فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین
سرکتاب آنلاین رایگان فال چوب آنلاین فال pmc فال حافظ امروز فال ازدواج آنلاین مدل مانتو مدل مو

نکات طلایی برای انجام یک خانه تکانی عالی برای عید

هرچه به آخر سال نزدیک می شویم تب و تاب خانه تکانی عید بیشتر می شود و خانواده های ایرانی سعی می کنند با یک خانه تکانی عالی آماده ورود به سال جدید شوند. بهتر است تا دیر نشده با نکات طلایی خانه تکانی عید آشنا شوید و بعد دست به کار شوید.

نکات طلایی برای انجام یک خانه تکانی عالی برای عید

هر کار و برنامه ای دارای ریزه کاری ها و قواعد خودش است و خانه تکانی هم از این قاعده مستثنی نیست و دارای نکات طلایی به شرح زیر است.

نکات طلایی خانه تکانی عید

۱- تمام چیزهای اضافی و به دردنخور را دور بریزید.

۲- برنامه و لیستی از کارهایی را که باید انجام دهید تهیه کنید و سعی کنید طبق آن پیش بروید و هر کاری را که انجام دادید علامت بزنید.

۳- اشیا مثفرقه که جای مشخصی ندارند را شناسایی کرده و برای هر کدام جای مخصوصی اختصاص دهید.

۴- سعی کنید همه وسایل و لوازم خانه جای مشخصی داشته باشد تا سر درگم نشوید و هر چیزی را که خواستید براحتی بتوانید پیدا کنید.

۵- همه لباس های خود را بیرون بیاورید و دورریزها را بیرون بریزید و لباسهای قابل استفاده ای را که دیگر نمی خواهید استفاده کنید به نیازمندان بدهید.

۶- لباس های باقیمانده و مورد استفاده را از بزرگ به کوچک در جای خود آویزان کنید یا اینکه بزرگترها را یک طرف و کوچک تر ها را در طرف دیگر آویزان کنید.

۷- کتاب ها و دفاتر و یادداشت هایتان را دسته بندی و تفکیک کرده و در جای مناسب خودشان قرار دهید.

۸- اسناد، مدارک هویتی، قبوض آب و برق و گاز و تلفن، دفترچه بیمه و وسایلی از این دست را نیز تفکیک و جداسازی کرده و در جای مخصوص خودشان قرار دهید.

۹- شستشو و تمیز کردن را از آشپزخانه شروع کنید و بعد قسمت های دیگر را تمیز کنید.

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.