اخبار جامعه

تسهیلات وامریه سربازی در شرکت‌های دانش بنیان و فناور و مرکز نخبگان نیروهای مسلح

تسهیلات نظام وظیفه تخصصیمعاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: براساس اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف تسهیل زیست بوم کسب و کارهای دانش بنیان،  برنامه‌هایی را در زمینه تسهیلات سربازی اعضای فعال در شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور در قالب دو طرح اجرا می‌نماید.

در نخستین طرح افراد نخبه و مستعد در صورت احراز شرایط و کسب امتیازهای مصوب، خدمت سربازی خود را از طریق معرفی به مرکز نخبگان نیروهای مسلح و در قالب انجام پروژه‌ای تحقیقاتی برای یکی از صنایع دفاعی و کشوری می‌گذرانند.

در طرح دوم نیز افراد مشمول واجد شرایط، به‌ جای گذراندن دوره سربازی صرفاً در مراکز دفاعی و دولتی، می‌توانند خدمت سربازی خود را به عنوان مامور( امریه) در یکی شرکت‌های دانش‌بنیان بگذرانند.

تمامی اطلاعات و جزییات مربوط به این طرح در سامانه شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان به آدرس daneshbonyan.ir  قابل دسترسی است و متقاضیان می‌توانند اطلاعات کاملی را با مراجعه به این سامانه کسب کنند.

افراد متقاضی و واجد شرایط برای استفاده از این تسهیلات باید به سامانه سینا به آدرس sina.bmn.ir مراجعه و درخواست خود را ارسال نمایند که در صورت احراز شرایط و کسب امتیازات لازم، از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

فراخوان ثبت‌نام متقاضیان امریه سربازی وزارت ارتباطات منتشر شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید