فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

کجای زن را بخوریم ” بهترین نقاط ارگاسم و تحریک کننده ی خانم ها “

کجای زن را بخوریم ؟

ارگاسم زنان یکی از مشکلاتی است که مردان از آن بی خبر هستند. چرا که با کمی ابراز علاقه و احساسات عاطفی به راحتی می توانید مشکلات خود را بهبود ببخشید. سعی داریم تا با جمع آوری اطلاعات از منابع مورد تایید پزشکی به سوالات شما پاسخ دهیم و در این مقاله مشکلات مردانی که می گویند: کجای زن را بخوریم بپردازیم.برای تحریک رابطه جنسی و ارگاسم طبیعی کجای خانم ها را بخوریم ؟

ارگاسم زنانه کاملاً متفاوت از مرد است. گرچه مشخص است دوام آن بیشتر است ، اما رسیدن به نقطه اوج ممکن است کمی دشوار باشد. علاوه بر این ، برخلاف مردان ، اکثر زنان برای رسیدن به اوج خود نیاز به کمی پیشگفتاری دارند. خوشبختانه ، چند نقطه فشار وجود دارد که به شما کمک می کند تا این سفر به بسیار نرم تر شود.

بهترین حالت دخول جنسی

در واقع ، طبق یک نظرسنجی از زنانی که با نفوذ به ارگاسم نمی رسند. این بدان معنی است که آنها نمی توانند بدون تحریک کلیتورال بیایند. ما پنج نکته مهم تحریک جنسی برای ارگاسم زن را لیست می کنیم.

کجای خانم ها را بخوریم ؟ ” کلیتور “

به جای اینکه بدون فکر وارد و خارج شوید ، پیشنهاد می کنیم از انگشتان خود به خوبی استفاده کنید و کلیتوریس او کاوش کنید. نوازش و بازی با او به آرامی می تواند به اوج لذت جنسی در زانو کمک کند زیرا کلیتوریس حاوی حدود ۸۰۰۰ انتهای عصبی حساس است. آیا همچنین می دانید که کلیتوریس در حین رابطه جنسی نعوظ پیدا می کند (دقیقاً مانند آلت تناسلی مرد) و کاملاً تب بر می باشد.

نقاس حساس زن را بخورید

اوج لذت جنسی خانم های ” پستان “

سینه ها واقعاً به تحریکات جنسی حساس هستند و زنان واقعاً می توانند با پیش بازی درستی روشن شوند. در حالی که برخی از خانم ها فقط از طریق تحریک پستانک می توانند به یک اوج لذت جنسی بزرگ دست پیدا کنند ، برای برخی دیگر می تواند خواب باشد. درک کنید که چه چیزی مناسب خانم شماست و بازی خود را بر این اساس توسعه دهید.

کجای زن را بخوریم ، کجای خانمها را بخوریم

کجای زن را بخوریم ؟ ” پشت گردن “

گردن و پشت دارای انتهای عصبی زیادی است. حتی یک تماس ملایم و احساسی در اطراف گردن نیز ممکن است برای گرم کردن شرایط کافی باشد. کاشت بوسه های نرم روی گردن می تواند باعث احساس سوزن سوزن شدن شود.

ارگاسم زن ، خوردن نقاط حساس زن

کجای خانم ها را بخوریم ؟ ” ران های داخلی “

با استفاده از نوک انگشتان ران های او را به آرامی مسواک بزنید و صبر کنید تا بلند شود. قبل از شیرجه رفتن به قطعات ریزتر ، در قسمت ران داخلی او متوقف شده و آتش بازی را شروع کنید.

نقاط خوردنی خانمها

برای ارگاسم زنان نحوه بوسیدن خود را تغییر دهید

کجای زن را بخوریم ؟ به جای استفاده از روش معمول بوسیدن برای شروع پیش بازی ، روش بوسیدن را تغییر دهید. می توانید با نوازش لب های او و ضربه آرام آرام شروع کنید. لب های زنانه می توانند یکی از مناطق اروژنیک باشند و برای ایجاد بوسه ارگاسماتیک ، شدت بوسه را تغییر دهند.

کجای خانمم را بخورم

خوب همانطور که مطالعه کردید به بررسی نقاط تحریک کننده خانم ها پرداختیم . امیدوارم از این مطلب استفاده کافی را برده باشید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

سخن آخر

نقاط تحریک کننده خانم ها میتواند گردن ، ران های داخلی ، کلیتور ، پستان ، پشت گردن و … باشد. این نقاط حساس تحریک کننده خانم ها می باشد البته بستگی به مزاج خانم ها دارد که در بیشتر مواقع میتواند نقاط تحریک کننده فرق کند.

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.