آیا مدیتیشن با ماری جوانا امکان پذیر است یا خیر؟ درست یا غلط؟

1
147
مدیتیشن ماری جوانا

مدیتیشن با ماری جوانا

آیا مدیتیشن با ماریجوانا تاثیرات مثبتی دارد؟ مدیتیشن با ماریجوانا آیا امکان پذیر است؟

هر فردی در زندگی خواستار چه چیزی می باشد؟ به طور حتم آرامش یکی از مهم ترین چیزهایی به شمار می رود که همه به دنبال به دست آوردن آن هستند. راه های مختلفی برای اینکار وجود دارد که از آن ها می توان به مدیتیشن اشاره کرد. استفاده از مدیتیشن می تواند ذهن را متمرکز کند. از این رو هدف از انجام دادن این کار دور کردن استرس و رسیدن به آرامش است. همچنین به منظور ارتقای سطح معنوی نیز از این روش بهره گرفته می شود.

ماری جوانا با مدیتیشن

مدیتیشن می تواند با استفاده از مواد مختلفی انجام گیرد که از آن ها می توان به گیاه ماری جوانا اشاره کرد که امروزه تحت عنوان گل بین جوانان مخصوصا افراد دبیرستانی شناخته شده است. شاید الان که در هنگام خواندن این مطلب هستید  از بیان این موضوع عصبانی شده باشید و بخواهید با نظرات منفی، ما را مهمان کنید. ولی به دور از همه این چیزها، آیا واقعا مدیتیشن با ماری جوانا امکان پذیر است و یا تنها یکی از تصوراتی است که به اشتباه بین افراد رایج شده است. از این رو برای اینکه به جواب این سوال پی ببرید می تواند ادامه مطلب را دنبال کنید. پس تا انتها همراه ما باشید.

از بین بردن فاز ماری جوانا

مدیتیشن با ماریجوانا ؛ درست یا غلط؟

هیچ وقت روش های درمانی که در نظر گرفته می شوند را تایید نمی کنیم. چون ممکن است برخی از آن ها با بدن افراد سازگار نباشند. در رابطه با ماری جوانا قضیه کاملا فرق می کند. این یک گیاه اعتیاد آور می باشد و در دسته بندی مواد مخدر قرار می گیرد. از این رو کنار گذاشتن و دوری از آن به هر فردی توصیه می شود.

برخی از افراد، ماری جوانا را یک گیاه معنوی می دانند که این افسانه در کشور چین بسیار رایج بوده است. چرا که بر این باور هستند استفاده از این گیاه اعتیادآور می تواند تمرکز را در افراد افزایش دهد. به همین دلیل است که شاهد استفاده از آن در دانش آموزان دبیرستانی که کنکور دارند، هستیم تا بتوانند بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارند.

مدیتیشن

در بعضی مواقع مدیتیشن با ماری جوانا امکان پذیر بود ولی آرامشی که به دست می آید کاملا گذرا  می باشد و شاید برای یک تا دو ماه بتوانید آن را داشته باشید. چرا که مضرات آن بسیار زیاد می باشد و لذت دو ماهه را نمی توان فدای پشیمانی ابدی کرد. به همین علت برای رسیدن به آرامش راه های دیگری نیز پیش روی شما قرار گرفته شده است که می توانید از آن ها بهره ببرید.

بهترین نژاد ماری جوانا

مدیتیشن با کمک ماریجوانا چه خطراتی را می تواند داشته باشد؟

همانطور که اشاره شد مدیتیشن با ماری جوانا در بسیاری از افراد بسیار رایج شده است و استفاده از این روش تنها می تواند چند ماه برای آن اثرگذار باشد و بعد از آن عوارض بسیاری دامن گیر آن ها خواهد بود. از این عوارض می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در حس ادراکی و شناختی آن ها اختلال ایجاد خواهد شد.
 • نسبت به صدا حساسیت های بسیار شدیدی را نشان می دهند.
 • احساس قدرت بسیار زیادی را در خود حس می کنند.
 • ذهن آن ها دچار بهم ریختگی می شود.
 • همچنین حس تلقین پذیری در آن ها افزایش پیدا می کند.
 • افسردگی، خشم، خشونت، ناراحتی و در نهایت کسالت از دیگر عوارضی هستند که ماری جوانا با خود به همراه دارد.

آیا مدیتیشن با ماری جوانا امکان پذبر است ، فاز ترس با ماری جوانا

چرا برخی از افراد ماری جوانا را در مدیتیشن موثر می دانند؟

همانطور که می دانید ماری جوانا در بین موارد مخدر قرار می گیرد و به طور کلی مواد مخدر واسبتگی ایجاد می کند و لذت لحظه ای دارد و این مورد نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. به همین علت افرادی که نیازمند افزایش تمرکز در خود هستند تمایل به استفاده از گل پیدا می کنند. از اثرات لحظه ای که مصرف ماری جوانا دارد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آرامش و شادی برای چند دقیقه مصرف کننده را در بر می گیرد.
 • اشتهای او برای خوردن افزایش پیدا می کند.
 • رنگ هایی که در اطراف خود وجود دارند را روشن تر می بینند.
 • به شدت از موسیقی لذت می برد و صدای دلنشین تر را حس می کند.
 • همچنین در صورتی که با دوستان خود باشند آرامش بیشتری را خواهند داشت.

مدیتیشن با ماری جوانا

سخن آخر

در این مقاله به بررسی مدیتیشن با ماری جوانا پرداخته شد. این گیاه می تواند تاثیرات لحظه ای را برای فرد مصرف کننده به همراه داشته باشد. از این رو استفاده از این راه به هیچ عنوان توصیه نمی شود. چرا که عوارض و خطرات مختلفی را با خود به همراه دارد.

1 COMMENT

 1. جالبه سازمان FAD آمریکا ماری جوانا رو مخدر معرفی نکرده ولی شما چ پافشاری میکنید رو مخدر بودن این گیاه
  هر چیزی زیادی مصرف بشه عوارض داره همون غذایی هم ک میخوریم اگ کنترل نکنیم عواقب و عوارض بدی داره
  کاش درباره فوایدشم مینوشید
  تو خیلی از کشور ها کاملا آزاده و در بعضی از کشور ها ب عنوان دارو تجویز میشه

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here