بیماری ها و راه درمان

گانودرما و تبخال تناسلی ” بهترین روش های درمانی تبخال های التهاب دار “

گانودرما و تبخال تناسلی

گانودرما یک درمان طبیعی بزرگ در برابر ویروس است. علاوه بر داشتن فواید و خواص زیادی از جمله کاهش وزن ، برای تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از استرس و افسردگی نیز مفید است. در این مقاله به بررسی قهوه گانودرما و تبخال تناسلی میپردازیم و انواع روش های درمانی گانودرما برای دستگاه تناسلی را برای شما به اشتراک می گذاریم . همانطور که از طریق این مقاله متوجه خواهید شد ، با تشکر از معاشرت گانودرما با شخصی که دوست دارید دیگر مشکلی نخواهد داشت.

گانودرما و تبخال تناسلی

تبخال دستگاه تناسلی یک بیماری مقاربتی است که توسط دو نوع ویروس ایجاد می شود. این ویروس ها ویروس هرپس سیمپلکس نوع ۱ (HSV-1) و ویروس هرپس سیمپلکس نوع ۲ (HSV-2) نامیده می شوند.

شکل ظاهری تبخال تناسلی در زنان

گانودرما و تبخال تناسلی ” تبخال دهانی چیست ؟ “

تبخال دهانی معمولاً به دلایلی ایجاد می شود و می تواند منجر به تبخال سرد یا تاول های تب در اطراف دهان شود. با این حال ، بیشتر افراد هیچ علائمی ندارند. بیشتر افراد مبتلا به تبخال خوراکی در دوران کودکی یا بزرگسالی از تماس غیر جنسی با بزاق آلوده شده اند.

آیا بین تبخال دستگاه تناسلی و تبخال دهانی ارتباطی وجود دارد؟

تب خال دهان ناشی از اچ اس وی می تواند گسترش از دهان به ناحیه تناسلی از طریق رابطه جنسی دهانی و به همین دلیل است که برخی موارد تبخال دستگاه تناسلی ایجاد می شود.

هرپس چیست؟

ویروسی است که شما را به انواع مختلف ناراحتی می رساند. عواقبی که تحت تأثیر شما قرار می گیرد ، علاوه بر اینکه به حوزه جسمی شما مربوط می شود ، حوزه روحی-عاطفی شما را نیز در بر می گیرد. در حقیقت ، علاوه بر سوزش و خارش لب ها ، پیامد غیرمستقیم ویروس تمایل شما به کاهش زندگی اجتماعی خود با بستن خودتان است. احساس فرسودگی ، سنگینی و همچنین عدم نشاط بر شما تأثیر می گذارد و این ضعف عاطفی تا زمانی که ویروس اکنون در مرحله بهبودی قرار دارد ، باقی می ماند.

این اتفاق می افتد زیرا ، هرچند پیش پا افتاده به نظر می رسد سوزش و نیشگون گرفتن لب ساده است ، در نتیجه می تواند مشکلات “جانبی” وجود داشته باشد که این عدم نشاط و تمایل به معاشرت را تعیین می کند.

عکس تبخال تناسلی زنانه ، درمان تبخال تناسلی

فقط به مالشی که هنگام حرکت دادن لبهای خود برای گفتگو با افراد دیگر احساس می کنید فکر کنید ، نه اینکه در نوشیدن لیوان با مشکل روبرو شوید ، اجتناب از تماس با قسمت آلوده باعث آلودگی لیوان شخصی می شود که شاید با عشق شما را به نوشیدن چیزی با هم دعوت کرده است.

نیازی به گفتن نیست که لبهای شما در معرض تماس با دیگران هستند ، مانند یک بوسه سلام بر روی گونه یا حتی بدتر از آن بوسه بر روی دهان شخصی که دوستش دارید. در صورت ابتلا به هرپس ، تماس در این موارد مسری خواهد بود شما به هیچ وجه قادر به تماس مستقیم یا غیرمستقیم با لبهای دیگران نخواهید بود.

تبخال همچنین باعث ناراحتی اجتماعی خاصی می شود.

علل ظاهر هرپس

از برخی مطالعات انجام شده به نظر می رسد که ویروس هرپس در بدن شما در وضعیت خاموش خوابیده است ، تا اینکه در نتیجه عوامل مختلف تحریک کننده ، ویروس را نشان می دهد و در تمام حالت آزار دهنده خود را نشان می دهد. خود را از طریق عفونت های مربوط به پوست و غشاهای مخاطی لب ها یا اندام های تناسلی نشان می دهد.

صابون گانودرما برای زگیل تناسلی

طبق برخی از مطالعات ، این می تواند مشکلات جدی سلامتی را در آینده کمابیش دور اعلام کند. بعلاوه ، طبق سایر مطالعات مهم ، علل تعیین کننده این پاتولوژی می تواند متفاوت باشد. فکر کردم دلایل اصلی تعیین کننده این اختلال آزار دهنده را یکی یکی ذکر می کنم.

 • پرش در دما
 • قرار گرفتن در معرض آفتاب بدون فیلترهای محافظ
 • مراحل آنفلوانزا
 • دوره های استرس
 • رژیم غلط
 • تغییرات هورمونی (چرخه ، بارداری ، یائسگی)
 • سوء هازمه
 • سرد
 • مشکلات عصبی
 • خستگی
 • تضعیف سیستم ایمنی بدن
 • درمان های دارویی خاص (آنتی بیوتیک)

 قارچ درمان طبیعی گانودرما برای درمان ویروس تبخال ” گانودرما و تبخال تناسلی “

در این مقاله می خواهم به طور عمده در مورد مفید بودن گانودرما در برابر این علامت گذاری آزار دهنده صحبت کنم. علیرغم اثربخشی آن ، می خواهم به این نکته اشاره کنم که استفاده از آن تنها عامل مهمی است که با افزودن سایر عوامل مهم ، به شما امکان می دهد از این بیماری آزار دهنده فاصله بگیرید. فقط یک نکته را بگویم ، هنگامی که تبخال رخ می دهد ، مصرف حبوبات بسیار مفید است.

دلیل همه اینها به مقدار قابل توجهی لیزین موجود در حبوبات مرتبط است. به موازات آنچه برای جذب مفید است ، توجه به آنچه که نباید جذب شود نیز به همان اندازه مهم است. از آرژنین تغذیه می کند، ماده ای موجود در غذاهایی مانند شکلات و غیره. گردو ، بادام و بادام زمینی نیز به ویژه سرشار از آنها هستند.

تبخال تناسلی و ازدواج ، تبخال تناسلی در افراد مجرد

همچنین از غذاهای سرخ شده ، الکل و نوشیدنی های گازدار خودداری کنید زیرا همه این مواد شدت التهاب را افزایش می دهند. میوه و سبزیجات را به میل خود بخورید و اگر تصمیم به پختن سبزیجات دارید ، از پخت بخار استفاده کنید ، به یاد داشته باشید که بهترین روش برای خوردن سبزیجات ، خام خوردن آنها است.

گانودرما و پیشگیری از هرپس

گانودرما در مقابله و بالاتر از همه جلوگیری از هرپس بسیار موثر است . همانطور که خوب بخاطر دارید ، من قبلاً علل تبخال را ذکر کردم . ضعف سیستم ایمنی بدن ، تغذیه نامناسب و استرس از مهمترین دلایل تبخال تبعیض آمیز است . گانودرما را در رژیم روزانه خود بگنجانید تا بتوانید این جنبه ها را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید.

در واقع ، این ماده حاوی مواد مغذی مختلفی است که به طور هم افزایی برای بهبود سلامت شما کار می کنند. گانودرما سیستم ایمنی بدن را از راه مهمی تقویت می کند و علاوه بر این ، شرایط استرس و افسردگی را که اضطراب زندگی در ما ایجاد می کند ، کاهش می دهد. حضور گسترده پلی ساکاریدها و ژرمانیم آلی و همچنین محدود کردن شدت تبخال ، روند بهبودی را تسریع می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید