فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

پیشگویی خاخام یهودی از روی تورات در مورد نابودی اسرائیل

پیشگویی خاخام اسرائیلی در مورد نابودی اسرائیلبر اساس پیشگویی خاخام یهودی (اسرائیلی) از روی کتاب مقدس یهودیان (تورات)، ایران امسال (۲۰۲۰) به اسرائیل حمله خواهد کرد و اگر اسرائیلی ها به همین منوال عمل کنند به احتمال قریب به یقین و تضمین شده، نابودیشان توسط ایرن حتمی است مگر این که معجزه رخ دهد یا مثلا مردم توبه کنند. کسی چه می داند.!

وبسایت اسرائیلی جروزالم پست این مطلب را منتشر کرده و نوشته است: خاخام ماتیت یاهو گلازرسون ۸۲ ساله که صاحب بیش از ۳۰ کتاب مذهبی است مبادرت به کدخوانی کتاب تورات و پیشگویی در مورد آینده و سرنوشت اسرائیل کرده و در یک ویدئو ۵ دقیقه ای مدعی شده ایران در سال ۵۷۸۰ یهودی (۲۰۲۰ میلادی) به کشور اسرائیل حمله کرده و این کشور را نابود خواهد کرد.

آنطور که ویدئو نشان می دهد وی با کنار هم چیدن کدهای آیات تورات به این جمله می رسد: “ایران تیکوف” (یعنی ایران حمله خواهد کرد)

این خاخام اسرائیلی می گوید: اینطور به نظر می رسد که اتفاقات حال حاضر اسرائیل خبر از سقوط این کشور می دهد… متاسفانه آنچه که امروز ملاحظه می کنیم، مخصوصا با این اشخاص، به احتمال زیاد می دانید که لاپید و لیبرمن (لیدرهای اپوزیسیون آبی و سفید) اقداماتشان برخلاف تورات است… اما کسی چه میداند.!

وی البته در ادامه این پیشگویی می گوید: این کدها و رمزهای تورات به مواردی مثل توبه و مسیح نیز اشاره دارد و لذا راه حل این مشکل، توبه است. بر اساس رمز خوانی از کتاب تورات، اگر اسرایلی ها توبه کنند و به تمام احکام تورات عمل کنند خداوند وعده دیگری میدهد و اسرائیل را نجات می دهد.

 

 

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.