فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

درمان سردرد با نمک ” آیا نمک باعث جلوگیری از حملات میگرنی می شود ؟ “

برای جلوگیری از سردرد های مزمن میتوان درمان سردرد با نمک را تجربه کرد. درمان سردرد میگرنی با نمک توسط برخی از پزشکان معروف توصیه شده است ، ولی استفاده بیش از آن باعث تشدید دردهای میگرنی می شود. در این مطلب قصد داریم نکات درمان سردرد میگرنی با نمک را بررسی کنیم. چندین نکته کلیدی برای درمان سردرد با نمک وجود دارد با من تا انتهای مطلب همراه باشید.

سوالاتی که هنگام حملات میگرنی به سراغتان می آید : چه چیزی بخوریم تا از درد حملات در امان بمانیم ؟ آیا نمک را میتوان به عنوان تسکین دهنده واقعی سردرد نام برد ؟ آیا درمان سردرد با کیسه یخ امکان پذیر است ؟

درمان سردرد مزمن با نمک

نکته ای در مورد تومورها موجود وجود دارد که می توانید با نوشیدن آب نمک میگرن را متوقف کنید. برخی پیشنهاد می کنند آب لیمو اضافه کنید. برخی دیگر پیشنهاد می کنند برای درمان سردرد دارچین بخورید.

درمان سردرد با نمک

من تمایل به قطع داروهای دارویی را به نفع رویکردهای طبیعی تر درک می کنم. همه ما با تصور یک راه حل سریع و بدون اثرات مضر وسوسه می شویم. برخی از داروهایی که برای درمان میگرن استفاده می شوند ، عوارض جانبی بدی دارند. من از برخی از عوارض جانبی که باید با آنها کنار بیایم کاملاً راضی نیستم.

آیا نمک واقعا می تواند درمان سردرد باشد ؟

بیایید لحظه ای واقع بینانه به این موضوع نگاه کنیم. همه ما کمبود آب بدن را به عنوان یک دلیل احتمالی شنیده ایم. اگر تاکنون به اورژانس مراجعه کرده اید ، می دانید اولین کاری که آنها انجام می دهند شروع IV است. آیا تا به حال به برچسب آن کیف ها نگاه کرده اید؟ مطمئناً ، آب است. اما غالباً در کیسه سدیم (نمک) و دکستروز (شکر) نیز وجود دارد.

درمان میگرن با نمک

چرا باید برای درمان سردرد از نمک استفاده کرد ؟

تا زمانی که بسیاری از ما در اورژانس کار خود را تمام کنیم ، روزها سخت گیر شده ایم. حداقل در طی ۲-۳ روز احتمالاً زیاد غذا نخورده ایم یا آشامیده ایم. به علاوه ، اگر اصلاً استفراغ کنیم ، خطر کمبود آب بدن ما افزایش می یابد. در موارد نادر ، مایعات داخل وریدی تمام مواردی است که شما برای جلوگیری از تشنج لازم دارید.

درمان سردرد میگرنی با نمک ، درمان سردرد شدید با نمک طعام

درمان سردرد با نمک امکان پذیر است؟

آره

اگر حمله میگرن شما به دلیل عدم تعادل الکترولیت ناشی از کم آبی بدن باشد ، اگر به موقع به آن دست پیدا کنید ، افزودن نمک و / یا شکر به آب کمک می کند. این تقریباً همان اولین مداخله ای است که بیشتر ما دریافت می کنیم. کمبود آب بدن ممکن است دلیل این امر باشد ، اما به محض شروع میگرن ، سقط حمله با کمی آب نمک دشوار است.

میتوانست

اگر علت تشنج کمبود آب بدن و سایر عوامل محرک (گرمای بیش از حد ، قرار گرفتن در معرض مواد آلرژی زا ، مواد شیمیایی ، بخار ، خوردن غذای تحریک کننده و غیره) باشد ، در این صورت نمک می تواند کمک کند ، اما شما احتمالاً به درمان های اضافی (داروهای ناموفق) برای جلوگیری از حمله نیاز خواهید داشت.

نه

اگر این حمله به دلیل کم آبی بدن چیزی غیر از این باشد ، افزودن آب نمک جلوی حمله را نمی گیرد. سایر درمان ها احتمالاً لازم خواهد بود.

در برابر اصرار برای درگیر شدن در ادعای رفع سریع “طبیعی” حملات میگرن مقاومت کنید. تفکر انتقادی ضروری است تا وقت و پول خود را تلف نکنیم. علاوه بر این ، باید مراقب باشیم که خود را برای آسیب یا عوارض سلامتی آماده نکنیم. همیشه قبل از اقدام به درمان جدید با پزشک خود مشورت کنید.

سخن آخر

نتیجه میگیریم که مصرف نمک و شکر هنگام حملات سردرد های میگرنی می تواند باعث درمان سردرد و همینطور برعکس ، باعث تشدید حملات میگرنی قرار گرفته شود. نتیجه گیری به این صورت است که قبل از هر اقدامی باید با پزشک خو مشورت کنید تا بتواند شما را از حملات میگرنی در امان نگه دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.