فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین

گلچینی از لباس مجلسی سایز بزرگ زنانه

بسیاری از خانم‌های سایز بزرگ از پوشیدن لباس مجلسی اجتناب می‌کنند، چرا که فکر می‌کنند آن‌ها برای دختران لاغر اندام هستند، اما این درست نیست. یک لباس مجلسی به شما اجازه می‌دهد تا منحنی‌های خود را به گونه‌ای نشان دهید که هیچ لباس دیگری نمی‌تواند اینگونه باشد.
فقط مطمئن شوید که از سبک خیلی گشاد یا چیز‌هایی که فیت اندام شما نیست استفاده نمی‌کنید.
لباسی که انتخاب می‌کنید از بین مدل‌های جعبه‌ای و بدون شکل نیز نباشد. یکی دیگر از سبک‌های لباس مجلسی که باید از آن اجتناب کنید، لباس بلند و بدون شکل است که در اواخر دهه ۱۹۸۰ بسیار محبوب بود. بنابراین، به دنبال یک سبک جذاب و دلپذیر بروید

لباس مجلسی سایز بزرگ 1

لباس مجلسی A-line استایلی کلاسیک دارد که از قسمت کمر به آرامی گشاد می‌شود. این نوع لباس اغلب برای هر فرم اندامی مناسب است.

لباس مجلسی سایزبزرگ 2

 

لباس‌های مجلسی کمربندی که بسیار با فرم اندام خانم‌های سایز بزرگ سازگار است، زیرا کمر بند آن قابل تنظیم بر روی هر فرم بدن است و منحنی‌های دوست داشتنی شما را برجسته‌تر می‌کند.

راهنمای خرید لباس مجلسی سایز بزرگ

 

لباس‌های Con لباس‌های بار نامیده می‌شوند و بسیار تنگ هستند. برای لباس شب، آن‌ها می‌توانند بسیار جذاب باشند و زنانگی شما را هر چه بیشتر به نمایش بگذارد. با این حال، این لباس‌ها بسیار بدن نما هستند و دختران جوان را اغلب جذب می‌کنند.

راهنمای خرید لباس مجلسی سایز بزرگ

گلچین لباس مجلسی زنانه

لباس مجلسی سایزبزرگ 3

لباس مجلسی سایزبزرگ 4

لباس مجلسی سایزبزرگ 5

لباس مجلسی سایزبزرگ 6

لباس مجلسی سایز بزرگ 7

لباس مجلسی سایزبزرگ 8

لباس مجلسی سایز بزرگ 9

لباس مجلسی سایزبزرگ 10

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.