مسائل زناشویی

رابطه با زن شوهر دار چه عواقبی میتواند داشته باشد ؟ آیا شما متاهل هستید؟

۱۲ نکته ای که باید در رابطه با یک زن متاهل بدانید

ممکن است بپرسید ، رابطه با زن شوهر دار که قبلاً با شخصی است و خانه و خانواده دارد عوابق دارد ؟ خوب ، بعضی اوقات و شرایطی پیش می آید که یک مرد می تواند عاشق یک زن متاهل شود . و زن مورد نظر عشق را برمی گرداند. این زمانی است که ممکن است رابطه ای با یک زن متاهل اتفاق بیفتد. علاوه بر این ، قرار ملاقات با یک زن متاهل قدرتمندتر و رضایتبخش تر از قرار ملاقات با یک دختر جوان است که تجربه زندگی کمتری به اعتبار خود دارد.

رابطه با زن شوهر دار ، عواقب رابطه با زن شوهر دار

رابطه با زن شوهر دار

وقتی با زنی که قبلاً ازدواج کرده درگیر شوید ، احتمال آنکه با همسرش بیشتر باشد احساس می شود. این کار با خیانت عاطفی شروع می شود و در اتاق خواب به پایان می رسد زیرا می تواند منجر به رابطه جنسی بهتر با او شود. به علاوه ، ممکن است برخلاف سایر زنان مجرد ، احساس کند مشتاق ازدواج نیست و شما می توانید بدون طفره رفتن از سوالات تعهد ، لذت خوبی ببرید.

به آرامی ، احساسات شروع به رشد می کنند و شما قبول می کنید که “مال شما نیستند” دشوار است. تعلیق زودهنگام وقتی متوجه می شوید که وقتی او شما را می خواهد با شما ملاقات می کند و نه برعکس. او تمام وقت خود را با خانواده خود می گذراند ، اما به سرعت وقت خود را با شما می گذراند که باعث می شود او را بیش از پیش بخواهید. به همین دلیل است که شما باید بدانید عواقب احتمالی رابطه با یک زن متاهل این است که از نظر عاطفی ناراضی هستید و دائماً خود را هوس همسران خود می کنید.

پیامدهای امور بین زوج های متاهل چیست؟

۱. او شوهر خود را ترک نخواهد کرد که خانواده خود را از هم بپاشد.

در زمینه هندی ، به ندرت زن به فکر فروپاشی خانواده و طلاق می افتد ، مگر در شرایط شدید. در سراسر دنیا ، زنان به سختی می توانند خانه های خود را بشکنند و از ازدواج خارج شوند فقط به این دلیل که در جایی احساس هیجان می کنند.

مرد بودن شما باید از این واقعیت آگاه باشید و می توانید این کار را ادامه دهید تا زمانی که به دلایل عاطفی یا خانوادگی تصمیم بگیرید آن را پایان دهید. وقتی با یک زن زن شوهر دار رابطه دارید ، می توانید از قلب شکسته مراقبت کنید.

با این حال ، همه امید خود را از دست ندهید. برخی شرایط وجود دارد که همیشه در خارج از ازدواج شادی وجود دارد.

۲. شاید شما فقط به دنبال انتقام باشید

بسیاری از زنان متاهل در صورت سوظن یا کشف اینکه همسرانشان رابطه ای دارند ، در روابط خارج از ازدواج قرار می گیرند. در حالی که با شما رابطه برقرار می کند . ممکن است فقط از شما استفاده کند تا به شوهرش درس بدهد. ممکن است احساس کند وقتی شوهرش با شما می خوابد به او  دارویی می دهد. شاید رابطه جنسی عالی که انجام داده بخشی از انتقام شیرینی بود که برای شوهرش در نظر گرفته بود. بنابراین رابطه با یک زن شوهر دار ابزاری برای انتقام است.

۳. ممکن است حوصله اش سر رفته باشد ، یا زندگی اش تبخیر شده باشد.

پس از سالها ازدواج ، یکنواختی آغاز می شود. اما گزینه های موجود است. روال معمول شروع می شود و رابطه جنسی کسل کننده می شود. یک پسر جدید که برخی احساسات و یک جلسه جنسی احساسی را به اشتراک می گذارد که باعث می شود سکسی جلوه کند و دوباره تکرار شود.

بنابراین شاید او فقط داشت سرگرم می شد ، در حالی که ممکن است تصور کنید او در رابطه با زن شوهر دار جدی است.

رابطه با زن شوهر دار چه حکمی دارد ، رابطه با زن شوهر دار از نظر اسلام

پایان رابطه با زن شوهردار

۴. مراقب باشید ، رابطه ممکن است در هر زمان به پایان برسد

رابطه با زن شوهر دار با آنچه مناسب اوست. چون او از شوهرش مخفی شده است. اگر از ترس گرفتار شدن می توانید آن را خاتمه دهید. یا شاید ، وقتی او را گرفتند. یا اگر او فقط به دنبال سرگرمی در خارج از خانه است ، ممکن است وقتی گزینه دیگری پیدا کرد شما را ترک کند یا مانند رابطه با همسرش از رابطه خود خسته شود. بهتر است که به پرونده بپردازید ، بدانید که در هر زمان می تواند نتیجه گیری شود.

۵. آماده دل شکستگی باشید

از آنجا که زنی که دوستش دارید هر روز ناگهان ناپدید می شود ، دانستن این مسئله و پذیرفتن آن عاقلانه خواهد بود. تحقیقات نشان می دهد که تنها ۷٪ از زنان برای حضور در کنار شخص جدیدی از خانواده خود فاصله می گیرند. می توانید شانس خود را روی انگشتان خود حساب کنید.

و اگر از نظر عاطفی به نقطه بازگشت وابسته هستید ، خدا به شما برکت دهد. شکستن قلب شما را خواهد کشت. ممکن است بهبودی از رابطه خود با یک زن شوهر دار برای شما دشوار باشد.

۶. مشکلات ایجاد خانواده شما

مردانی که با زنان متاهل درگیر می شوند احساس می کنند شوهر خود را ترک می کنند و با آنها خانواده تشکیل می دهند. این یک اتفاق نادر است. در حالی که منتظر اتفاق می افتند ، آنها همه گزینه های دیگر را برای استقرار و تشکیل خانواده رها می کنند. گاهی اوقات ، انتظار به قدری طولانی می شود که در آخر این بچه ها در کل زندگی تنها هستند.

هرگز آینده ای را با آن تصور نکنید. زیرا زنان معمولاً به خانواده های خود بازمی گردند و نجات آنها در اولویت خواهد بود.

نفر دوم در رابطه با زن شوهردار هستید

۷. شما گزینه دوم هستید

شوهر او اولویت اوست. اگر لازم باشد در کنار خانواده یا شوهر باشد ، ممکن است برنامه های شما را لغو کند. برای کارهای “ویولن دوم” در رابطه خود با یک زن شوهر دار آماده باشید.

ما کسی را می شناسیم که با زنی متاهل در ارتباط بود که یک شب عاشقانه را با چیدمان ویژه مخصوص غذا و گل و شامپاین در نظر گرفته بود تا در آخرین لحظه آنها را برای او لغو کند. او پنج دقیقه قبل از اینکه قرار باشد آنها با هم ملاقات کنند به او پیام داد که نمی تواند آن را درست کند زیرا شوهرش پیتزا به خانه آورده و می خواهد یک شب فیلم را با بچه ها بگذراند. بنابراین ، حتی وقتی آنچه او برنامه ریزی کرده سرگرم کننده و جذاب تر به نظر برسد ، او همیشه خانواده خود را انتخاب خواهد کرد.

مجازات رابطه پیامکی با زن شوهر دار ، تعبیر خواب رابطه با زن شوهر دار

 

۸. اول تعهدات خانوادگی

من یک شب خوب را با او برنامه ریزی کردم. اما او می گوید فرزندانش می خواهند یک فیلم تماشا کنند. شما به سینما می روید ، و در آخر احساس می کنید که چه؟ بیرون رفت. طبیعی است؛ زن اولویت خانواده خود را خواهد داشت. در یک رابطه خارج از ازدواج ، بیشتر اوقات مجبور به ارائه یک مصالحه هستید.

۹. او با شوهرش نیز رابطه جنسی دارد

نمی توانید این موضوع را رد کنید. مهم نیست که چه می گویید ، آنچه در پشت درب اتاق خواب اتفاق می افتد در آنجا می ماند. در حالی که با شما رابطه جنسی برقرار می کند ، ممکن است با مرد خود نیز رابطه برقرار کند.

و اگر بیرون از ازدواج برای تفریح ​​بیرون بروید ، آنها ممکن است شرکای دیگری نیز باشند. برای جلوگیری از هر نوع بیماری مقاربتی حتما از محافظت استفاده کنید.

سرکوب احساسات در رابطه با زن شوهر دار

۱۰. دستکاری احساسی / پیگیری شانه

اگر او دائماً از شوهرش شکایت می کند و می گوید چگونه؟

او بسیار بی پروا است ، او فقط ممکن است به شما سرنخی بدهد که در دسترس است. یا شاید او فقط به دنبال شانه ای برای گریه کردن است. در رابطه خود با یک زن شوهر دار ، باید از این موضوع آگاه باشید. او باید به یاد داشته باشد که ازدواج پیوند محکمی است و اگرچه ممکن است اکنون از همسرش ناراضی باشد ، اما اوضاع بهتر خواهد شد. به یاد داشته باشید که هرچه کمتر از همسرش انتقاد کنید.

۱۱. ممکن است دلتنگ شوهرش باشید در حالی که با خود هستید

در حالی که با شما رابطه برقرار می کند ، ممکن است احساس گناه کند و دلش برای شوهرش تنگ شود. از آنجا که او فرزندان و خانه را با همسرش مشترک دارد ، ممکن است تمایل داشته باشد که به خانواده اش برگردد.

اولین مرحله تحریک او با بودن در کنار شما به پایان می رسد و به نظر می رسد او بیشتر از همه نگران خانواده اش است.

۱۲. برخورد با خشم شوهر

و اگر شوهر او را در عمل گرفتار کند ، ممکن است مورد خشم او باشد. زیرا هیچ شوهری نمی خواهد همسرش با “مرد دیگر” تختخواب کند. علاوه بر این ، او تمام عصبانیت خود را به سمت شما سوق خواهد داد ، و گاهی اوقات در خشونت فیزیکی نیز خود را نشان می دهد. اگر در یک دوره دفاع شخصی شرکت کنید یا تجربه دویدن خوبی داشته باشید ، وضعیت بهتری خواهید داشت. اگر با یک زن شوهر دار رابطه برقرار کنید این اولین چیزی است که مفید خواهد بود.

مراقب باشید ، شوهر ممکن است هر کاری از دستش برمی آید انجام دهد.

زنان متاهل و روابطه با زن شوهردار

زنان متاهل به لطف تغییر پویایی اجتماعی مانند افزایش مشارکت زنان در نیروی کار ، مشارکت بیشتر در زندگی اجتماعی و مهمتر از همه ، حضور پررنگ شبکه های اجتماعی ، بیشتر درگیر امور خارج از ازدواج می شوند که بیشتر در کار است.

بعلاوه ، زنان از امور خود نیز لذت می برند زیرا می خواهند هیجان زندگی خود را تجربه کنند ، خصوصاً اگر زود ازدواج کنند. برخی از زنان متاهل برای راحتی ازدواج می کنند و در روابط زناشویی به دنبال گرما و محبت هستند. گاهی اوقات دلزدگی ظاهری باعث می شود که یک زن متاهل خارج از ازدواج به دنبال لذت و عشق باشد.

دلیل آن هرچه باشد ، روابط خارج از ازدواج افزایش یافته و ادامه خواهد یافت. و در حالی که به طور کلی مردان به عنوان مقصر شناخته می شوند ، زنان متاهل نیز خارج از زندگی زناشویی خود به دنبال لذت ، هیجان و هیجان هستند.

منبع : bonobology

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید