فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها ” ژل و قرص تنگ کننده واژن “

یکی از مهم ترین اندام های زنان واژن آن ها می باشد که در طول سال ها زندگی خود ممکن است با مشکلاتی مختلفی روبه رو شوند که یکی از آن ها افتادگی و شل شدن است. به همین علت خانم های از روش های مختلفی استفاده می کنند تا بتوانند این مشکل را حل کنند. قرص واژن نمونه ای از این موارد می باشد که در انواع مختلف وجود دارند. ژل واژن، قرص تنگ کننده واژن، شیاف واژن و دارو تنگ کننده واژن نمونه ای از این موارد هستند. قیمت شیاف واژن در هر مدل با یک دیگر متفاوت می باشند. به همین علت در ادامه شما را با انواع تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها خواهیم پرداخت. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ژل تنگ کننده واژن

با انواع تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها آشنا شوید

همانطور که اشاره شد تنگ کننده ها به صورت های مختلف وجود دارند که هر کدام از آن ها طرفداران مخصوص به خود را دارند و می توانند تاثیرگذاری خاص خودشان را داشته باشند. البته هر کدام از تنگ کننده ها در کنار مزایایی که با خود به همراه دارند, معایبی را نیز به خود اختصاص داده اند. از این رو به طور قطعیت نمی توان استفاده از آن را ضروری دانست. ولی به طور کلی خانم هایی که به مشکلات افتادگی و گشادی واژن دچار هستند، علاقه زیادی را به تهیه این دسته از محصولات دارد. به همین علت ما نیز در ادامه به دو مورد از مهم ترین آن ها خواهیم پرداخت که در قالب ژل و شیاف عرضه می شوند. اگر شما نیز به تنگ کننده های واژن نیاز دارید، این مطلب را دنبال کنید.

شیاف ماریانا واژن

یکی از معروف ترین تنگ کننده های واژن موجود در داروخانه ها با نام شیاف ماریانا شناخته شده است که طرفداران مخصوص به خود را دارد. این شیاف به غیر از تنگ کنندگی واژن در موارد دیگر نیز کاربرد پیدا کرده است که از آن ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • خشکی و سوزش واژن
 • ترشحات واژن
 • خارش دستگاه تناسلی
 • سوزش با ادرار و تکرار آن
 • عفونت های مجاری ادراری
 • خونریزی بعد از مقاربت جنسی
 • کوتاه و سفت شدن کانال واژن
 • ناراحتی در مقاربت
 • و…

تنگ کننده واژن

استفاده از این شیاف بسیار راحت می باشد. به گونه ای که هر زمان که قصد بهره بردن از آن را داشته باشید، یکی از آن ها را یک تا دو ساعت قبل از انجام کارتان با استفاده از انگشت به داخل واژن خود هدایت کنید. مدت زمانی که این شیاف نیاز دارد تا تاثیر خود را اعمال کند نیم ساعت می باشد. همچنین اگر می خواهید لذت جنسی بسیار زیادی را تجربه کنید، پیشنهاد می شود تا آن را یک روز قبل از نزدیکی استفاده کنید.

ژل تنگ کننده واژن ایموشن قرمز

یکی از بهترین ژل های تنگ کننده ای که می توانید در داروخانه ها آن را پیدا کنید، ایموشن قرمز می باشد. استفاده از این ژل نیز برای خانم هایی که به افتادگی و یا شل شدگی واژن دچار هستند، توصیه می شود. خاصیت های مختلفی را می توانید در این محصول مشاهده کنید که از آن ها می توان به خاصیت چسب کنندگی و سفت کنندگی عضلات واژن اشاره کرد. همچنین استفاده از این ژل باعث خواهد شد تا افراد لذت جنسی بسیاری را تجربه کنند. توصیه هایی برای نگه داری ژل تنگ کننده واژن ایموشن قرمز وجود دارند. از جمله:

 1. حتما آن را دور از دسترس کودکان نگه دارید.
 2. برای نگه داری و محافظت آن مکان های خشک و خنک را انتخاب کنید.
 3. به هیچ عنوان آن را در معرض نور آفتاب قرار ندهید. چرا که به مرور زمان باعث از بین رفتن مواد داخل آن خواهد شد.

سخن آخر

در این مقاله به بررسی تنگ کننده موجود در داروخانه ها پرداخته شد که برای موارد مختلفی کاربرد پیدا کرده اند و انواع مختلفی را نیز به خود اختصاص داده اند. از این رو اگر بعد از زایمان و یا رابطه های جنسی به شل شدگی و یا افتادگی واژن دچار شده اید، می توانید از ژل و یا شیاف تنگ کننده نهایت بهره را ببرید. همچنین هر کدام از آن ها مزیت های دیگری را نیز با خود به همراه دارند که رفع سوختگی، عفونت و موارد مشابه در واژن نمونه ای از این موارد به حساب می آیند.

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.