تعبیر فال قهوه جام

فال قهوه یک رسم دیرینه است که سالیان سال است در بین مردم جهان مرسوم شده است. علاقه بیش از حد مردم نسبت به پیش گویی سبب شده است که پس از نوشیدن قهوه و گرفتن فال مردم از حال و احوال آینده ی خود با خبر شوند. تعبیر فال قهوه جام  به این معنی است که در آینده ی نه چندان دور به مال و ثروت دست پیدا می کنید.  اگر در فنجان قهوه خود عکس جام را دیدید به معنی پایبندی به سنت و خانواده است. اگر تصویر یک جام را در فنجان دیدید مطمئن باشید که به ثروت می رسید اما باید در خرج کردن آن محتاط عمل کنید. قطعا با آمدن نام جام به یاد شاهان و ریخت و پاش های آن ها می افتید پس مراقب باشید که پولی که به دستتان رسیده به راحتی از دستتان خارج نشود‌.

برای مشاهده جواب فال قهوه با فارسی کلاب همراه باشید.

تعبیر فال قهوه جام

دیگر تعابیر جام در فال قهوه

اگر عکس جامی در فنجان قهوه خود دیدید  کمی بیش تر از قبل مراقب دوست ها و آشنایان خود باشید زیرا جام  تعبیر دیگری دارد و آن این است که این عکس می خواهد به شما هشدار بدهد که مراقب دوست های ناباب خود باشید زیرا این افراد بیش ترین آسیب را به شما می زنند و ممکن است در یک چشم به هم زدنی تمام مال شما را بالا بکشند. جالب است بدانید که اگر این تصویر در ظرف افتاده بزرگ باشد به معنی طول عمر زیاد نیز برای صاحب فال تلقی می شود. گاهی ممکن است این جام به شکل فنجان باشد پس با ما همراه باشید تا دیگر تعبیر های فال قهوه فنجان را با یک دیگر بررسی کنیم.

تعبیر فال قهوه فنجان

تعبیر فال قهوه فنجان با یک آرامش همراه است . این شکل در فنجان می خواهد به شما بگوید که شما در آینده ی نزدیک  یک فداکاری می کنید و باید خدمت شما عرض کنیم که این فداکاری با یک پاداش همراه است. تعبیر فال قهوه جام   این گونه است که  اصل های زن و مرد،  بهشت و جهنم و جنگ و صلح را نشان می دهد حال در بخش های بعدی متناسب با جای این جام در فنجان تعابیر متفاوتی را خدمت شما عرض  می کنیم.

تعبیر فال قهوه فنجان در بالا ی فنجان

دیدن جام ( فنجان ) در بالای فنجان قهوه این خبر را برای صاحب فال دارد که ممکن است شما پیشرفت های چشم گیری در مسائل معنوی داشته باشید زیرا تعبیر فال قهوه فنجان  با ارتباط های معنوی همراه است.

ما به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید قهوه مرغوب با قیمت های مناسب از سایت  espressomaker خرید کنید .

شکل جام ممکن است در وسط فنجان بیفتید

اگر شکل فنجان و یا همان جام درست وسط  فنجان قهوه افتاد بدانید که در پیش روی شما انسان های پلید و بدی روبرو می شوید و بهترین کار این است که بیش تر از سابق مراقب خود باشید. محافظه کار بودن بهترین عملکرد در چنین موقعیتی است زیرا این شرایط با تدبیر و درایت شما حل می شود و شما به ایده آل ترین شرایط خود می رسید. شرایطی که در آن هم آرامش خیال  دارید و هم شرایط مالی عالی خواهید داشت.

تعبیر فال قهوه جام

اگر عکس جام در دیگر جاهای فنجان باشد چه تعبیری دارد.

یکی دیگر از جاهایی که ممکن است عکس جام در آن بیفتد قسمت پایینی فنجان قهوه است. تعبیر فال قهوه جام در پایین ظرف نشان دهنده ی روح است .  نگران نباشید ممکن است شرایط گاهی سخت و ناهموار باشد اما باید بدانید که این مشکلات گذرا هستند و این شما هستید که پس از حل شدن این مشکلات قوی تر باقی می مانید.  علاوه بر این جاها ممکن است به صورت پراکنده شاهد جام در ظرف قهوه خود باشید  این تصویر بهم ریخته به شما می گوید که شما برای بررسی امور نیاز به تجزیه و تحلیل دارید اما نگران نباشید زیرا فردی با خرد به زندگی شما وارد می شود که در این امور به شما کمک می کند.  سعی کنید برای این که بهترین نتیجه را داشته باشید یک برنامه ریزی دقیق و منظم داشته باشید.

یک دید کلی به تعبیر فال قهوه جام

  • این فال با آرامش
  • فداکاری
  • ثروت
  • خانواده
  • بهتر شدن اوضاع و … همراه است  و پس از دیدن این شکل در فنجان قهوه خود بهتر است به آینده امیدوار باشید و با تلاش زمام زندگی خود را در دست بگیرید.
[the_ad id="30917"]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here