مسائل زناشویی

دخول با میوه ” انواع حالات دخول با میوه هایی که باعث ارضا شدن می شوند “

برای داشتن یه رابطه متعادل می توانید برای تحریک دخول میوه را امتحان کنید. که یکی از بهترین رابطه های جنسی تک نفره دخول با میوه های طبیعی است. همیشه این سوال در ذهن ما بوجود می آید که آیا رابطه جنسی ” دخول با میوه ” امکان پذیر است ؟ بله ، بهترین حالات دخول را می توانید با دخول میوه امتحان کنید. در اینجا مطالبی جهت آموزش و عوارض دخول با میوه آورده شده است.

ادامه مطلب را بخوانید…

دخول با میوه

رابطه جنسی هایی که در بیشتر مواقع برای بسیار از افراد جامعه تحریک آن چنانی نداشته و باعث نا امیدی در رابطه با یک شئ یا یک اسباب بازی می شود. دخول با میوهای طبیعی که می تواند شما را ارضا کند و همینطور لذت بیشتری نسبت به اسباب بازی های جنسی داشته و می توانید برای داشتن یک رابطه تنهایی از میوه برای دخول استفاده کنید.

انواع میوه برای تحریک جنسی

  • موز
  • خیار
  • بادمجان
  • هویج

دخول با موز

موز یکی از میوه هایی است که می توان گفت به عنوان اولین میوه شناخته شده است. به دلیل نرمی و لطافتی که در میوه موز قرار دارد میتواند به عنوان جایگزین کننده آلت تناسلی برای ارضا کردن از آن استفاده کرد. طبق تحقیقاتی که انجام شده خانم های باردار نباید برای ارضا کردن از موز استفاده کنند.

دخول با میوه موز ، دخول با میوه

خیار برای دخول جنسی

برای داشتن رابطه جنسی میتوانید از خیار استفاده کنید. چرا که خیار به عنوان جایگزین آلت تناسلی استفاده شده و هیچ گونه عارضه ای برای واژن نداشته و حتما حتما از مواد ضدعفونی کننده برای از بین بردن باکتری های روی میوه استفاده کنید. باکتری هایی که توسط میوه ها داخل واژن یا مقعد می شوند بیماری عفونتی واژینوز باکتریایی انتشار می دهند و باعث التهاب ، سوزش و خارش در قسمت های داخلی و خارجی واژن می شوند.

دخول با میوه خیار

انواع دخول با میوه ” بادمجان “

میوه بادمجان به دلیل نرمی و لطافت پوست می تواند به عنوان یک تحریک کننده واژن استفاده شود . برای دخول بادمجان به واژن و مقعد میتوانید بادمجان را ضدعفونی کرده و از آن استفاده کنید. بادمجان یک راه حل درمانی برای ارضا کردن می باشد.

دخول با میوه بادمجان

دخول هویج برای رابطه جنسی

هویج یک میوه سخت است که به عنوان تحریک کننده ناحیه تناسلی می توان از آن استفاده کرد. برای دخول هویج به ناحیه تناسلی  باید هویج را ضدعفونی کرده تا از هرگونه کثیفی و باکتری دور شود.

دخول با میوه هویج ، انواع دخول با میوه

سخن آخر

برای داشتن رابطه های جنسی که در تنهایی اتفاق می افتد ، بهترین گزینه استفاده از میوه های استریل شده می باشد . انواع رابطه با میوه یکی از روش های ارضا کردن مردا و زنان می باشد که ۴۰ درصد افراد جامعه با این روش دست و پنجه نرم می کنند. 

هایمن چیست ؟ نشانه های پارگی پرده بکارت - آیا هایمن درد می کند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید