فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

تعبیر فال قهوه پرنده

تعبیر فال قهوه پرنده

به دلیل پرواز پرنده ها و حامل خبر بودن آن ها تعبیر فال قهوه پرنده برای شما نشانه ی خوش یومنی و خبر های خوش است. اگر در ته فنجان شما عکس یک پرنده افتاده است من به شما این مژده را می دهم که در همین چند روز آینده خبر بسیار خوبی به گوش شما می رسد. اگر مدت ها است که منتظر خبر از فرد خاصی می باشید مطمئن باشید در چند روز آینده از او خبر های خوبی می شنوید. یکی دیگر از تعابیر فال قهوه پرنده به پول و خوش بختی رسیدن است. آینده ی خوبی در پیش روی شما است زیرا در چند روز آینده قرار است ملاقات های سود مندی داشته باشید.

برای مشاهده جواب فال قهوه با فارسی کلاب همراه باشید.

تاریخچه ی فال قهوه

تقریبا حدود ۷۰ درصد مردم جهان طرفدار این نوشیدنی گرم و لذیذ هستند. خاصیت آرام بخشی که این نوشیدنی دارد باعث می شود پس از یک بار نوشیدن آن بار دیگر به سراغ او بروی و رفته رفته به یکی از طرف داران پر و پا قرص او تبدیل شوی به همین دلیل است که قهوه جز ثابت مهمانی ها، قرار های دوستانه، عاشقانه و یا حتی شریک تنهایی افراد زیادی است‌.

از آن جایی که مردم جهان در طول تاریخ همیشه بر این موضوع که از آینده ی خود مطلع شوند تاکید داشتند و به شیوه های مختلفی مثل فال تاروت، فال پاستور و ‌‌… علاقه ی زیادی داشتند به فال قهوه و میش گدیی های بی نظیر آن نیز علاقه مند شدند به گونه ای که به یکی از سرگرمی های مردم جهان تبدیل شد حال اگر می خواهید در رابطه با تعبیر فال قهوه پرنده اطلاعات بیش تری کسب کنید با ما همراه باشید.

اگر قصد گرفتن فال قهوه را دارید به این نکات توجه کنید

  • قبل از گرفتن فال فنجان را در راستای عقربه های ساعت بچرخانید
  • برای هر بار فال قهوه گرفتن فقط یک بار نیت کنید و هیچ وقت دو بار پشت سر هم برای یک موضوع فال نگیرید.
  • بهتر است برای بهتر افتادن اشکال در ته فنجان همیشه از یک سمت فنجان قهوه را میل کنید.
  • به این نکته نیز توجه کنید که باید فنجان قهوه در دست راست شما باشد.
  • به اشکال بالای فنجان توجه بیش تری نشان دهید.
  • ابتدا اشکال را جدا جدا معنی کنید سپس اتفاق های در پیش رو را کنار یک دیگر بچینید و به یک آینده ی کلی برسید.
  • سعی کنید مقدار کمی از قهوه را ته فنجان باقی بگذارید تا اشکال ته فنجان خود را به درستی نشان دهند.

تعبیر فال قهوه پرنده

تعبیر فال قهوه کبوتر

کبوتر همیشه حامل خبر بوده است چه در واقعیت که نامه ای به پای این پرنده ی راز دار می بستند چه در ته فنجان همیشه حامل خبر های خوب است. گاهی ممکن است شکل در فنجان شما ترکیبی از سر پرنده و بدن انسان باشد این شکل نماد این است که کسی مدتی است که می خواهد خبر هایی به شما برساند اما برخی از موانع و اتفاق ها جلوی او را می گیرند. دیدن کبوتر در فنجان همانند تعبیر فال قهوه پرنده از رسیدن مقدار قابل توجهی پول نوید می دهد و قصد دارد به شما بگوید که در چند روز آینده در زمینه های کاری با کسی ملاقات خواهید کرد. پس اگر کبوتر در ظرف خود دیدید نسبت به آینده خود چه در کار چه در روابط خود با دیگر افراد امیدوار باشید زیرا آینده ی درخشانی در انتظار شما است.

تعبیر فال قهوه جوجه

در تعبیر فال قهوه پرنده ، جوجه زیاد هم جالب نیست بیش تر اوقات از اتفاق افتادن دعوا ها خبر می دهد. ممکن است یک خانم در اطراف شما باشد که با شما لج کند و یا این که کینه شما را در دل داشته باشد از این رو با شما دائم دعوا کند. علاوه بر نکات ذکر شده گاهی این شکل جوجه به معنی این است که در جمع های دیگر پشت سر شما حرف می زنند و دائم بد گویی شما را می کنند بهتر است خون سردی خود را حفظ کنید و با این افراد تا جایی که ممکن است هم کلام نشوید و خود را درگیر با این افراد نکنید زیرا با این کار تنها خود را کوچک می کنید و ذهن خود را مشغول مسائل الکی می کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.