اخبار حوادث

از تمام زن‌ها متنفرم/می‌خواستم با مجروح کردنشان انتقام بگیرم+ تصاویر

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری فردی موتورسوار خبر داد که طی چند روز گذشته اقدام به مجروح کردن تعدادی از بانوان در مناطق مختلف شهر تهران کرده بود.

به گزارش ایلنا، سردار علیرضا لطفی در توضیح این خبر گفت: در پی چندین فقره جرح عمدی تعدادی از بانوان در مناطق مختلف شهر تهران توسط راکب یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، پرونده‌ای در این خصوص در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل و اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ویژه قرار گرفت.

تمامی شکات پرونده در اظهاراتی مشابه عنوان کردند که به صورت پیاده در حال تردد بودند که فردی موتورسوار از پشت سر به آنها نزدیک شده، با جسم تیز آنها را از ناحیه پا مجروح و به سرعت از محل دور شده است.

یکی از شکات در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: “ساعت ۱۲ به صورت پیاده در حال تردد بودم که فردی ناشناس با موتورسیکلت [هوندا] ، با پیراهن چهارخانه و قرمز و شلوار مشکی، قد بلند و در حالیک ه کلاه کاسکت به سر داشت [از پشت سر] به سمت من آمد که ناگهان از ناحیه پای چپ احساس سوزش کردم؛ پس از لحظاتی متوجه خونریزی شدید از ناحیه پا شدم که بلافاصله جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان مراجعه و پس از انجام اقدامات پزشکی و انجام آزمایشان لازم از بیمارستان ترخیص شده و به منزل بازگشتم.

با آغاز اقدامات ویژه پلیسی، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی به مناطق وقوع جرم مراجعه کرده و در بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته موفق شدند تا تصاویر صحنه های مربوط به جرح تعدادی از شکات پرونده را بدست آوردند.

سرانجام با بهره گیری از تمامی تجهیزات پلیسی، کارآگاهان اداره شانزدهم موفق به شناسایی هویت راکب موتورسیکلت بنام “علیرضا” (۴۲ ساله) شدند که بلافاصله با شناسایی مخفیگاه وی در منطقه خانی آبادنو، در ساعت ۲۳:۰۰ روز سه شنبه مورخه اول آبان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش جسم تیز استفاده شده در زمان ارتکاب جرم نیز کشف شد.

تصویر

متهم: از تمام زنان متنفر هستم

بلافاصله پس از انتقال متهم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، تحقیقات از وی آغاز شد و صراحتا به ارتکاب جرم اعتراف کرد. متهم در اظهارات اولیه عنوان داشت: بنده مدت چهار سال است که متأهل هستم . مدتی است که با همسرم دچار مشکل شدم طوری که همسرم خانه را ترک کرده است؛ به همین علت از تمامی زنان متنفر شدم و تصمیم به انتقام گیری گرفتم. یک شی نوک تیز داشتم که آن را برداشته و سوار موتورسیکلت شدم؛ در خیابان های شهر به دنبال خانم ها می رفتم و در مکانی خلوت [با جسم تیز] به آنها می زدم. مدتی است که از لحاظ روانی تحت فشار فرار دارم؛ به همین علت اقدام به این کار می‌کردم؛ بیشتر در مناطق خانی آباد، نازی آباد، خیابان نبرد و افسریه این کار را می کردم.

در پایان متهم انگیزه خود از این اقدامات را اینگونه عنوان داشت: “می خواستم از زن ها انتقام بگیرم”.

سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم پرونده برابر هماهنگی بعمل آمده با مقام محترم قضایی دادسرای ناحیه ۳۳ و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است؛ لذا ازکلیه شهروندان بویژه بانوان محترم که بدین شکل مورد جرح عمدی توسط سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

حمله به زنان

 ادوات جرم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید