کسب درآمد اینترنتی

اول از هر چیز می خواهیم بدانیم کسب درآمد اینترنتی چیست و چگونه به وجود می آید. امروزه تکنولوژی درحال پیشرفت است و مردمان زیادی ازاین طریق کسب درآمدهای میلیاردی را از همین طریق به دست می آورند.یکی از تکنولوژی چند دهه اخیر اینترنت است که این شبکه گسترش بسیار زیادی دارد و جزء نیازهای اساسی و روزمره ی ما می باشد با توجه به رشد اینترنت راه اندازی کسب وکارهای زیادی رونق یافته. درحال حاضر اینترنت به یکی از پررونق ترین  و قدرتمندترین کسب درآمدهای پولسازی و کسب درآمد اینترنتی گسترش، یافته است. واز راه های مختلفی می توان به وسیله اینترنت کسب درامد کرد و پول فراوانی بدست آورد.

علاقه و پشتکار

بسیاری عقیده شان اینطور می باشد که افراد کم هوش و تنبل به سراغ این حوزه های درآمد می روند زیرا عملا درک دقیقی از کسب درآمد اینترنتی ندارند و فکر می کنید این  کار نیز مانند وقت تلف کردن دراینترنت است. دراینجا باید اشاره کنیم که کسب درآمد اینترنتی نیازمند علاقه و پشتکاری قوی و دقیق می خواهد که از عهده هر شخصی بر نمی آید و به هیچ نتیجه ای نمی رسد، دراصل اینگونه کسب درآمدهای اینترنتی مختص افراد زرنگ و باهوش می باشد و باید استعداد و توانایی در این زمینه نیز در وجودتان باشد. شما بدون داشتن سرمایه و همچنین بدون داشتن دانش IT می توانید در این راه قدم بردارید و کسب درآمد کنید و موفق شوید.

کسب درآمد اینترنتی چیست؟

حتما تا به حال اسم سایت های را شنیده اید که کسب درآمد بسیار بالایی دارند یا کانال های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی که درامد روزانه بسیاربالایی رادارند. تمام این شاخه ها کسب  درآمدشان اینترنتی می باشد و شما هم میتوانید با کمی دقت و زرنگی کسب درآمد کنید. شما هم در هر حوزه ای بخواهید وارد شوید باید درآن حوزه تخصص و تجربه کسب کنید و درآمدزایی کنید.

مثلا برای راه اندازی صفحه اینستاگرام خود باید بتوانید ارتباط خوبی با دنبال کننده های خود داشته باشین و اگر یه طراح اپلیکیشن موبایل هستین باید به دانش برنامه نویسی مسلط و تمرکز داشته باشین.پس نتیجه میگیریم که شما در هر کسب و کاری که می خواهید انجام دهید ایده پردازی کنید و توانایی و مهارت خود را در آن به کار ببرید. اگر خود را آن قدر توانا می بینید و انگیزه و پشتکار لازم را دارین پس حتما موفق خواهید شد.

آیا کسب درآمد اینترنتی برای همه امکان پذیر است؟

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا همه می توانند در این کسب و کار اینترنتی موفق شوند و یا این کسب و کار درآمد زا خواهند شد؟

پاسخ

قطعا پاسخ میدهیم بله. کسب درآمد از اینترنت محدود به سن و سال یا افراد خاصی نمی شود و هرکسی که به توانایی هایش یقین داشته باشد و بتواند ایده پردازی کند می تواند به این نوع کسب و کار وارد شود اما مانند هرکار دیگری نیازمند پشتکار ، تلاش، و انگیزه ی خود فرد است و سختی های مخصوص به خود را دارد .

روند رشد کسب درآمد اینترنتی

با پیدایش شبکه های اجتماعی و گسترش اینترنت روند رشد این حوضه نمایان می شود. پیدایش کامپیوتر ها و در پی آن اینترنت ، بلافاصله منجر به ظهور کسب و کارهای اینترنتی نشد و بیشتر با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی باعث قدرتمند شدن کسب و کارها شد امروزه می بینیم که کامپیوتر و برنامه های کامپیوتری ابزار های قوی درآمد زایی از اینترت می باشند و در این حوضه فناوری های دیجیتال بسیاری وارد شده است. به عنوان مثال گوشی های همراه، اپلیکیشن های موبایلی و …

دلایل علاقه ی افراد به کسب درآمد اینترنتی

تمامی وسیله های تولید شده توسط کامپیوتر و اینترنت، برای کاربران آنها بسیار جذاب است به طوری که فعالیت بیش از اندازه در این حوضه ها بسیار اعتیاد آور است. امروزه افراد سعی می کنند بیشتر به این حوضه وارد شوند و بیشتر وقت روزانه ی خود را در سایت ها و شبکه های اجتماعی سپری می کنند.

 • مزایای کسب درآمد اینترنتی
 • به سرمایه بسیار کمی نیاز دارد
 • صاحب کسب و کار خود هستید
 • در تمامی حوضه ها کاربرد دارد
 • به تجهیزلت خاصی نیاز ندارد
 • در دسترس تمامی افراد است

ابنترنت و ابزارهای آن میز کار شما هستند و شما مدیر کسب و کار خودتان هستید.  همچنین در نظر داشته باشید که شما این کسب و کار را هدایت می کنید و درآمد زایی آن چه کم چه زیاد بستگی به خودتان دارد چون مدیر آن خودتان هستید.

به سرمایه اولیه بسیار کمی نیاز دارد

کم هزینه ترین راه کسب درآمد اینترنت است تنها سرمایه شما برای شروع به این حوضه، تلفن همراه هوشمند و یا کامپیوتر شخصی می باشد که امروزه داشتن این وسایل یک نیاز اساسی به شمار می آید اگر شما از افرادی هستید که به این وسایل دسترسی ندارید، کمی هزینه کنید و ماشین پول سازی خود را تهیه کنید.

محیطی که میخواهید برای کسب و کار به آن وارد شوید از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است و تمامی افراد جامعه به راحتی می توانند به آن دسترسی داشته باشند تنها کافی است دانش اولیه آن را یاد بگیرید تا بتوانید به بهترین شکل کسب و کار خود را معرفی کنید.

در حوضه های مختلف می توان از آن استفاده کرد

کسب و کار در اینترنت محدود به حوضه فعالیت افراد نمی شود و شما میتوانید در هر بخشی که علاقه دارید به فعالیت درون اینترنت بپردازید به عنوان مثال ممکن است شما در حوضه ادبیات فعالیت کنید و به کسب و کار در این حوضه بپردازید.

این کسب و کار به تجهیزات پیرفته ای نیاز ندارد و کم هزینه ترین راه درآمد زایی می باشد همانطور که در بالا گفته شد شما به جز یک کامپیوتر یا گوشی هوشمند و راه اندازی اینترنت به هیج ابزار پیشرفته دیگری نیاز ندارید.

تا اینجا بررسی کردیم که کسب و کار در این حوضه نیازمند تجهیزات و یا دانش خاصی نیست و تنها شما نیستید که میخواهید در این حوضه فعالیت کنید و به درآمد زایی برسید بلکه رقبای شما در این شبکه اینترنتی عظیم، بسیار زیادند اما آیا همه ی آنها مانند شما سخت کوش و با استعداد هستند؟

‌شما برای داشتن یک درآمد ثابت نیاز به شناخت دقیق بازاری دارید که میخواهید در آن فعالیت کنید شرکت ها و یا سایت، محصول یا خدماتشان را در وبلاگ خود تبلیغ می کنند و شما هم میتوانید به فروش محتواهای خود در سایت بپردازید.

انواع کسب و کارهای اینترنتی پول ساز

 • وبلاگ نویسی را امتحان کنید
 • تبدیل به یک اینفلو ئنسر در اینستاگرام شوید
 • یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید
 • یک وبینار از خود تولید کنید
 • به همکاری در فروش محصولات یا خدمات بپردازید
 • یک کانال در تلگرام ایجاد کنید و به کسب درآمد در اینترنت بپردازید
 • به بازار خریدو فروش ارز دیجیتال وارد شوید
 • هنر و مهارت خود را به فروش برسانید
 • به صورت فریلنیری به کسب و کار بپردازید
 • به طراحی اپلیکیشن بپردازید
 • یک مارکت پلیس ایجاد کنید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here