مسائل زناشویی

نقاط حساس بدن خانم ها در رابطه جنسی “تحریک کننده جنسی”

‌‌نقاط حساس بدن خانم ها در رابطه زناشویی

آگاهی از نقاط حساس بدن چه تاثیری بر روابط زناشویی خواهد داشت؟ نقاط حساس بدن خانوم ها نقش اصلی را در برانگیختگی‌ زنان و رابطه جنسی بر عهده دارند.  از آن جا که لمس و نوازش این مناطق منجر به واکنش های جنسی بهتر و تحریک زنان می شود تحریک این مناطق برای مردان نیز لذت بیشتری را به همراه خواهد داشت.

نقاط حساس بدن

نقاط مختلفی در بدن زنان وجود دارد که لمس و تحریک آن ها به کیفیت رابطه جنسی شما کمک بسیاری خواهد کرد. آشنایی با بدن زنان و مردان این امکان را می دهد تا در رابطه با آن ها رفتار بهتری داشته باشند. در ادامه می خواهیم شما را با چند نقطه حساس بدن زن آشنا کنیم که شما در عشق بازی با همسر و یا شریک جنسی خود به این نقاط نیاز دارید.

نقاط حساس بدن خانم ها

شناخت نقاط حساس بدن

کلیتوریس

تحریک کلیتوریس یکی از آسان ترین راه ها برای تجربه ارگاسم در زنان محسوب می شوند، ایجاد فشار و لرزش در این ناحیه منجر به احساس لذت زیادی در زن می شود.

واژن

آیا در مورد نقطه جی چیزی شنده اید ؟ نقطه جی ناحیه فرضی درون واژن است که تحریک آن در حین دخول لذت زیادی را برای زن به همراه دارد و منجر به ارگاسم در او می شود. محققان معتقد هستند که نقطه جی عملا وجود ندارد و نوعی تجربه ذهنی محسوب می شود اما برخی زنان گزارش می کنند که تحریکات عمیق در حین دخول لذت بیشتری برای آن ها دارد.

لب و دهن

تحقیقات اخیر نشان می دهند که بوسیدن بیشتر از این که در تحریک جنسی موثر باشد در ساختن یک رابطه عاطفی عمیق اثر گذار است.

سینه

جالب است بدانید زنان و مردان هر دو به تحریک سینه ها به خصوص نوک سینه حساس هستند . تحریک نوک سینه در زنان همان مناطقی از مغز را فعال می کند که هنگام تحریک کلیتوریس و واژن فعال می شود. درست مانند کلیتوریس ایجاد فشار و لرزش در نوک سینه منجر به ایجاد لذت بسیار در زن می شود و به تجربه ارگاسم کمک زیادی می کند.

گوش

گوش به لمس شدن بسیار حساس هستند علت این امر این است که عصب های انتهایی زیادی در این منطقه وجود دارد البته هنوز دانشمندان نمی دانند که چرا تحریک گوش موجب پاسخ جنسی می شود.

گردن

زنان به نوازش آرام گردن خود بسیار حساس هستند و این نوازش ها تا حد زیادی به تحریک شدن هرچه بیشتر زنان کمک می کند. تحقیقات نشان داده است که زنان با وزن کمتر نسبت به تحریکات ملایم گردن خود بیشتر حساس هستند.

پشت

بیشتر زنان ماساژ پشت را دوست دارند و نسبت به آن تحریک پذیر هستند. برای انجام این کار انگشت خویش را روی مهره های فوق و پایین ببرید و کمر او را ماساژ بدهید.

باسن

این منطقه بسیار تحریک پذیر است و می توانید آن را نوازش کنید. در هنگام شروع تحریک به تدریج و آهسته و همزمان با تحریک شما جریان خون در این منطقه و منطقه لگن افزایش می یابد . توجه داشته باشید دست زدن به باسن باید با نرمی صورت  گیرد.

شکم و ناف

زنان از نوازش و قلقلک ناحیه شکم و ناف خیلی لذت می برند. برای تحریک کردن آن ها می توانید با نوک انگشتان تان روی شکم و پیرامون ناف دایره بکشید. هیچ وقت از بوسیدن شکم غافل نشوید. بوسیدن ، مکیدن و لیسیدن ناف خانوم ها برای آنها خیلی لذت بخش است و باعث تحریک آنها میشود.

ران ها

نوازش ران ها می تواند برای زنان لذت بخش باشد . وقتی لباس دارند و یا حتی برهنه هستند با لمس و نوازش بیرون و درون ران ها می توانید به تحریک ان ها کمک کنید.

پاها

لمس کردن پا، تحریک پا نیز  شاید برای همه لذت بخش نباشد. اما به هر حال پای انسان بسیار نسبت به لمس حساس است . مکیدن انگشتان پا یا نوازش های ملایم و ادامه دار کف پا که کمی شبیه به قلقلک دادن است یک حس خوب را ایجاد خواهد کرد.

سخن‌پایانی

شناخت نقاط حساس بدن برای داشتن یک رابطه لذت بخش و ضروری  است . زوج هایی که در رابطه خود دارای صمیمیت بیشتری هستند نسبت به جسم و علایق یک دیگر در زمینه های مختلف اطلاعات بیشتری دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید