فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

بهترین ترفند های افزایش میل جنسی – تقویت میل جنسی

روش های افزایش میل جنسی چیست؟!

روش های افزایش میل جنسی بسیار زیاد است. شما می توانید از راه های طبیعی افرایش میل جنسی استفاده کنید. افرایش فوری میل جنسی با روش های طبیعی امکان پذیر است. تقویت میل جنسی را باید حتما از نظر روحی و جسمی بررسی کنید.

راه های تقویت میل جنسی

ورزش: ورزش منظم می تواند به جلوگیری از اضطراب تأثیر بر میل جنسی کمک کند. داشتن اضطراب زیاد یک مانع متداول برای عملکرد جنسی و میل جنسی برای مردان و زنان است. این ممکن است به دلیل استرس زندگی یا اضطراب خاص مربوط به رابطه جنسی باشد. افرادی که دارای برنامه کاری شدید ، مسئولیت های اجتماعی  یا سایر فشارهای زندگی هستند ممکن است احساس خستگی کنند و در نتیجه میل جنسی کم دارند. ورزش می تواند یکی از راه های تقویت میل جنسی باشد.

افزایش میل جنسی

خواب خوب برای افزایش میل جنسی

خواب خوب می تواند روحیه و میزان انرژی کلی فرد را بهبود بخشد و برخی تحقیقات نشان داده که کیفیت خواب به تقویت رابطه جنسی کمک کند. افرادی که دارای خواب خوب نبوده احساس خواب الودگی و خستگی زیادی داشته و نمی توانند به رابطه جنسی فکر کنند. مغز برای بر قراری رابطه جنسی احتیاج به آرامش جسمی و روحی دارد.

یک رژیم غذایی مغذی داشته باشید

پیروی از یک رژیم غذایی مغذی با ارتقاء گردش خون مناسب و سلامت قلب و از بین بردن غذاهایی که باعث کاهش میل جنسی می شوند ، می توانند  قوای  جنسی افراد را  افزایش دهند. سندرم متابولیک و بیماری های قلبی عروقی می توانند بر عملکرد جنسی بدنی تأثیر بگذارند. همچنین ، سندرم تخمدان پلی کیستیک می تواند بر روی سطح هورمون تأثیر بگذارد و باعث شود که  افزایش میل جنسی مختل شود.

خوردن یک رژیم غذایی سرشار از سبزیجات ، قند کم و پروتئین های بدون چربی می تواند به جلوگیری از اختلالاتی که بر میل جنسی تأثیر می گذارد ، کمک کند.

داروهای گیاهی برای تقویت میل جنسی

داروهای گیاهی می تواند در تقویت میل جنسی بسیار کمک کند البته باید در نظر داشته باشید، که تجویز دارو های گیاهی باید با مشاوره پزشک انجام شود در غیر این صورت ممکن است موجب بروز بسیار از اختلال های جسمی شده و حساسیت ایجاد کند. باید توجه داشته باشید که دارو گیاهی عوارض کمتری نسبت دارو های شیمیایی خواهد داشت و می تواند بسیار موثر باشد.

وزن متعادل داشته باشید

برخی دانشمندان اضافه وزن و چاقی را باعث داشتن رابطه جنسی کم ، به همراه سایر عوامل مرتبط با کاهش باروری پیوند می دهند. این با فاکتورهای هورمونی مانند غلظت تستوسترون کم همراه است.

برخی از افراد دارای اضافه وزن ممکن است به علت  اثرات روانی مانند پایین آمدن اعتماد به نفس بدن تمایلی برای رابطه جنسی نداشته باشند. حفظ وزن سالم بدن می تواند باعث افزایش فشار جنسی از نظر جسمی و روانی فرد شود. خوردن یک رژیم غذایی سالم و ورزش منظم می تواند به دستیابی به این هدف و همچنین افزایش سطح انرژی کلی فرد کمک کند.

ترک سیگار

سیگار کشیدن می تواند تأثیر منفی بر سیستم قلبی عروقی فرد داشته باشد. سلامتی قلب برای عملکرد خوب جنسی مهم است. افرادی که سیگار می کشند ممکن است متوجه شوند که سطح انرژی و فشار جنسی آنها بعد از ترک افزایش می یابد. ترک سیگار و مواد مخدر یکی از راه های افزایش میل جنسی است.

شواهد کمی وجود دارد که نشان می دهد برخی غذاها یا مکمل ها باعث افزایش سطح تستوسترون و عملکرد جنسی فرد می شوند. برخی تحقیقات نشان می دهد که روی ، ویتامین D و اسیدهای چرب امگا ۳ ممکن است اجزای مهم رژیم غذایی برای تستوسترون باشند.

در ذهن خود کار کنید و به افکار خود برای داشتن رابطه جنسی بهتر توجه کنید.

اگر دچار استرس شده اید که ممکن زندگی زناشویی شما به خاطر وجود چاقی و… به خطر بیافتد.

این فکر را بشناسید و آن را به یک ایده مفیدتر تغییر دهید. این به زندگی جنسی شما کمک می کند زیرا ، به عنوان یک متاآنالیز منتشر شده در ژورنال بین المللی روانشناسی بالینی و بهداشت ، افراد دارای نگرش بازتر نسبت به رابطه جنسی بهتر می توانند رابطه جنسی را بدون گناه کشف کنند.

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.