فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

تعبیر فال قهوه طاووس

تعبیر فال قهوه طاووس

فال قهوه همیشه از آینده های دور یا نزدیک ما خبر می دهد بستگی دارد ته فنجان شما چه شکلی افتاده باشد و چه احوال و روزگاری بر شما گذشته باشد. تعبیر فال قهوه طاووس در جا های مختلف فنجان تعابیر مختلف و گوناگونی دارد اما حالت کلی آن این است که در آینده ی شما خوش بختی ، خوش اقبالی و زندگی همراه با نشاط به انتظار آمدن شما نشسته است. با ما همراه باشید تا تمام تعبیر های فال قهوه طاووس  را براش شما بگوییم.

برای مشاهده جواب فال قهوه با فارسی کلاب همراه باشید.

تعبیر فال قهوه طاووس

شکل طاووس در فنجان قهوه بیان گر عزت، جلال و شکوه است  اگر بال های طاووس از هم باز بودند و کل فضای فنجان را گرفته بودند نشان از ملک و املاک دارد اما اگر طاووس در یک نقطه افتاده بود از یک زندگی تجملی و لوکس نوید می دهد. جالب است بدانید که اگر در کنار ایک شکل طاووس عکس یک حلقه افتاده بود این فال به شما نوید و مژده یک ازدواج همراه با عشق را می دهد. معمولا عکس طاووس به تنهایی درون فنجان نمی افتد و با دیگر اشکال همراه است مثلا اگر در ته فنجان شما علاوه بر عکس طاووس یک ابر و یا تعدادی برگ بود به این معنی است که مغرور بودن بیش از حد باعث درد سر می شود مخصوصا اگر این غرور از زیبایی فرد نشت بگیرد زیرا طاووس در حالت طبیعی نماد غرور و زیبایی به شمار می رود

تعبیر فال قهوه طاووس

تعبیر فال قهوه طاووس بر اساس جای آن در فنجان

قبل تر خدمت شما عرض کردیم که این که شکل طاووس در کجای فنجان بیفتد بسیار مهم و کلیدی است‌. پس این قسمت را با دقت بخوانید اگر شکل طاووس در قسمت فوقانی فنجان افتاد خوش حال باشید زیرا این نماد شادی، جشن و سرور است.  در کل طاووس بیان کننده ی شادی، تولد دوباره، آمدن عزت و جلال و تمام اتفاق های خوب است پس اگر در ته فنجان خود عکس یک طاووس دیدید خوشحال باشید که بخت و اقبال به شما روی کرده است. طرح طاووس در بالای فنجان نشان دهنده ی این نکته نیز هست که شما فرد موفق و اجتماعی هستید و پیشرفت های چشم گیر دیگری در انتظار شما است.

تعبیر فال قهوه در قسمت میانی فنجان

تعبیر فال قهوه طاووس در بخش میانی می خواهد به شما بگوید که در چند روز آینده روی دیگری از زندگی را می بینید که تا امروز آن را تجربه نکرده اید اصلا نگران نباشید زیرا این سبک جدید زندگی شما بسیار دل نشین و آرام بخش است. هم چنین باید خدمت شما عرض کنیم که لازمه این زندگی جدید تلاش شما است اگر از زندگی فعلی خود خسته شده اید و یا قصد رسیدن به خواسته های جدید هستید ترس را کنار بگذارید و با شجاعت تمام به میدان بروید آینده برای شما روشن است.  هم چنین شایان به ذکر است افرادی که به تازگی وارد زندگی شما شده اند را جدی بگیرید زیرا هر فرد حامل یا خبر خوب و یا اتفاق خوب است.

قسمت زیرین فنجان چه چیز را به شما می گوید.

معمولا در فال قهوه اشکالی که در قسمت پایینی هستند اخبار خوش حال کننده ای ندارند اگر در قسمت پایینی فنجان عکس طاووس دیدید به این معنی است که زندگی شما دچار یک نواختی شده است و از مواقعی خبر می دهد که شما مدت ها است که برای انجام یک کار تلاش کرده اید اما به نتیجه ی دلخواه نرسیده اید.

این شکل زمانی در این قسمت از فنجان می افتد که آشفتگی شما را نشان بدهد و هم چنین از اضطراب و نا معلوم بودن آینده ی شما خبر می دهد. اگر در  فنجان شما عکس چند تا طاووس افتاده بود می خواهد این را بگوید که اتفاق های خوبی در پیش روی شما است اما آینده ی دور تر برای شما اتفاق می افتد و با این که هیچ مشکل و یا کمبودی در زندگی خود ندارید اما باز به طور کامل و صد در صد احساس رضایت و خوش بختی نمی کنید تمام این حالات به این خاطر است که شما افکار منفی و مزاحم را به ذهن خود راه داده اید و هر چه زودتر باید این افکار را از خود دور کنید و به شکل دیگری به زندگی نگاه کنید و از آن لذت ببرید چرا که لیاقت شما بیش تر از این حرف ها است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.