مسائل زناشویی

۳ روش رابطه جسمی زناشویی قبل از ازدواج بر رابطه شما تأثیر می گذارد

بسیاری از افراد ، بسته به شرایط ، انواع مختلفی از رابطه جسمی را در طول زندگی خود تجربه می کنند. به عنوان مثال ، گاهی اوقات شما در یک رابطه اشتیاق زیادی دارید و گاهی اوقات در موقعیتی قرار می گیرید که اشتباه تصمیم می گیرید ، یا چیزهایی را تصور می کنید که انتظارش را ندارید ، یا چیزهای خوب و بد زیادی پیش روی خود دارید. در این مقاله ۳ روش رابطه جسمی زناشویی را بررسی میکنیم.

رابطه جسمی زناشویی

روابط جسمی بین زن و شوهر زندگی رابطه زناشویی را تقویت می کند و نقش مهمی در سلامت جسم و روح همسران دارد. این روابط آنقدر مهم است که ناتوانی زن و مرد در رابطه جنسی منجر به از هم پاشیدن همزیستی می شود.
میل جنسی غریزی و ذاتی است ، اما کیفیت رابطه جنسی با همسر و انجام رفتارهای جنسی غریزی نیست بلکه مفید است. در این بخش شما را با چیزهایی آشنا می کنیم که باید قبل از رابطه جنسی بدانید.

رابطه جسمی زناشویی

رابطه جسمی زناشویی باعث قویتر شدن رابطه می شود

صمیمیت جسمی پیوندهای عاطفی را تقویت می کند. ما جنبه های مختلف شرکای خود را در این تجارت بسیار صمیمی می بینیم که در غیر این صورت انجام نمی دادیم. اینکه چقدر ملایم یا قاطع هستند ، چقدر به نیازهای شریک زندگی خود اهمیت می دهند ، پذیرش آنها از آنچه باعث لذت آنها می شود و … هستند.

در عمل جسمی عشق ورزیدن ، عاشقان یکدیگر را نشان می دهند و چیزی را تقسیم می کنند که آنها را از دیگران جدا می کند. جلسات منظم جنسی به آنها کمک می کند تا یکدیگر را بهتر بشناسند. صحبت های طولانی بعد از یک جلسه رضایت بخش

آیا رابطه جسمی زناشویی قبل از ازدواج همیشه موفقیت آمیز است؟

مسلم نیست که جلسه اول کاملاً موفقیت آمیز باشد. برای درک اینکه چگونه حداکثر لذت را به یکدیگر ببریم ، زمان ، صبر و تمرین لازم است. این کار معمولاً به اکتشاف زیادی نیاز دارد. رابطه جسمی قبل از ازدواج به شما این امکان را می دهد که خویشاوندی و تخیلات جنسی را به اشتراک بگذارید و ببینید آیا هر دوی شما تا حدی در یک سطح هستید.

می توانید ببینید که آیا شیمی جنسی دارید و کاملاً مناسب هستید یا خیر ، همچنین می توانید ببینید آیا او می تواند شما را به هر طریقی که بخواهید راضی کند.

راههای تقویت رابطه زناشویی

کار بر روی زندگی جنسی قبل از ازدواج این اطمینان را می دهد که بعداً هیچ غافلگیری نخواهید کرد. قبل از پاسخ “بله” باید بدانید که هر دو سازگار هستید یا خیر. بعضی اوقات این تجربه برای بهتر شدن کار می کند و اکنون که در سطح جنسی نیز متصل هستید ، رابطه شما قویتر می شود. با این حال ، حتی اگر متوجه شوید که هستیداز نظر جنسی ناسازگار است ، این به نفع شماست زیرا در طول زندگی به شما قول داده نمی شود!

مسئولیت های دیگر را بعد از ازدواج متمرکز کنید

بیشتر ازدواج ها با مرحله ماه عسل شروع می شوند اما دیر یا زود دوره ماه عسل به پایان می رسد و شما به واقعیت رانده می شوید. پس از بازگشت به سیستم خانه معمول ، خصوصاً اگر یک خانواده مشترک باشد ، حریم خصوصی به یک مشکل بزرگ تبدیل می شود. سیستم های خاصی وجود دارد که در آن اعضا معمولاً وعده های غذایی را با هم می خورند و تقریباً تا قبل از خواب با یکدیگر معاشرت می کنند. معافیت از بازنشستگی زودهنگام می تواند بی ادبی یا شرم آور به نظر برسد. این می تواند کارها را پیچیده تر کند.

اگر در وضعیت خود هستید

تنظیمات شخصی شما شامل یک میلیارد کار است که باید مرتباً از آنها مراقبت کنید. اجرای کارهای خانه ، آشپزی و شغل می تواند بسیار استرس زا باشد و وقت کمی برای فعالیت های شبانه داشته باشید. سپس تحریک پذیری و دلخوری ظریفی که به احتمال زیاد خزش می کند می تواند منجر به خراب شدن بازی در اتاق خواب شود. بیشتر زوجین در سال اول ازدواج با هم می جنگند زیرا یاد می گیرند خود را با زندگی مشترک سازگار کنند.

آموزش کامل رابطه ی زناشویی صحیح برای نوعروس ها

ازدواج مسئولیت های بیشتری نسبت به مردان برای زنان به همراه دارد و رابطه جنسی اختیاری در صندلی عقب قرار می گیرد.

تجربه گره زدن ، داشتن جلسات طولانی عاشقانه ، گپ زدن بی خیال ، غذا خوردن و تکرار چرخه همان شب ، خسته کننده به نظر می رسد اگر مجبور شوید ساعت ۷ صبح بلند شوید و در آشپزخانه باشید ، اگر اتاق بعدی توسط همسران شما اشغال شده است ، این امر ممکن است شما را از راه های دیگر دلسرد کند. یک میلیارد قاتل خلق و خوی وجود دارد که تجربیات جنسی شما را از بین می برد.

شاید زمان خوبی که قبل از ازدواج گذرانده اید ، دلیلی برای تلاش برای داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج و اجازه دادن به آن تجربیات و دانش شما از یکدیگر است که مدت ها پس از پایان ماه ماه عسل ، جرقه را زنده نگه دارد.

می توانید از هرچه دارید دست بکشید

یکی از موانع بزرگ برقراری رابطه جسمی زناشویی قبل از ازدواج این است که رابطه جنسی بین دو نفر ، به ذات خود ، به صورت یک منحنی رو به بالا شروع می شود که به یک فلات صاف می شود ، سپس به سمت پایین حرکت می کند. مگر اینکه همسران برای اطمینان از زنده ماندن Zeng اقدامی انجام دهند.

از آنجایی که رابطه جنسی خسته کننده می شود ، ممکن است به شخص بعدی منتقل شوید و در حقیقت رابطه عالی را از دست بدهید.

اگر قصد داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج را دارید ، به یاد داشته باشید که این منحنی را با همسرتان در میان بگذارید و در صورت امکان چند ترفند را نیز ذخیره کنید که می توانید در مرحله بعد از رابطه خود امتحان کنید.

نشانه هایی که هنگام ارضا شدن زن ها رخ میدهد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید