فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

سرکتاب آنلاین رایگان

ویروس کرونا

فال چوب آنلاین

فال pmc

فال حافظ امروز

فال ازدواج آنلاین

قیمت دلار و ارز

قیمت روز خودرو

قیمت گوشی موبایل

طالع شما جدی است

طالع جدی برای مردان

هر آنکس که به طالع جدی باشد خانه مریخ است ( یعنی خصوصیات سیاره مریخ که مظهر جنگ است بر او حاکم است ) و هم ستاره حضرت امام حسن (ع) می باشد و او مردی باشد بسیار خوش خلق و خوش طینت و با سخاوت و از سخن خوش جان را فدا کند و همیشه در کار خیر ساعی باشد.

دروغ و حرام وی را نسازد اگر یک ریال حرام به دست اورد صد ریال حلال از دستش برود و برای پول سعی زیاد کند اما انچه خداوند مقدر کرده باشد به او می رسد، جان خود را فدای مردم کند اما کسی قدر ویرا نداند و بر اعضا خالی یا نشانی دارد که ان نشانه اقبال و دولت است و مال بسیار بدست اورد اما زود تلف میشود ولی زود مالش برگردد.

از آدم بد فعل و حرامزاده حذر کند چرا که صاحب این طالع بسیار با صداقت هست. از سلطان (یا رئیس) نفع یابد و سفر کردن به جانب قبله برایش نیکو بود.

فرزند بسیار در طالع دارد اگر نماند علت از طرفین است باید دعای جوشن کبیر و صغیر را با خود دارند تا بماند و زندگانی صاحب این طالع به درازا کشد و به خوشی و نیکویی بگذراند و قرض دادن برای او بد است در دادن خوشحال و در گرفتن بی دل و دماغ است.

یک نفر ادم ازرق چشم، بلند قامت، در امورات گاهی امر و نهی کند، مقصود او دشمنی است زنهار از او حذر کند تا در بلا نیفتد و صاحب این طالع قدری اتش مزاج باشد یعنی زود خشم گیرد و زود فرو نشیند اما زندگانی را به شادکامی بگذراند و رنجوری وی بیشتر از خشکی و درد کمر باشد باید معجون با عسل بخورد تا رفع شود و صاحب این طالع را بسازد ماه شعبان و انگشتر یاقوت ( این ماه و این نگین برایش شانس می اورد ) ماه نو را بر آب نگاه کند تا بر وی مبارک باشد و در سن سه سالگی خطر مرگ او را تهدید میکند چون از آن بگذرد به نود سالگی رسد، دعای چشم زخم با خود دارد تا از جمیع بلیات محفوظ ماند.

طالع جدی برای زنان

خانه مشتری و بادی است (یعنی سیاره مشتری که سعد اکبر « خوشبختی بزرگ » است بر او حاکم است و عنصر باد نیز بر او مسلط است و خصوصیات باد را دارد مانند دمدمی بودن، از حالتی به حالتی تغییر کردن، ثبات نداشتن).

حکما گفته اند هر کس بدین طالع باشد هم ستاره حضرت حوّاست و او زنی باشد بلند بالا و با مروّت و سخاوتمند و کاردان و عفیف و فراخ روزی و نیکوکار که در امورات خود بسیار عاقل و دانا و زیرک باشد، در کوچکی یک آزار و سختی کشیده اما به حمدالله عاقبت به خیر باشد.

صاحب این طالع نباید راز دل به احدی بگوید چرا که دشمن و بدگو بسیار دارد، مدتی است که او دل در مرادی بسته که نه ترک آن میتواند بکند و نه آن اصلاح میشود و دلیل اینکه اصلاح نمیشود همان نذری است که کرده و به تاخیر انداخته است، البته باید آن نذر را ادا کند تا به مراد دل برسد.

همیشه در فکر و اندیشه است که چون خواهد شد اما انشا الله به مراد خواهد رسید، صاحب این طالع نُه فرزند در طالع دارد اگر نشود و یا نماند چله ببرد و دعای ام صبیان با خود دارد تا از بلیات محفوظ بماند.

از پدر و مادر بهره مند گردد و از برادران و خواهران نفع میانه ببرد صاحب این طالع را بسازد از ماه ها، ماه ذی حجه و لباس آبی و سبز ( یعنی برایش شانس می اورد ). ماه نو را به روی سبزه یا آب جاری نظر کند. شانه سر خود را به کسی ندهد. دعای حرز ابودجانه با خود دارد تا از جمیع بلیات محفوظ ماند

نظرات بسته شده است.