروت را انتخاب کنید و تعابیر آن‌ها را ببینید.

 1. فال پی ام سی
 2. فال ازدواج
 3. فال چوب
 4. فال انبیاء 
 5. فال حافظ

فال حافظ یکی از فال هایی است که در بین مردم کشور ما دارای طرفداران بسیاری است. که افراد از دیوان حافظ برای گرفتن فال عشق استفاده می کنند. توجه کنید که گرفتن فال کار آسان و راحتی نمی باشد و کار هرکسی نیست. باید کسی که فال را می گیرد علم و دانش آن را نیز داشته باشد. در هنگام گرفتن فال حافظ اول باید نیت کنید و بعد از نیت است که می توانیم فال بگیریم البته اگر علم و دانش آن را داشته باشیم وگرنه باید کسی که علم دانش آن را دارد اقدام به گرفتن فال کند. فال حافظ علاوه بر اینکه برای عشق و احساسات گرفته می شود می تواند در مراسماتی از جمله شب یلدا، عید سال و .. مورد استفاده قرار می گیرد.
پس بنابراین برای گرفتن فال حافظ ابتدا نیت می کنیم و سپس در حق روح حافظ سوره حمد و یا صلوات در حق حافظ فرستاده و بعد اقدام به گرفتن فال می کنیم. که با تفسیر شعری که برایمان آمده است تعابیر فال را می فهمیم.

فال تاروت عشق

جزوء قدیمی ترین و همچنین معتبرتین فال ها می باشد که می توان از این فال برای گرفتن فال عشقی و احساسی اقدام کرد. در این فال 7 سوال طرح می شود و شما برای پاسخ گرفتن به این 7 سوال هر بار یک کارت را انتخاب می کنید تا زمانی که جواب همه ی سوالات را از فال تاروت گرفته باشید. این فال توسط فالگیرانی که علم و دانش آن را دارند گرفته می شود و بسیار رواج دارد. که این 7 سوال برای این فال این گونه است:

 1. آیا در رابطه ی شما عشقی وجود دارد؟
 2. آیا تشابه نسبت به افراد قبلی دارد؟
 3. آیا در رابطه احساس امنیت دارید؟
 4. آیا در این رابطه نسبت به هم تعهد دارید.
 5. آیا تمایلی به ازدواج دارید یا نه؟
 6. آیا در رابطه پایداری دارید؟
 7. آیا کارهایی برای داشتن عشق پایدار می کنید؟

فال عشق تاروت رنگی

که این فال مربوط به احساسات متقابل طرفین می باشد. در این فال به احساسات طرفین متقابل پی برده می شود که آیا هردو هم دیگر را دوست دارند یا یکی بیشتر از دیگری علاقه مند است یا اینکه اصلا بهم علاقه ندارند. برای گرفتن این فال ابتدا فرد تمرکز کرده ذهن خود را از هرگونه مشغله ها که وجود دارد آزاد می کند و سپس چشمان خود را بسته و نیت می کنیم و بعد چشمان خود را باز می کنیم و یکی از کارت ها را انتخاب می کنیم. و بعد با تعبیر کارت احساسات هردو طرف مشخص می شود.

فال ورق برای عشق و احساسات

یکی از انواع فال ها برای بیان احساسات و علاقه ی طرفین فال ورق یا پاسور می باشد که در این فال از کارت های بازی پاسور استفاده می شود. پیشینه ی این فال به مدت ها قبل برمیگرد. هدف از گرفتن این فال این است که ما اطلاع پیدا کنیم از اینکه طرف مقابلمان به ما چه حسی دارد و به چه اندازه ما را دوست دارد که البته لازم به گفتن می باشد که این فال می تواند برای احساس خود ما به طرف متقابل نیز باشد.

در این فال به اندازه ی اسم طرف متقابل کارت ها را می چینیم و بعد شروع می کنیم به ترتیب از اولین ورق بقیه‌ی کارت‌ها را زیر کارت اولی قرار دهیم. بعد اتمام شروع به گرفتن فال می‌کنیم. ورق‌هایی که به هم شبیه هستند یا از نظر شماره یکی هستند یا از نظر شکل آن‌ها را پیدا کرده و کنار می گذاریم بعد تعبیر این فال احساسی با کارت‌های مشابه مشخص می‌شود.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here